18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkurs fotograficzny

CthulhuFanatic • 2017-03-13, 22:56
Jako, że społeczność sadoli już parę razy pokazała, że nie dajemy sobie narzucać ogólnie przyjętych kanonów piękna (miss sadistica) proszę Was o pomoc.


W moim mieście jedna z największych gazet urządziła konkurs fotograficzny na temat powitania wiosny. Wśród zdjęć odnalazłem taką oto perełkę.


Podrzucam link

Wiecie co z tym zrobić.

PS zdjęcie nie moje, więc nie robię tego interesownie tylko dla sztuki. :noga:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-03-15, 08:10 ]
holifild napisał/a:

Dzięki za akcje, to ja umieściłem to zdjęcie w konkursie, oczywiście dla żartu. Wszystko wskazuje, na to, że dzięki Wam wygram. Rozmawiałem z redaktorem naczelnym gazety, nie będą usuwać zdjęcia. Mało tego, postanowiliśmy, że jak wygram to zegarek spieniężymy a cała kwotę przekażemy na zabawki dla Zamojskiego Domu Dziecka, do tego akcja zostanie opisana w gazecie i nie zapomną wspomnieć tam o sadistic.pl.
Pozdrawiam Mateusz Cholewiński



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2017-03-15, 14:29 ]
holifild napisał/a:

Witam, to znowu ja. Zdecydowałem się wycofać zdjęcie, ponieważ ludzie wywierali silne naciski na Redakcje Gazety jak i Sponsora nagrody. W zasadzie gdym go nie wycofał to zostało by usunięte, a szkoda Waszych lajków, niech ludzie widzą :)
Dzięki wielkie za zaangażowanie, ale niestety tym razem najładniejsze zdjęcie nie wygra :(


bnmateusz

2017-03-14, 10:02
I tak nie wygra to zdjęcie :/ Zobaczcie że w tym albumie konkursowym go nawet nie ma. Dobra jednak jest, ślepy jestem.

holifild

2017-03-14, 10:18
Dzięki za akcje, to ja umieściłem to zdjęcie w konkursie, oczywiście dla żartu. Wszystko wskazuje, na to, że dzięki Wam wygram. Rozmawiałem z redaktorem naczelnym gazety, nie będą usuwać zdjęcia. Mało tego, postanowiliśmy, że jak wygram to zegarek spieniężymy a cała kwotę przekażemy na zabawki dla Zamojskiego Domu Dziecka, do tego akcja zostanie opisana w gazecie i nie zapomną wspomnieć tam o sadistic.pl.
Pozdrawiam Mateusz Cholewiński

Hvsarz

2017-03-14, 11:21
Toż to najprawdziwszy performance - musi wygrać.

Stolarz6

2017-03-14, 12:10
Na tą chwilę ślimak przegrywa a na pierwsze miejsce wbiły się "przebiśniegi"!!! w sadolu jest moc!

kayjay23

2017-03-14, 14:14
Pierwzy komentarz pod zdjęciem mówi, że autor zdjęcia wycofał je z konkursu :(

TB303

2017-03-14, 14:54
Szczerze mówiąc, to w dupie mam Ciebie i Twój zj***ny konkurs.

Archeolog

2017-03-14, 15:26
holifild napisał/a:

Dzięki za akcje, to ja umieściłem to zdjęcie w konkursie, oczywiście dla żartu. Wszystko wskazuje, na to, że dzięki Wam wygram. Rozmawiałem z redaktorem naczelnym gazety, nie będą usuwać zdjęcia. Mało tego, postanowiliśmy, że jak wygram to zegarek spieniężymy a cała kwotę przekażemy na zabawki dla Zamojskiego Domu Dziecka, do tego akcja zostanie opisana w gazecie i nie zapomną wspomnieć tam o sadistic.pl.
Pozdrawiam Mateusz Cholewiński



Skąd w takim wypadku informacja pod zdjęciem o wycofaniu się autora z konkursu?

Sk8ter

2017-03-14, 15:49
Organizator się nie potrafi bawić...

holifild

2017-03-14, 15:54
Witam, to znowu ja. Zdecydowałem się wycofać zdjęcie, ponieważ ludzie wywierali silne naciski na Redakcje Gazety jak i Sponsora nagrody. W zasadzie gdym go nie wycofał to zostało by usunięte, a szkoda Waszych lajków, niech ludzie widzą :)
Dzięki wielkie za zaangażowanie, ale niestety tym razem najładniejsze zdjęcie nie wygra :(

buhert

2017-03-14, 16:36
holifild napisał/a:

ponieważ ludzie wywierali silne naciski na Redakcje Gazety jak i Sponsora nagrody.




A żeby na raka umarły te zachłanne k***y, żądne jakiegoś zj***nego zegarka kosztem tak zjawiskowej akcji :(

natking

2017-03-14, 17:32
Jakim trzeba być przegrywem życiowym, żeby zablokować takie zdjęcie. Redakcjo, jesteście dla mnie i myślę, że dla wielu innych, skończonymi idiotami. Ulegliście naciskom innych osób zgłaszających swoje wątpliwej jakości zdjęcia. Cała sprawa mogła obrócić się na korzyść domu dziecka i wszyscy by na tym wygrali. Przede wszystkim gazeta, o której byłoby głośno.

Tego typu akcje powinny kończyć się aktywnym protestem społeczności internetowej, bo to ona przecież zagłosowała na to zdjęcie i uzyskała zdecydowaną przewagę w sposób uczciwy i demokratyczny. Wszyscy, którzy weszli tam i kliknęli zostali po prostu poniżeni, pokazano nam, że jesteśmy mniej wartościowi niż jakaś uprzywilejowana grupa.

Z chęcią pokazałbym co to są silne naciski na gazetę i sponsora. Może zorganizujemy mały pokaz?

inFamouS4life

2017-03-14, 18:24
Dokładnie. Już j***nych polaków-biedaków-cebulaków zapiekła dupa za ich zdjęcia nie wygrają i się zaczęły lamenty. Jakie to k***a typowe. j***ć polske i polaków na zawsze, jak testo nawinął.

nerusss

2017-03-14, 19:47
Eh szkoda gadać, zdjęcie jak zdjęcie, eh no szkoda gadać. :<