18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontener przyjechał

CrazyEdek • 2022-02-08, 17:45
Podobno kierowca, do dziś nie wie jak wyjść z kabiny.


PanKukuruźnik82

2022-02-08, 17:59
ch*j z ciężarówką, bardziej mnie ciekawi co takiego pie**oliła ta stara niemiecka proca, bo esesmana na końcu zrozumiałem , mówił do niej że jaja... ale co to ma qrwa do tej ciężarówki ? :D

Jest na sadolu jakiś germanofil (wiem obrzydlistwo) lub ktoś kto miał dziadka w SS by przetłumaczył staruchę ?

Critical_Mass

2022-02-08, 19:03
PanKukuruźnik82 napisał/a:

ch*j z ciężarówką, bardziej mnie ciekawi co takiego pie**oliła ta stara niemiecka proca, bo esesmana na końcu zrozumiałem , mówił do niej że jaja... ale co to ma qrwa do tej ciężarówki ?
Jest na sadolu jakiś germanofil (wiem obrzydlistwo) lub ktoś kto miał dziadka w SS by przetłumaczył staruchę ?



Mówi że Sziki miki ( r*chanie )w domu sie robi. On ma dzisiaj dosyć i idzie do biura inżyniera i że im ufał. Coś w ten deseń.

pro_avenger

2022-02-08, 19:27
Jak ich słyszę to dziadek z góry podpowiada aby kosę otworzyć. Jakaś zadra została.

DariuszKalafior

2022-02-08, 20:30
ta Helga co po SSmansku nadupcza to chyba z filmiku jak niemiec jej podpalił tuje przed domem i sie całę zjarały

Nyrewesa

2022-02-09, 18:36
Co oni do tego kontenera ołowiu nakladli? Ten kierowca to nie ma przypadkiem Taras lub jakiś inny Andriej na imię....