18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konrad Berkowicz o usunięciu programu ,,Młodzież kontra"

WojtekZakus • 2014-04-13, 18:08


Nie znalazłem więc :cumshot:

Falsum

2014-04-13, 18:14
Niech doktoranci nauk politycznych się wypowiedzą.

NieWiemZeWiem

2014-04-13, 18:15
ale okularnikowi bym przyj***ł ooo k***aaaa. Zobaczcie to, własny jego idol donald tusk r*cha go w dupe a ten jeszcze ciśnie temu, który mówi mu, że jest j***ny w dupe przez własnego idola

juby0001

2014-04-13, 18:16
Jedyny program polityczny który oglądam. szkoda że go zdejmują.

dnr

2014-04-13, 18:25
Żałosny ten cwe*ik w okularkach. Nie ma jak obronić swojego pana, to ciśnie przeciwnikowi obelgami osobistymi w ogóle niezwiązanymi z tematem dyskusji.

JarsonLarson

2014-04-13, 18:29
a,co za pomoca tego programu chca zwojowac?nawrocic zlodziei z drogi rospusty i otworzyc oczy spoleczenstwu,ktore pomimo swiadomosci,ze jest wykorzystywane od zarania dziejow nic z tym nie robi?Ani,ogladanie takowych programow ani branie udzialu w nich nic nie zmieni dopoty NAM,kazdemu z osobna nie zacznie zalezec na losach naszych i naszych dzieci.
Z rzadka zabieram "glos" pod jakimikolwiek zamieszczonymi filmami-czesciej czytam komentarze i tak zastanawiam sie,czy rzeczywiscie sa pisane przez tak niedojrzale emocjonalnie jednostki,i jaki sens jest obrzucac jeden drugiego najgorszymi bluzgami...ludzie zastanowcie sie...jak spoleczenstwo moze byc silne i zwarte kiedy nawet na takich portalach jak ten nie ma jakiejkolwiek spojnosci..?

..JOK3R..

2014-04-13, 18:33
Nie wiem jakim trzeba być niedorozwojem żeby głosować na PO

skasowane

2014-04-13, 18:36
Przyzwoity program. Pokazuje że są jednostki wśród młodzieży którym leży na sercu więcej niż naj***nie się z panienkami...

Pravicow

2014-04-13, 18:40
Mam nadzieję, że ten cwe* z PO po powrocie do domu został porządnie wyr*chany przez swojego islamskiego tatusia.

Policeman

2014-04-13, 18:41
1. Zdjęcie programu z anteny "na czas xxx" jest często zwykłym zdjęciem programu z anteny, ale ponieważ fakt tego może wywołać niepokoje, to daje się jakieś czasowe uzasadnienie, niedogodność.

2. Konrad Berkowicz z KNP ma odwagę i faktycznie duże aspiracje/ambicje. Widzę, że dla tego młodego gówna z PO posiadanie aspiracji męża stanu to coś śmiesznego, bo lepiej być cichym Grzesiem pierdzącym w stołek, załatwiającym interesy po nocy, ustawiającym swoich pociotków w spółkach skarbu państwa, gdy ktoś szczerze i odważnie mówi jak jest, to takie ścierwa z pe-o srają po gaciach.

3. Telewizja publiczna cały czas "broni się" swoją niezależnością, tymczasem rząd najzwyczajniej w świecie zdejmuje program Pospieszalskiego, teraz młodzież kontra, co dalej? Nic. Klan, M jak Maciek i inne tego typu zapachajprogramy lecą sobie bez przerwy, a lemingi się cieszą, że "normalno telewizje oglondajo". Normalną czyli w ich mniemaniu taką, gdzie program nie zmusza widza do żadnego myślenia.

Na koniec ojapie**ole co się dzieje w Polsce, ręce mi opadają, łzy lecą. Wczoraj patrzyłem jak młodych zwykłych chłopaków na placu zbawiciela policja rzucała po ziemi, wykręcała ręce, do aresztu na 48h, bez odczytania praw, bez podania powodu zatrzymania. I politycy rządowi i nie tylko mają czelność w TV mówić "na Ukrainie łamane są prawa człowieka" NO ŻESZ k***A JA pie**olĘ.

jokero42

2014-04-13, 19:12
widać, że w podstawówce temu okularnikowi bułki zabierali i nie ćwiczył na wf'ie

grubazosia

2014-04-13, 19:26
Ten kutafon w okularach powinien zostać pociśnięty, szkoda ze tak sie nie stało. Podstawowy atak polityków i niedorobów na to stanowisko aspirujących - poniżenie rozmówcy.

mi...........dz

2014-04-13, 19:27
Koleś z PO największa p*zda i gówno miał do powiedzenia. Standard w polityce, zero konkretów same pierdoły i pie**olenie od rzeczy. Zaj***łbym mu w ryj. Oooo pamiętacie "edi fight"? ooo mam tu http://patrz.pl/filmy/pobicie-na-piotrkowskiej tak bym mu zaj***ł kopa na ryj ;]

Dorquba

2014-04-13, 19:31
Rudy cwe*, tatuś pewnie w partii to synusia pcha do urzędu. Co z tego jak k***a brzydki i z jakimiś kompleksami.

Skyperian

2014-04-13, 19:37
A ten w okularkach to nie przypadkiem z PSLu?