18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Konketnie zaplanowana akcja

darex99 • 2016-10-04, 09:04
Niecodzienna kradzież w Żywcu na Podbeskidziu. Okradziono tam kierowcę samochodu. Zrobili to dwaj zaledwie siedmioletni chłopcy. Cała akcję wcześniej zaplanowali i przygotowali. Teraz zajmie się nimi sąd rodzinny.

Kierowca zatrzymał samochód na parkingu. Wtedy w jego auto uderzył rower, którym jechał pierwszy z 7-latków. Zdenerwowany kierowca wyszedł z samochodu, żeby zobaczyć co się stało. Wtedy do auta wszedł drugi z 7-latków i zabrał leżący tam portfel z dokumentami i pieniędzmi. Chłopcy odeszli, a kierowca dopiero w domu zorientował się, że zginął mu portfel. Od razu pomyślał o dwóch siedmiolatkach z parkingu i zawiadomił policję.

Obaj chłopcy przyznali się do winy. Ich sprawę policjanci przekazali do sądu rodzinnego.

:idzwch*j:

źródło:rmf24

smoke86

2016-10-05, 09:31
janlew napisał/a:

I nie cyganie ani małe żydki? Zwykłe dzieciaki? Masakra...


A skąd wiesz, że nie?

Loaloa

2016-10-05, 12:05
Cytat:

Babcia mi od małego powtarzała, że jak się rzuci kamieniem w Żywcu to się trafi w k***ę albo złodzieja. I miała rację :beka:



Ciekawe do której z tych grup zalicza się twoja babcia.

janlew

2016-10-05, 12:50
smoke86 napisał/a:


A skąd wiesz, że nie?


A nie wiem. Pytam przecie.

mat46rossi

2016-10-05, 17:34
@Loaloa: Wybacz, że uraziłem. Zapomniałem, że macie wreszcie internet.

Nizaryta1

2016-10-05, 20:57
janlew napisał/a:

I nie cyganie ani małe żydki? Zwykłe dzieciaki? Masakra...



Co? cyganie i żydki w sądzie rodzinnym? cygan by się bali a żydków by nagrodzili i jeszcze kierowcę do psychiatryka wysłali.

Garvox

2016-10-05, 22:51
janlew napisał/a:

I nie cyganie ani małe żydki? Zwykłe dzieciaki? Masakra...


Po Żywcu pełno cyganów się kręci więc bardzo możliwe, że to sprawka tych brudasów :kupa: