18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrolowane rozbicie samolotu pasażerskiego

rockface123 • 2012-10-19, 17:44


i tu ciekawostka, samolot jest podobnej jak nie tej samej konstrukcji co ten ruski latający kapeć, tupolev co prawda tupolev lądował w jakby lesie ale bez przesady były tam cieniutkie jak poczucie humoru BongMana brzozy, porównajcie katastrofe do...ehh koniec pie**olenia miłego oglądania i takie tam miłe słowa.

KrolJulian96

2012-10-19, 18:03
Wyklepie sie i sprzeda Polakom !

jarekddz

2012-10-19, 18:08
Opis miazga ;)
Co do tematu - dlaczemu nie wybuchł ?

Hajdukowiec

2012-10-19, 18:10
Zwróć uwagę, że ten samolot spokojnie podchodzi do poziomego podłoża z OPRÓŻNIONYMI BAKAMI. Oglądnij chociaż 3 odcinki "Katastrofy w przestworzach" a dowiesz się, że przy rozbiciu się samolotu w 95% przypadków giną wszyscy. Tupolew miał skrzydła wypełnione paliwem, które dostaje zapłonu i żywym ogniem wypełnia wnętrze samolotu. W dodatku oni nie osadzili tak łagodnie samolotu na twardej, piaszczystej powierzchni tylko w lesie wpadając we wzniesienie. Wszyscy już k***a mamy dość tego Smoleńska. SMOLEŃSK SMOLEŃSK I k***A SMOLEŃSK! Mydlą oczy cobyś nie zwrócił uwagi na nowe podatki tj. katastralny (prostym językiem DANINA DLA "KRÓLA") a ty dalej męczysz wora takim gównem. Katastrof było już setki i będzie jeszcze więcej. Wina jest naszych, że zezwolili tylu ważnym osobą lecieć jednym samolotem. Na koniec dodam, że nawet jeżeli był to samach to uwierz mi - dowiemy się o tym najwcześniej za 50 lat - to jest ROSJA.

ZWlERZAK

2012-10-19, 18:51
Kontrolowane, niekontrolowane...


Kultren

2012-10-19, 19:17
Ja pie***le, teraz wszędzie samolot to Smoleńsk. W Smoleńsku samolot je**ął do góry dołem, a tak poza tym co do tych cieniutkich brzóz co się o nich mówi. Skrzydełko takiego tupoleva jak i zresztą większości tego typu samolotów to jest nic innego jak blacha w samochodach to nie dziwcie się na prawdę. A tej katastrofy nie jest nikt inny winny jak Polskie Państwo

M@peT

2012-10-19, 19:38
Hajdukowiec napisał/a:

Tupolew miał skrzydła wypełnione paliwem, które dostaje zapłonu i żywym ogniem wypełnia wnętrze samolotu..


Nie zauważyłem żeby ruscy coś gasili na miejscu zamachu. Patrząc również na ciała ofiar chyba one też ognia nie widziały.

rockface123

2012-10-19, 20:04
Hajdukowiec napisał/a:

Zwróć uwagę, że ten samolot spokojnie podchodzi do poziomego podłoża z OPRÓŻNIONYMI BAKAMI. Oglądnij chociaż 3 odcinki "Katastrofy w przestworzach" a dowiesz się, że przy rozbiciu się samolotu w 95% przypadków giną wszyscy. Tupolew miał skrzydła wypełnione paliwem, które dostaje zapłonu i żywym ogniem wypełnia wnętrze samolotu. W dodatku oni nie osadzili tak łagodnie samolotu na twardej, piaszczystej powierzchni tylko w lesie wpadając we wzniesienie. Wszyscy już k***a mamy dość tego Smoleńska. SMOLEŃSK SMOLEŃSK I k***A SMOLEŃSK! Mydlą oczy cobyś nie zwrócił uwagi na nowe podatki tj. katastralny (prostym językiem DANINA DLA "KRÓLA") a ty dalej męczysz wora takim gównem. Katastrof było już setki i będzie jeszcze więcej. Wina jest naszych, że zezwolili tylu ważnym osobą lecieć jednym samolotem. Na koniec dodam, że nawet jeżeli był to samach to uwierz mi - dowiemy się o tym najwcześniej za 50 lat - to jest ROSJA.



Kultren napisał/a:

Ja pie***le, teraz wszędzie samolot to Smoleńsk. W Smoleńsku samolot je**ął do góry dołem, a tak poza tym co do tych cieniutkich brzóz co się o nich mówi. Skrzydełko takiego tupoleva jak i zresztą większości tego typu samolotów to jest nic innego jak blacha w samochodach to nie dziwcie się na prawdę. A tej katastrofy nie jest nikt inny winny jak Polskie Państwo



hehe spokojnie panowie! macie po piwku na ochłodę dlatego te ... dopisałem wiedziałem że komuś automatycznie wskoczy do głowy ,,...do zamachu" 8-)

dumad

2012-10-19, 20:31
pie**olicie!! przyznajcie się że pierwszy raz widzicie crash test samolotu :D

M@peT

2012-10-19, 21:01
dumad napisał/a:

pie**olicie!! przyznajcie się że pierwszy raz widzicie crash test samolotu :D



Drugi, wczoraj widziałem do na Discovery.

szymek61

2012-10-19, 22:11
Gdzie takie sterowane można kupić? :amused:

Filo1

2012-10-19, 22:17
Opis zajebisty ;p

dziarski

2012-10-19, 22:25
@rockface123
kartka jest bardzo cienka, a jak szybko palcem przejedziesz po krawędzi to skórę rozetniesz. Nie wierzysz to sprawdź.

synmackazklanu

2012-10-19, 22:28
kur.. ja musze latac samolotami do pracy tak tego nie lubie ze mnie ch.. strzela czasami jak laduja to jakby worki z kartoflami wozili a nie ludzi jeszcze te oklaski na koniec zenada. . . lecialem juz kilkadzisiat razy i zdarzylem sie przyjrzec jak to wyglada. prawda jest taka ze te samoloty naprawiaja i obsluguja ludzie ktorzy maja prawo popelniac bledy... wykonanie i jakosc daje wiele do zyczenia oczywiscie latam klasa economy jednak wszyscy w razie wypadku mamy takie same szanse a raczej ich brak, samoloty sa budowane jak najtaniej takze w razie wypadku mozesz liczyc na cud bo w puszce wypelnionej dookola latwopalnym paliwem nie jest latwo przetrwac w razie katastrofy, dlatego bardziej im sie oplaca szkolic pilotow i wyplacac ew odszkodowania dla rodzin ofiar niz budowac super bezpieczne samoloty. . .