18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrolna trzeźwości

huncfot130 • 2017-07-04, 06:41
Australia


Nasze krawężniki to amatorzy..


nie moje kogoś z YT

Halman

2017-07-04, 07:14
jak mówi że nie pił to nie pił, w czym problem? :)

wormgoro

2017-07-04, 07:46
On mu daje alkomat tak jak u nas i każe policzyć do 10 zamiast dmuchać więc nie ma się czym podniecać.

Al...........go

2017-07-04, 08:55
huncfot130 napisał/a:

Nasze krawężniki to amatorzy..



Bo w polszy jak w lesie. Jak nie nałożysz drakońskich kar, nie będziesz stał z batem nad obywatelem i dokręcał śruby to cała ta chołota krzywdę sobie zrobi bo "on żyje w wolnym kraju i może robić co chce". Potem wyjeżdżają takie nachlane albo naćpane patusy i ludzi zabijają. Wolność i cywilizacja nie będzie standardem dla tego kraju dopóki dwa pokolenia nie wymrą i ślad po nich nie zostanie.

Gimelord

2017-07-04, 10:24
AleDlaczego napisał/a:



Bo w polszy jak w lesie. Jak nie nałożysz drakońskich kar, nie będziesz stał z batem nad obywatelem i dokręcał śruby to cała ta chołota krzywdę sobie zrobi bo "on żyje w wolnym kraju i może robić co chce". Potem wyjeżdżają takie nachlane albo naćpane patusy i ludzi zabijają. Wolność i cywilizacja nie będzie standardem dla tego kraju dopóki dwa pokolenia nie wymrą i ślad po nich nie zostanie.


Piszesz o swoich rodzicach? :ok:

drukarka666

2017-07-04, 11:40
~AleDlaczego

Polska to kraj, który dźwiga krzyż Chrystusowy, tylko k***a po co i gdzie z nim idzie to nawet najstarsze żółwie ni sosny ni sinice tego nie wiedzą. Dlatego, że Polacy mają tyle rozumu ile mają, otrzymują od swoich wybranych przez siebie współtowarzyszy dary w postaci ustaw i regulacji. Jako, że mają prostowane zwoje mózgowe oraz orane sumienie przez katolickich wypasaczy bydła rogatego i nierogatego parzystokopytnego (na spółkę ze swoimi katolickimi rodzicami) od pierwszych lat swojego życia, posiadają oni "katolicką postawę moralną" wyrosłą na "chrześcijańskiej tradycji współżycia" wprowadzanej w europie od IX w. To dzięki tak bogatej we wszelkie postawy moralne i wyrosłej z prostej linii Piastowsko-Sarmackiej - myśli przewodniej narodu mamy tak wolnościowe, niezawiłe, a przede wszystkim proobywatelskie prawo. Zatem chwalmy pana pośród chmur, gdyż feudalizm, jak Lenin-wiecznie żywy.

mp0011

2017-07-04, 13:33
Bo tam żaden cebulak nie wyskoczy z kretyńską litanią dotyczącą interpretacji przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości, próbując przez 15 minut udowodnić, że kontrola jest bezzasadna, a w ogóle to on się spieszy a policja dostaje wypłaty z jego podatków, więc to on ich utrzymuje.

Dzięki temu, że policjanci nie są od rana wk***ieni na samą myśl że znów będą się użerali z takimi idiotami, kontrole przebiegają w kulturalnej i spokojnej atmosferze wzajemnego szacunku.

waloos

2017-07-04, 15:16
drodzy k***a gimnazjaliści, którzy nie ogarniacie tego filmu:
pasażerka mówi coś o czujniku, zatem kierowca na 100% dostał pod gębę takie samo urządzonko jakie stosują u nas w czasie kontroli.

No ale wy samochód to co najwyżej na konsoli prowadzicie, więc nie wiecie że coś takiego istnieje i jest wykorzystywane, zamiast klasycznego alkomatu, którego użycie trwa znacznie dłużej.

jedrzej152

2017-07-04, 15:20
Mi się zdarza stosunkowo często trafić na taką kontrolę w Polsce i jestem w 100% pewien, że przebiega ona dużo szybciej. (przynajmniej w moim rejonie) z reguły zajmuje się tym kilku policjantów na raz, alkomat typu świeczka, samo badanie 3-4 sekundy.
Swoją drogą nigdy nie miałem żadnych problemów z polską policją, owszem wiem z opowieści, że pobili kogoś na komisariacie, ale opowiadał mi to sam zainteresowany i sam on stwierdził, że zasłużył (miał 17 lat i po prostu zaczął odpie**alać i nie tyle nie chciał nikogo sypnąć, co pluł w stronę funkcjonariuszy i wręcz rzucał się z łapami, o obrażaniu nie wspominając). Nie wiem skąd się bierze ta cała nagonka JP?

Klusekcs

2017-07-04, 15:43
@waloos dokładnie, nie dość, że pod koniec liczenia słychać pisk to jeszcze można zobaczyć, że policjant obok samochód z przodu też coś takiego trzyma w ręce :)

sakosa

2017-07-04, 15:57
Ok, niektórzy nie wiedzą o co chodzi, więc spieszę z wytłumaczeniem.
Otóż oni tam mają taki sprzęt ala mikrofon, który przystawiają do mordy i każą liczyć właśnie do 10. Jeśli on da sygnał, że kierowca coś pił to dopiero biorą na normalny alkomat, jeśli nie to jedzie dalej
A wy kretyni bardziej się spinajcie i psioczcie na k***a każdy temat i wymyślajcie sobie jakieś informacje z dupy :roll:

offduty

2017-07-04, 17:01
Dwa dni temu po lekkim pościgu gosciu mi mówi, że nic nie pił... walnął 2,5 promyla. Zresztą, jeżeli ktoś pyta jak dmuchać to mówię; jak swieczki na torcie i można życzenie pomyśleć :-P

Zielllony

2017-07-04, 18:15
pie**ole,przeprowadzam się do Australii :-D

Hvsarz

2017-07-04, 18:39
Ale to jest właśnie bardziej obiektywna kontrola trzeźwości niż dmuchanie. Alkomat pokazuje wartości liczbowe, które w żaden sposób nie oddają tego jak bardzo ktoś jest pijany lub nie jest.
W stanach większość kontroli to wciąż samolociki i linia prosta. Bo nie ważne, że ktoś wypił pół litra - jeśli jest w stanie to zrobić, to może też i prowadzić. To jest obiektywna ocena stanu.