18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec związku - ver. II

bartkovsky • 2013-08-29, 11:44


Jak by ktoś pytał czy takie coś przeżyłem, że zmontowałem takie coś to tak zdarzyło mi się i myślę, że nie tylko Mi :D


Mój pierwszy wpis na sadolu . ;) myślę, że się przyjmie. :pijaki:

nemezia

2013-08-29, 13:02
Jak żeście się z k***ami zadawali to się nie ma co dziwić. Normalna dziewczyna tak nie robi.

adas1971

2013-08-29, 13:06
Poj***ło się do tego stopnia Naszym Paniom, że niedługo c*pki będą miały w poprzek.

bartkovsky

2013-08-29, 13:07
a czy jak poznajesz dziewczyne wiesz jaka ona jest ? :D chyba Ci sie nie przyzna do tego jakie z niej ziółko tylko wyjdzie w praniu jak nie daj boże Cie zdradzi lub odwinie taki numer jak na zdjęciu ;D

TOOM44

2013-08-29, 13:21
k***a, dajcie spokój dokładnie tydzien temu zerwałem z dziewczyną... teraz mi troche smutno

job_twaju_mać

2013-08-29, 13:27
I temu właśnie trzeba traktować dziewczyny surowo i stanowczo, od czasu do czasu pie**olnąć po łbie, żeby po zerwaniu nie mieć wyrzutów sumienia, że się tego nie zrobiło.

rimogyz

2013-08-29, 13:41
Jak to mądrze powiedział kiedyś mój przyjaciel:
"W każdej kobiecie, k***y dwie trzecie"

Niestety miał rację.

PanAndrzej

2013-08-29, 14:03
Moja była fajna i normalna, potem zaczęło wychodzić jaka jest na prawde, tylko by chlała i na imprezy chodziła. Do tego fochy z dupy, humory... Podziękowałem już jej, żal mi tylko tych cycków :(

mscicielzLitwy

2013-08-29, 14:22
to się popłaczcie loosery. banda żalosnych p*zd beczy, że kobiety takie złe. zdradzają was miernoty bo na to zasługujecie. laska nigdy nie zdradzi porządnego, pewnego siebie faceta. p*zdeczki

torro

2013-08-29, 14:24
bartkovsky napisał/a:


Jak by ktoś pytał czy takie coś przeżyłem, że zmontowałem takie coś to tak zdarzyło mi się i myślę, że nie tylko Mi :D
Mój pierwszy wpis na sadolu . ;) myślę, że się przyjmie.


Skoro piszesz "mi" na końcu zdania,(i to dużą literą!) to na pewno się przyjmie. Tutaj mnóstwo analfabetów, więc się doskonale wkomponujesz...

bartkovsky

2013-08-29, 14:25
odezwał się porządny pewny siebie facet, który jest tylko pewny przez neta. ;)

torro

2013-08-29, 14:35
bartkovsky napisał/a:

odezwał się porządny pewny siebie facet, który jest tylko pewny przez neta. ;)


Bez Neta też jestem całkiem pewny, że na początku i końcu zdania (oraz pod akcentem), stosuje się dłuższą formą zaimka - "mnie". To chyba zakres podstawówki.

Browaryt

2013-08-29, 14:38
Przykro mi się robi jak widzę laskę z dwoma typami jakieś takie to totalne kurestwo na maksa. Laski anala bronią czasem bardziej od dziewictwa a tu potem bum 2 pałki trą się obok siebie co sie dzieje z tym światem.

m8

2013-08-29, 14:44
mscicielzLitwy napisał/a:

to się popłaczcie loosery. banda żalosnych p*zd beczy, że kobiety takie złe. zdradzają was miernoty bo na to zasługujecie. laska nigdy nie zdradzi porządnego, pewnego siebie faceta. p*zdeczki



A Ty k***a skąd wiesz, chodzisz z jakimś porządnym i pewnym siebie gościem?

bartkovsky

2013-08-29, 14:52
torro

jak widać ja mam problem z zaimkami a ty z czytaniem :) wpis o pewności nie był do Ciebie . :)

qhash

2013-08-29, 15:10
Freda napisał/a:

Gówno prawda. Tak zachowują się przeciętne kurewki, które dostały się zakochanym c**om, nie facetom. Jeśli masz laskę z zadatkami na dupodajstwo, zauważysz to gołym okiem. Nie wszystkie dziewczyny takie są.


nie wszystkie, ale większość, tj jakieś 80%, może 85%...