18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkretnie o ciapuchach w Europie.

Corvin • 2014-01-08, 23:19
Koleś zna się na rzeczy. Bez mydlenia oczu i poprawności poltycznej.


Lu...........87

2014-01-08, 23:26
Za słowa prawdy zawsze piwko

Ek...........em

2014-01-08, 23:29
Lubię tą dziennikarkę. Nie dość że ładna to jeszcze ma coś sensownego do powiedzenia. Nie to co pro-komusza Olejnik i ta z Polsatu od Dmowskiego.

Dla jej programu i wejść Maxa Kolonko warto czasem Superstację włączyć. ;)

Lisqss

2014-01-09, 00:31
Ale reklamy to mogliście sobie darować, serio...

Majesty

2014-01-09, 01:49
Miło posłuchać człowieka, który wie o czym mów i posiada wiedzę w temacie. A co do Pani Elizy to zabrałbym ją na mały interview :amused:

malinovyNR

2014-01-09, 02:07
o co k***a chodzi?! godzina 2:06. To leci na zywo?

Kine

2014-01-09, 02:09
Szkoda że w bardziej mainstreamowych telewizjach nie można obejrzeć rozmów tego typu :roll:

gracii

2014-01-09, 02:10
@up Patrz na datę.

Poza tym denerwuje mnie to, że w polskiej tv zazwyczaj nie ma nic ciekawego sam chłam, lecz gdy puszczają coś inteligentnego to musi to być koniecznie w godzinach najmniejszej oglądalności.

JankoMuzykantV

2014-01-09, 02:12
Ekspertem napisał/a:

Lubię tą dziennikarkę. Nie dość że ładna to jeszcze ma coś sensownego do powiedzenia. Nie to co pro-komusza Olejnik i ta z Polsatu od Dmowskiego.

Dla jej programu i wejść Maxa Kolonko warto czasem Superstację włączyć. ;)



Cytat:

Eliza Michalik, dziennikarka "Superstacji", zadeklarowała w Natemat.pl, że nie zaprosi już do swojego programu przedstawicieli Ruchu Narodowego. "Koniec promowania totalitarnych ideologii. Koniec z traktowaniem faszyzmu, kultu siły, chamstwa i warcholstwa jako równoprawnego głosu w debacie publicznej"



Ma pokolei w głowie. ;)

swampman

2014-01-09, 02:20
skrzynka piwa i srodek na porost wlosow jezeli chce dla tego Pana

606

2014-01-09, 02:22
@up prawdziwy mężczyzna łysieje i ma to w dupie.

MonroeHutchen

2014-01-09, 02:25
tylko 2/3 muzulmanow sadzi, ze ich zasady religijne sa ważniejsze niż prawa krajow, w ktorych mieszkają? to co to za religia jesli uwazaja, ze prawo ludzkie jest wazniejsze niz to boskie, co za banany

croyna

2014-01-09, 02:28
z tą "naprawdę fajną religią" nie do końca bym się zgodził

Ptoon

2014-01-09, 02:40
MonroeHutchen, no właśnie o tym samym pomyślałem. Wystarczy odpowiednio zadać pytanie i już można zrobić statystykę jaką się chcę. Pytasz człowieka na ulicy jakiego jest wyznania i w Polsce w 90% uzyskujesz odpowiedź "katolik". Drugie pytanie brzmi, czy prawo boskie jest ważniejsze od prawa polskiego. Już to widzę jak wszyscy odpowiadają, że prawo polskie jest ważniejsze, zwłaszcza że kojarzy się ono z polityką, a polityków się nie lubi. Także dzisiaj na sadolu wieczór tematyczny o przekłamaniach w statystyce.

...co nie zmienia faktu, że araby są zagrożeniem itp. itd.

Wujek994

2014-01-09, 02:41
Bądźmy poważni!
Jak można porównywać katolickich fundamentalistów z islamskimi? - to po pierwsze
Po drugie - ten "piękny" koran wybitnie nawołuje do nienawiści religijnej, doprawdy, bardzo trzeba się natrudzić, żeby znaleźć tu jakąś inną, pozytywną interpretację
I po trzecie - ten znienawidzony, jak mniemam, przez reporterkę Chrześcijanizm oddaje kobietom najwięcej szacunku spośród wszystkich wielkich religii (mogę się mylić, choć wątpię), czego islam jest istnym przeciwieństwem

ISLAM RELIGIĄ POKOJU
i co jeszcze?...

PS. Przyznam jednak, że rozmowa na poziomie