18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konstruktywne spędzanie wolnego czasu z ziomkiem

WeedLover • 2017-06-28, 11:57
Młodzież, niosąca nam świetlaną przyszłość, wybiera rozrywki zarezerwowane dla wytrawnych kolekcjonerów i stany nieprzeznaczone dla zwykłego zjadacza chleba. Oto dwaj przedstawiciele patologii społecznej określającej siebie jako "kolekcjonerzy" i "spoko ziomki". Komentatorzy pierwsza klasa.



spoiler

JPablo

2017-06-28, 17:15
Cytat:


A mnie bardziej zainteresowało co autor malunku 61-56 miał na myśli.


To na ścianie? Wielkie jak samochód 61-56
U nas na większych osiedlach oznacza się tak nr domów od - do
Możliwe iż ma to oznaczać że po lewej stronie zaczynają się mieszkania z adresem X 61 a po prawej X 56
Innego znaczenia tych cyfr nie znam

Zielllony

2017-06-28, 17:19
Kto nigdy nie spał na ławce po melanżu niech pierwszy rzuci kamień

Poznań,Kraków czy Warszawa,nie ważne bo tylko liczy się zabawa :-)

przeme13

2017-06-28, 17:37
To są numery klatek bałwanie xD ieżeli blok ma kilka klatek to każda ma swój numer i inny adres. Wiem, w ziemiankach nie macie numerów

YoogiGoogi

2017-06-28, 17:50
Velture napisał/a:

Dwóch marnuje czas na ławeczce a kolejnych dwóch marnuje czas nagrywając marnujących czas a my marnujemy czas na oglądanie tego.

Gratuluję. Właśnie zmniejszyłeś nasze PKB :amused:



to miało być śmieszne czy załosne? masz reklamy na sadolu, usługodawcę internetu, dostawcę prądu i inne podobne, gdzie tu zmniejszenie PKB

Maxi96

2017-06-28, 17:54
Potem tacy gadają że tylko lamusy tracą czas przy komputerze/konsoli.

magicrodek123

2017-06-28, 18:05
Nie wiem, ja jak się raz napie**oliłem tak fest z bratem ciotecznym to podobnie wyglądaliśmy aż nie przyjechali po nas :D

thewhitestar

2017-06-28, 18:43
Wielcy moralizatorzy i podśmiech*jkowicze a sami nieraz naj***ni i zarzygani siedzieli!

Dżizas_kurde

2017-06-28, 19:17
Tak to jest jak się w szkole jedzie na dopalaczach (dop - dopuszczający) :D

Cytat:


Ale nagrywający ewidentnie ma jakieś problemy. ADHD? 8-)


Nagrywający widocznie wziął prawdziwe narkotyki :D i śmieje się z plebsu na dopkach :)

Chociaż z drugiej strony podejrzewam że jakby wstali i podeszli do nagrywających... i zapytali grzecznie "Masz jakiś problem ? Wyj***ć ci bułę ?" To by nagle zapadła cisza i spokój...

Cytat:


A mnie bardziej zainteresowało co autor malunku 61-56 miał na myśli.


Wyjedź ze wsi do miasta to się dowiesz...

Tak się oznacza budynki... i identyfikuje budynki w miastach... zwłaszcza jeśli na jednej działce stoi więcej niż jeden blok a nie jak we wsi "za figuro w lewo panie i koło chaupy sołtysa po prawej stronie między buki cza wjechać a potem bez pola , bez łonke i bedzie chaupa z czerwonym dachym" - Ale jak zapytasz we wsi gdzie jest "Zak***ice 504" to ci nikt nie powie....

~Velture

2017-06-28, 19:23
Dżizas_kurde napisał/a:

"za figuro w lewo panie i koło chaupy sołtysa po prawej stronie między buki cza wjechać a potem bez pola , bez łonke i bedzie chaupa z czerwonym dachym" - Ale jak zapytasz we wsi gdzie jest "Zak***ice 504" to ci nikt nie powie....


Panje! Zak***ice 504 to w lewo panie i koło chaupy sołtysa po prawej stronie między buki cza wjechać a potem bez pola , bez łonke i za chałupom z czerwonym dachem bendzie pole a za nim stodoła i przy stodole w prawo aż miniesz pan dwie krowy i centralnie po lewej bendzie hałupa z zielonym dachem a tam to już ze 3 kilometra prosto i las i będzie wjazd po lewej do lasu to jedziesz pan dalej i przy polu Kargula będzie zjazd w prawo i tam już tylko góra 2 kilometry na wprost i jak zobaczysz dwa kamienie to skręć w lewo i to ta chałupa obok tej z czerwonym dachem z początku historyjki :amused:

Seses

2017-06-28, 22:15
Wszyscy tacy fifarafa, a panowie nikomu krzywdy nie robia z wyjątkiem siebie. Weźcie sie napinajcie na co innego, bo szkoda strzępić ryja.

Krak

2017-06-28, 22:16
przeme13 napisał/a:

To są numery klatek bałwanie xD ieżeli blok ma kilka klatek to każda ma swój numer i inny adres. Wiem, w ziemiankach nie macie numerów



Zarzuciłem sieć i kilku geniuszy się złapało ale z tą liczbą klatek zdobywasz pierwsze miejsce.
Znaczy się, że mają tam rozmach-i te kilka (60+) klatek to nie żarty.

Jeszcze tylko pytanie o to, czy jest to osiedle żydowskie czyli takie, na którym kolejność idzie od prawej do lewej.

gulgulator

2017-06-28, 22:32
ja przewinąłem kawałek,więc zmarnowałem mniej czasu :)

MultiPhantom

2017-06-29, 01:29
Żeby każde video miało taką jakość... Szczególnie na hardzie.

radziuxd

2017-06-29, 03:08
Velture napisał/a:

Dwóch marnuje czas na ławeczce a kolejnych dwóch marnuje czas nagrywając marnujących czas a my marnujemy czas na oglądanie tego.

Gratuluję. Właśnie zmniejszyłeś nasze PKB :amused:

Wypraszam sobie :roll: Ja jestem w pracy, produkcja idzie jak należy, koparka w domu odpalona, czyli pieniądz się kręci :mrgreen:

grauper

2017-06-30, 14:37
Osobiście bym nagrał po czym zadzwonił na policję, poczekał z 10-15 minut, podszedł powiedział im że policaje już jadą i patrzył jak srają i sp***alaja próbując ogarnąć 2 do 2 :D Ale to by było piękne przedstawienie :D