18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola trzeźwości

~_Yarko_ • 2020-02-28, 17:58

Ciekawe, czy zapłaciła za mandat.

P1000

2020-02-28, 22:43
zgodnie z równouprawnieniem laska powinna trafić na kilka lat do paki za molestowanie policjantów he he he

Hafnarfjodur

2020-02-28, 23:33
Biancaaaa napisał/a:

miałam kiedys taką fantazję by pobzykac sie z jakims fajnym policjantem... niestety z racji tego ze z prawem nigdy nie byłam na bakier... sposobnosci były znikome, aż do czasu w ktorym to moj pies pogryzł pewna panią. Policjant całkiem sympatyczny, był na tyle miły by po pracy sie spotkać na r*chanko , ale przyszedł bez munduru i jakos mi sie odechciało i czar prysł..........
. ah te fanaberie kobiet
.. gównoburza czas start!

- to normalne, że faceci w mundurach kręcą kobiety




Dukenstein

2020-02-29, 02:17
Ja bym jej już po pierwszym polizaniu palca fiuta wysawił do possania. Co ten milicjant :O

darayavahus

2020-02-29, 07:32
no cóż, pewnie jakby nie świnia zs boku, to by obciągnęła. Niestety najgorsze są te brzydkkie kwoki.

wojtas09999

2020-02-29, 07:54
Haha 2 minuty i nie udalo sie nawet raz

DużyKutas

2020-02-29, 10:52
Biancaaaa napisał/a:

miałam kiedys taką fantazję by pobzykac sie z jakims fajnym policjantem... niestety z racji tego ze z prawem nigdy nie byłam na bakier... sposobnosci były znikome, aż do czasu w ktorym to moj pies pogryzł pewna panią. Policjant całkiem sympatyczny, był na tyle miły by po pracy sie spotkać na r*chanko , ale przyszedł bez munduru i jakos mi sie odechciało i czar prysł..........
. ah te fanaberie kobiet
.. gównoburza czas start!



Moge ciebie spalowac.

jestem_piszę_oglądam

2020-03-01, 08:39
Biancaaaa napisał/a:

miałam kiedys taką fantazję by pobzykac sie z jakims fajnym policjantem... niestety z racji tego ze z prawem nigdy nie byłam na bakier... sposobnosci były znikome, aż do czasu w ktorym to moj pies pogryzł pewna panią. Policjant całkiem sympatyczny, był na tyle miły by po pracy sie spotkać na r*chanko , ale przyszedł bez munduru i jakos mi sie odechciało i czar prysł..........
. ah te fanaberie kobiet
.. gównoburza czas start!



mundur listonosza nie przejdzie?

Adolf1356

2020-03-15, 00:05
za p*zde ja i na izbe pustaki mysla ze wszystko im wolno bo modelki takie