18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kurczak94

2015-09-12, 18:06
maksymilian45 napisał/a:


Żuczku, nie na ajfonie. Możesz sobie jebnąć reseta na androidzie ale na iosie telefon się ucegli. Sam znalazłem kiedyś iphonea 5s, był zablokowany pinem. Pierwsza myśl jebne reset i mam telefon. Okazało się że miał włączoną blokadę która po resecie ucegli telefon.



W Galaxy S6 też się da włączyć podobną opcję, tyle, że nie ucegla telefonu. Po hard resecie musisz się zalogować na wcześniejsze konto google, żeby móc z niego dalej korzystać, więc jak ktoś mi zwinie sprzęcik, to za wiele nie podziała, a telefon zostaje sprawny.
Ogólnie taka opcja jest już chyba w każdym Lollipopie.

halles

2015-09-12, 21:21
Szalony_Mleczarz napisał/a:

Zajebisty związek jak się nawzajem próbuje szpiegować telefony. Swoją drogą po ch*j zakładać jakieś chore hasła/skanowanie linii papilarnych itp na telefon? Jak ktoś zajebie telefon - hard reset i po wszystkim. Ludzie robią sobie zdjęcia ku*asa? Bez komentarza...


widocznie cie nigdy zadna laska nie poprosila o zdjecie ku*asa i jestes zadzrosny

Riazek

2015-09-13, 19:33
Szalony_Mleczarz napisał/a:

Zajebisty związek jak się nawzajem próbuje szpiegować telefony. Swoją drogą po ch*j zakładać jakieś chore hasła/skanowanie linii papilarnych itp na telefon? Jak ktoś zajebie telefon - hard reset i po wszystkim. Ludzie robią sobie zdjęcia ku*asa? Bez komentarza...


Właśnie po to, żeby jakaś osoba, która nie ma widzieć co w nim mamy tego nie widziała.