18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec Ramadanu świętem państwowym w Szwecji?

mernest1 • 2013-08-10, 22:01


Ciapkom to się już w dupach przewraca.

Cytat:

„Muzułmańskie święto, Eid al-fitr, które obchodzone jest właśnie teraz, jako uroczyste zakończenie ramadanu, powinno stać się oficjalnym świętem państwowym w Szwecji”- Artykuł o takiej treści pojawił się na portalu dagensseglora.se. Ramadan jest tam opisywany jako „nordycka i szwedzka tradycja”.

”Ramadan zakończony. Teraz, nastał czas świętowania dla tych, którzy przez miesiąc, od wschodu do zachodu słońca, powstrzymywali się od jedzenia i picia. Jest to przecież niezwykłe wyzwanie biorąc pod uwagę długość dni podczas północnego lata. Zdecydowanie można powiedzieć, że Ramadan stał się już szwedzką i nordycką tradycją. Jasne jest, że czas ten ma swoje własne, stałe miejsce w przestrzeni publicznej. Gdyby Eid al-fitr stał się dniem wolnym od pracy, jakże łatwiej było by wielu Szwedom cieszyć się z tego święta. Może warto pomyśleć, o ustanowieniu w tym dniu święta państwowego? Był by to doskonały sposób na przeciwdziałanie potencjalnemu wykluczeniu tak dużej grupy społecznej, jaką są szwedzcy muzułmanie.

Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, ze portal ten prowadzony jest przez publicystów, którzy już wielokrotnie pokazali swoje zamiłowanie do idei społeczeństwa multikulturalnego. Jak sami podają, misją portalu jest propagowanie homoseksualizmu, prześladowania katolików, aborcji, feminizmu, multikulturalizmu, masowej imigracji itp.

Obecnie w Szwecji, zamieszkałej przez 8,9 miliona ludzi, jest ok. 575 000 muzułmanów. Dla porównanie liczba katolików wynosi ok. 150 000.



Zaj***ne z http://wmeritum.pl/koniec-ramadanu-swietem-panstwowym-w-szwecji/

:hitler: :idzwch*j:

~Blackhunter

2013-08-10, 22:04
mernest1 napisał/a:

Ciapkom to się już w dupach przewraca.



Ciapatym w dupach się przewraca bo Europa na to pozwala.

d1abol

2013-08-10, 22:11
Miesiac bez zarcia i picia? Zaraz nakazac ciapakom siwetowac tak raz w roku i imie allaha k***a! Chetnie zobacze ilu to przezyje :amused:

damyrade20

2013-08-10, 22:26
Cytat:

Dla porównanie liczba katolików wynosi ok. 150 000.



I cóż z tego? Szwecja jest krajem protestanckim, to wyznanie stanowi tam większość.

liczba ludności: 9,495,000
liczba protestantów: 5,000,000
% protestantów: 52,7%

Nierzetelne trochę to źródło, to tak jakby podali liczbę prawosławnych w Polsce i się dziwili dlaczego ich tak mało. Tym niemniej faktem jest że szmatogłowym się w dupach poprzewracało.

d1abol napisał/a:

Miesiac bez zarcia i picia? Zaraz nakazac ciapakom siwetowac tak raz w roku i imie allaha k***a! Chetnie zobacze ilu to przezyje :amused:



3 razy podchodziłem do tego zdania i odpuściłem, odpiszę więc Ci na czuja - to że kozojebcy nie mogą jeść od wschodu do zachodu słońca nie znaczy że głodują, oj nie, po zmroku sobie odbijają całodzienny post z nawiązką. Nawet sobie nie wyobrażacie ile oni potrafią wpie**olić :D

Siedzę w niemieckim akademiku (uspokajam pseudopatriotów - Erasmus, nie zdradziłem kraju) i widzę jak ten motłoch się zachowuje. Najlepsze jest to że zaczynają przygotowywać swoje koryto jeszcze grubo przed zachodem słońca żeby skoro tylko się ściemni móc zatopić w tej szamie swoje zęby :D

Aragon1988

2013-08-10, 22:45
Był potop szwedzki teraz jest potop Szwecji...

Ptoon

2013-08-10, 23:12
Może jak już zamiast zamku królewskiego w Sztokholmie postawią meczet to zwrócą nam nasze dzieła sztuki, księgi i kosztowności. Gdzieś tam między tymi wszystkimi rzeczami były zdobyczne namioty tureckie... to mogą sobie zatrzymać. Jak już wydoją cały szwedzki socjal to im się przydadzą.

darklamb93

2013-08-10, 23:38
Byłem ostatnio w Szwecji i tak:
80 % ludności Szwecji mieszka w Malmö, Göteborgu i oczywiście w Sztokholmie.
Ciapaków od zaj***nia, ale to ciapaki "pokojowe" - normalni kozojebcy. Co warte podkreślenia (rozglądałem się jak mogłem) widziałem tylko jeden zak***isty minaret.
Za to nie polecam nocną porą wybrać się na spacer. To gówno wylewa się na ulicę z każdej dziury, zbiera się w bandy i szlaja się bez celu (szukają zabłąkanej kozy :) )
Do tego ich muzeińskie zawodzenie puszczane z komórki brzmi jak dochodzący pedofil gwałcący czterolatkę. W mniejszych miasteczkach jest spokojniej.
Fajnie było skonfrontować to co się widzi z tym co przeczyta się w internetach i tak na serio to połowa rzeczy jest wyssana z palca. A ten portal to zwykłe k***y szukające sensacji, coś jak nasz "Fakt" lub inny "Superexpress".

Aden

2013-08-11, 02:44
Wikingowie przewracają się w grobach...

Svenlee

2013-08-11, 03:15
Słyszałem, że kiedyś było mało Szwedów w Szwecji i zaczęły się rodzić upośledzone dzieci ze względu na (tu mnie poprawcie) podobieństwo genów. I musieli kogoś wziąć z zewnątrz i trafiło na ciapaków. Imigranci dostawali też azyl i np. taka jedna osoba przylatywała do Szwecji, po czym (na koszt państwa) ściągano z Afryki ich całe rodziny, a nawet kumpli. To wyjaśnia skąd tylu tam ciapatych i też dlaczego mają takie wielkie socjale.

Zawulon

2013-08-11, 03:31
Procentowo jest ich tylu, co żydów w Polsce przed wojną :D

gamarharr

2013-08-11, 08:47
trzeba z ciapakami tak jak wujek Adolf z judenami./..pozbawić praw, pozganiac do gett a potem raz,raz,raz, i gaz :P

wojtek95do

2013-08-11, 10:11
Potrzebny nam jest taki Hitler II

Fa...........um

2013-08-11, 10:52
Kalifat skandynawski nadchodzi!