18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koński backflip

~Angel • 2017-10-23, 15:38
no prawie udany


Cinkciara

2017-10-24, 13:04
Jod123 napisał/a:

Jakie wredne bydlę!
Tak jak nie jestem zwolennikiem przerabiania koni na karmą dla psów, to w tym przypadku dałbym go zjeść psom... i to żywcem.



Bo jesteś ignorantem.

Gościu napieprza konia wodzami po zadzie i ciągnie za ryj. Koń ma w pysku mega ostre kiełzno (czego dowodem jest otwarty pysk, konie normalnie nie otwierają tak mordy, chyba że właśnie boli), do tego dostaje milion sprzecznych sygnałów (wodza w zad i kopniaki w boki - "idź do przodu", ciągnięcie za ryj - "stój"). Reakcja zwierzęcia nie jest spowodowana jego "wrednością" (no tak, bo zwierzę potrafi myśleć abstrakcyjnie i na pewno sobie uj***ł, że będzie wredny i zabije typa, mhmmm) a dużym bólem i dezorientacją.

Tak, jestem ekspertem.

Hi...........po

2017-10-24, 18:17
On był martwy zanim wsiadł na konia.

Up
za nim

Perhydrol

2017-10-24, 21:21

Jo...........23

2017-11-04, 12:07
Cinkciara napisał/a:

Bo jesteś ignorantem.
Gościu napieprza konia wodzami po zadzie i ciągnie za ryj. Koń ma w pysku mega ostre kiełzno (czego dowodem jest otwarty pysk, konie normalnie nie otwierają tak mordy, chyba że właśnie boli), do tego dostaje milion sprzecznych sygnałów (wodza w zad i kopniaki w boki - "idź do przodu", ciągnięcie za ryj - "stój"). Reakcja zwierzęcia nie jest spowodowana jego "wrednością" (no tak, bo zwierzę potrafi myśleć abstrakcyjnie i na pewno sobie uj***ł, że będzie wredny i zabije typa, mhmmm) a dużym bólem i dezorientacją.
Tak, jestem ekspertem.



Masz rację, jestem ignorantem w tej dziedzinie.
Miałem Ci nawet postawić piwo za wpis, ale... jest kilka nieścisłości:

Cinkciara napisał/a:


Gościu napieprza konia wodzami po zadzie i ciągnie za ryj.



Nieprawda.
Jeździec na filmie raz czymś klepnął, a koń ma na tyle duży luz, że jest jeszcze w stanie wykonywać ruchy góra - dół.
Gdyby wodze były tak skrócone jak mówisz, koń odwracał by łeb w górę lub górę-bok.

Cinkciara napisał/a:


Koń ma w pysku mega ostre kiełzno.



Serio? Widziałaś kiedyś takie "mega ostre" kiełzno?



Czy tylko sama takich "super ostrych" używasz?

Cinkciara napisał/a:


czego dowodem jest otwarty pysk, konie normalnie nie otwierają tak mordy, chyba że właśnie boli



Żartujesz nie? Nigdy nie widziała jak koń otwiera pysk, aby ugryźć? Polecam YT jak nie widziałaś sama.

Cinkciara napisał/a:


... kopniaki w boki



Gdzie Ty, k***a, tam widzisz "kopniaki w boki"?

Cinkciara napisał/a:


Reakcja zwierzęcia nie jest spowodowana jego "wrednością" (no tak, bo zwierzę potrafi myśleć abstrakcyjnie i na pewno sobie uj***ł, że będzie wredny i zabije typa, mhmmm) a dużym bólem i dezorientacją.



Jasne. I dlatego np. pittbule, bulteriery, amstafy atakują inne psy (i inne zwierzęta) bez powodu, bo nie są wredne, a tylko "zdezorientowane""

Cinkciara napisał/a:


Tak, jestem ekspertem.



W świetle Twoich wyjaśnieni dochodzę do wniosku, że:
Albo oglądaliśmy różne filmy, albo nie znasz znaczenia słowa "ekspert".