18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konrad Niewolski coś na temat chorób

Ludobojstw0 • 2021-05-13, 20:48
Otwórz oczy zdjemij maseczkę zacznij myśleć


Dudu

2021-05-14, 07:56
Są cycki jest piwo :-P

RazorSharp

2021-05-14, 08:29
Ciekawe...
A ma też może jakieś refleksje na temat ch*jowego filmu, który ostatnio nakręcił i wydał na VoD - "Asymetria"?

boogiehash

2021-05-14, 08:46
Gość ma babskie cycki, i tatuaż na ryju, ja mu wierzę.

moris93

2021-05-14, 08:50
Co do mnie, 27lat, miałem covida. Gówno j***ne uziemiło mnie na 2 tygodnie, obecnie 2 tygodnie po nadal kaszle i się męczę jak stary dziad.
Nigdy nie miałem tak zj***nej choroby :/

eenocosTy

2021-05-14, 09:11
voodoo_16 napisał/a:

madrosci pok***ia z tatuazem na oku



przekaż nam swoje mądrości. na razie Wy jesteście foliarzami którzy w tego srovida wierzą

LewyMc

2021-05-14, 09:16
Pokaz Cycki :lol:

AN...........or

2021-05-14, 09:43
wygląda jakby cyce miał

ZgRyZ

2021-05-14, 09:47
coś się gościowi rozmazało na oku.

pajdaq

2021-05-14, 10:22
Po 1 zdaniu wyłączyłem, ćwiek z czymś na oku będzie mi opowiadał co do depresja klnąc jak szewc, porażka !

JebacToGowno

2021-05-14, 10:45
Czy tylko mnie się wydaje że ten koleś ma babskie cycki?

200kgnaklate

2021-05-14, 10:51
Jacek murański go dojedzie :mrgreen:

pawcio9014

2021-05-14, 11:15
Adrian92 napisał/a:

nie rozumiem, jak można iśc się szczepić nie badająć swojego organizmu czy aby się nie jest na coś uczulonym, nie badając składu szczepionki



Ja pie**olę, kolejny k***a mikrobiolog... Czekam panie profesorze aż udostępnisz swoje badania składu szczepionki. Jakby Ci napisali ten skład szczepionki to by coś zmieniło? Nie, bo jesteś pewnie k***a tępym Sebixem, który jedyną chemię jaką widział, to proszki i płyny z Niemiec, a z biologii wie, że człowiek pochodzi od małpy.
Nie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypie**alaj.


koras24

2021-05-14, 11:22
pawcio9014 napisał/a:

Ja pie**olę, kolejny k***a mikrobiolog... Czekam panie profesorze aż udostępnisz swoje badania składu szczepionki. Jakby Ci napisali ten skład szczepionki to by coś zmieniło? Nie, bo jesteś pewnie k***a tępym Sebixem, który jedyną chemię jaką widział, to proszki i płyny z Niemiec, a z biologii wie, że człowiek pochodzi od małpy.
Nie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypie**alaj.



Sebastian ma habilitacje z krystalografii i 8 lat doświadczenia z mefedronem.

medyklujleczywchuj

2021-05-14, 11:25
k***a uwielbiam tych geniuszy zycia co na wszystkim sie znaja bo skonczyli podstawowke i obejrzeli kilka filmikow na youtube xDDD

Adrian92

2021-05-14, 11:38
pawcio9014 napisał/a:

Ja pie**olę, kolejny k***a mikrobiolog... Czekam panie profesorze aż udostępnisz swoje badania składu szczepionki. Jakby Ci napisali ten skład szczepionki to by coś zmieniło? Nie, bo jesteś pewnie k***a tępym Sebixem, który jedyną chemię jaką widział, to proszki i płyny z Niemiec, a z biologii wie, że człowiek pochodzi od małpy.
Nie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypie**alaj.




Czemu ja mam udostępnić skład szczepionki skoro nie jestem jej producentem? Znając skład szczepionki można ukierunkować specjalistyczne badania na każdy z jego składników, tak by można było się dowiedzieć czy jest ona dla Ciebie bezpieczna. Ale kto by sobie tym zawracał głowę, prawda? Lepiej być królikiem doświadczalnym szczepionki które powstają i są na was testowane. Idziesz, szczepisz się i za chwilę słyszysz, że tak naprawdę nic Ci to nie daje dlatego będziecie j***ni tymi igłami tak długo aż się ludziom na górze znudzi albo tak długo aż swój cel osiągną. :) Chyba każdy wie jaki hajs koszą na szczepionkach :)
"profesor", sebix, no proszę jak łatwo Wam szufladkować ludzi tylko dlatego bo mają inne zdanie na temat szczepionki niż Wy, dupa tak pęka, że aż tutaj słyszę :)
Nigdzie nie bronię ludziom się szczepić, gdzie to wyczytałeś? Mam to gdzieś czy noł nejmy i lemingi się szczepią, najważniejsze dla mnie żeby nikt z mojej rodziny się nie szczepił i tyle :)