18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkretny oklep.

de_Sade • 2019-07-30, 23:42
Oklep konkretny, niezbyt "sportowy", natomiast koleś, który się tam wpie**ala, powinien zostać wysłany na tortury.


Rejti

2019-07-31, 16:20
Czym się tutaj jaracie? Głupie zwierzęta okładają się, olaboga...
PS biały kolor skóry nie czyni z automatu człowiekiem. Bywają i czarni co mają więcej moresu co białe osiedlowe małpy.

Loaloa

2019-07-31, 16:21
j***ne zwierzęta, kolor skóry oczywiście nieprzypadkowy.

Respektuj

2019-07-31, 16:21
PersivalusPerwersalus napisał/a:

jarasz się ? wpadnij do mnie to zatańczymy, a potem do burdelu



musisz oznajmić wszystkim gdzie pracujesz i ci z toba robia? A co do tych Pań to takie największe kozaczki dymane sa później po burdelach i płaczą jakie to życie jest ch*jowe i nie pozostaje nic tylko pic dawać dupy i sie na końcu powiesić

Xs...........33

2019-07-31, 17:23
Ciekawe co sprawiło że aż taką nienawiść czują do niej? A może tu chodzi o ich brak inteligencji, jakaś mała zniewaga, a potem brak "poddaństwa" u ofiary sprawiły ten niefortunny w skutkach rozwój wydarzeń? Żal mi blondyny, ale i tak ch*j jej w dupę.

Strielok1

2019-07-31, 17:55
kubadziuba napisał/a:

Ciekawe co sprawiło że aż taką nienawiść czują do niej? A może tu chodzi o ich brak inteligencji, jakaś mała zniewaga, a potem brak "poddaństwa" u ofiary sprawiły ten niefortunny w skutkach rozwój wydarzeń? Żal mi blondyny, ale i tak ch*j jej w dupę.



Pomarzyć możesz

:mrgreen:

StanleyWhite

2019-07-31, 21:07
Wychodzi te bezstresowe wychowywanie. Potem jak na rozprawie siedzą to takie ciche i niewinne, aniołki, a weź tylko z nich oko spusc to albo ci oskórują pniaka albo spuszczą łomot koleżance bo ma 1mm dłuższy odrost. Świat schodzi na psy

Black Pitt

2019-07-31, 21:29
de_sade napisał/a:

Oklep konkretny, niezbyt "sportowy", natomiast koleś, który się tam wpie**ala, powinien zostać wysłany na tortury.



Gdyby nie to że że mam podejrzenie graniczące z pewnością że jesteś jakimś wykastrowanym elementem będącym częścią roweru to życzyłbym ci żebyś oglądał własne dziecko w takiej sytuacji ale biorąc pod uwagę powyższe okoliczności cieszę się że nie będziesz miał wkładu w ... hmmm...
Rozwój naszej cywilizacji

vulkodlak

2019-07-31, 22:37
To k***itsu- poznałem po dźwigni za kłaki.

de_Sade

2019-08-01, 00:08
Black Pitt napisał/a:

Gdyby nie to że że mam podejrzenie graniczące z pewnością że jesteś jakimś wykastrowanym elementem będącym częścią roweru to życzyłbym ci żebyś oglądał własne dziecko w takiej sytuacji ale biorąc pod uwagę powyższe okoliczności cieszę się że nie będziesz miał wkładu w ... hmmm...
Rozwój naszej cywilizacji



Co Ty pie**olisz? I w jaki sposób nie zrozumiałeś tego, co napisałem??? Bo napisać "Jak to zrozumiałeś?", nie ma sensu.

Tomsza

2019-08-01, 15:19
k***a, stanął mi...

Cloverface

2019-08-20, 03:06
Tej rudej sam by wjechał z trepem na ryja. Dostaje wpie**ol ten którego jest mniej? Z miła chęcią bym wyj***ł po kolej każdemu tam, nie pięściami, kijem albo maczetą. Po za tym laski mają przej***ne z tymi włosami.