18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konsekwencje

1.Michal • 2017-10-07, 16:14
Ta zdrada krwi wymaga


waloos

2017-10-07, 22:39
Nigdy nie zrozumiem bicia w takiej sytuacji. Po ch*j se robić syf w papierach. Suka się puściła to się ją zostawia. Można się ewentualnie odegrać jak będzie chciała wrócić tj kłamać że nie wiesz co myśleć, że jesteś wkurzony, ale właściwie to ją kochasz i może by spróbować jeszcze raz, szczególnie że brakuje Ci z nią seksu.
Ona wtedy chcąc wrócić, wskoczy do łóżka, Ty wykorzystujesz to że czuje się winna i zrobi więcej niż zwykle tj głębokie gardło z połykiem, anal, spust na ryj łącznie z kręceniem filmu i co tam sobie innego wymyślisz.
Jak skończycie, kiedy ona myśli że już wszystko fajnie - Ty mówisz jej, że ma sp***alać bo jest zwykłą k***ą, która nawet naprawić związek chciała daniem dupska. A masz na to dowód w postaci filmu!

Facet korzysta a laska jest jeszcze bardziej poniżona.
Kobiety są uczuciowe, więc jak ktoś chce się odegrać to trzeba zagrać na uczuciach - boli najbardziej i najdłużej :D

vass

2017-10-07, 23:18
hoszo napisał/a:

Szkoda, że jej nie kopał po głowie. Ale k***isko dostało wpie**ol i zostało upokorzone, więc piwko musi być.


k***a następni desperaci tzn. Ty i ci co dali piwo.
Jak dupa zdradza, to się jej nie bije, bo po takim wpie**olu musisz wybaczyć, albo idziesz siedzieć.
Pakujesz jej walizki, dajesz kieszonkowe na drogę i wypie**alasz z domu. Znowu jesteś wolnym człowiekiem i możesz zrobić ze swoim życiem co chcesz z czystym sumieniem. Poza tym zaczynasz szukać świeżego i młodszego mięska :)
Inne wyjścia, to czysta patola.

raistpol

2017-10-07, 23:31
kuuuurwa, oglądam, myślę sobie "ale ją stłukł jeeeebany" a później zobaczyłem jego, i stwierdzam że dla niej mogło być gorzej :krejzi:

Kobi_89

2017-10-07, 23:39
Gość żyje. Oddycha przeponą. Widać wyraźnie.

mateuszsadoltzr

2017-10-08, 00:34
Jaka zdrada k***a?!!! Jestem tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego,już tłumacze:

Meżczyzna: No i co k***o dlaczego zupa nie jest gotowa jak wracam z roboty?!
Mężczyzna z kamerą: No własnie k***a dlaczego?!
M:Nie obchodzi mnie ze nie mozesz chodzic i dwa dni temu cie zgwałcili i pobili
Mzk:No własnie,ja też jestem głodny

(Mężczyzna który lezy we krwi nieprzytomny to człowiek któremu pomogli po tym jak został potrącany przez samochód,przyniesli go do swojego domu i chcieli ratować)

sh...........ns

2017-10-08, 08:40
kobiety to cioty pedałki wypisujące że kobiet się nie bije też nimi sa jak to się nie bije jak kazdy tak robi

ph5i5 chy7ba taka p*zda jak ty , zdrady zawsze winnajest kobiet ai ona powinna dostac po mordzie

albazsanagycjib

2017-10-08, 09:01
Proste: znęcał się nad nią, ta znalazła kogoś lepszego dla niej, ale bała się odejść, bo się tamten nad nią znęcał.

Umówmy się k***a, biorąc pod uwagę co typ tam odj***ł, to na kochającego męża mi nie wygląda.

Tupajew15

2017-10-08, 09:16
Nom, weź na k***ę kredyt, iphona, dawaj pieniądze na życie, ciuszki i inne rzeczy, oddaj w h*j energii, serca, życia, a ta się jebie na boku. Założe się, że niektórzy jakby ją nakryli, to by jej jeszcze cipe wylizali. j***ć.

niemamskarpet.

2017-10-08, 10:35
moja baba to też k***a ale muszę z nią żyć :/ jednym się pocieszam, że jak już niedługo w całej Europie będzie prawo szariatu to będę mógł na legalu ukamieniować suke

Ba...........yk

2017-10-08, 11:17
Raczej nic dziwnego. Nie to żebym popierał to co zrobiła ta świnka.
Gen zwyrola ukraińcy mają standardowo doklejony do DNA przez samego Romana Shukhevycha i Stefanka Banderę.
j***ne UPAdlińskie gówno.

gallanonim800

2017-10-08, 13:30
hipek8830 napisał/a:

@HAL9000/2 nie rozumiem takiego podejścia. Jeżeli laska nie chce być z gościem to powinna odejść, a nie żyje z jednym najczęściej za jego kasę a dupy daje innemu. Właśnie takie sytuacje są ch*jowe. Nie podoba mi się związek to go kończę i dopiero szukam kolejnego partnera. Kurewstwa nie można niczym tłumaczyć.



U wielu lasek to nie takie oczywiste. Kiedyś ktoś o nich powiedział, że są jak małpy - nie puszczą jednej gałęzi dopóki nie złapią drugiej. Głównie chodzi o bezpieczeństwo jakie ma im zapewnić związek. Dopóki nie upewnią się, że nowy koleś chce czegoś poważnego, nie zostawią starego. Jest to pewnego rodzaju kurestwo ale zazwyczaj spowodowane brakami w samoocenie, przez co boją się zostawić nawet sk***ysyna, bo kto inny ją zechce.

Radek_Golfiarz

2017-10-08, 22:00
A mi tego kolesia na podłodze szkoda, dostać wpie**ol albo zdechnąć za r*chanie takiej foki. Ja jebię

Masarzysta69

2017-10-08, 22:07
Tak na miejscu pobitego gościa - słabo, jeżeli ten typ nie wiedziałby o związku ''wolnej'' kobiety

bodzio667

2017-10-09, 08:07
To reakcja na wspomnienia. Jak jego dupczyli.

Adolf

2017-10-09, 11:59
@hipek8830, @gallanonim800, pięknie opisaliście pewną sytuację której jestem, a raczej byłem, świadkiem i w pewnym sensie uczestnikiem :brawo: