18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec jazdy motopizdeczko

Jesse.Pinkman • 2023-10-20, 18:49
Ładnie go strollował.

lacrimal

2023-10-20, 20:29
Nie mogę się naoglądać - piękknie gnojka załatwili.

smc

2023-10-20, 21:18
Ale przecież miał zielone...!!! :-x

Lucek102

2023-10-20, 21:45
Wy k***y, żadna z was nie wie co to adrenalina odkręcania manety. W 7s masz 200 na budziku. Przy 160 stawia na gumę z gazu. Mam świadomość że nie wszystkich to jara. Ale wieloszc z was to j***ni hipokryci, siedzicie przed kompem oglądacie jak ucinają łby a może r*chaliscie kilka razy w życiu. Chyba że znaleźliście jakaś wywloke co wam dała 5x i spoerdolila. Pozdrawiam biedaki :)

metyoo

2023-10-20, 22:12
Lucek102 napisał/a:

Wy k***y, żadna z was nie wie co to adrenalina odkręcania manety. W 7s masz 200 na budziku. Przy 160 stawia na gumę z gazu. Mam świadomość że nie wszystkich to jara. Ale wieloszc z was to j***ni hipokryci, siedzicie przed kompem oglądacie jak ucinają łby a może r*chaliscie kilka razy w życiu. Chyba że znaleźliście jakaś wywloke co wam dała 5x i spoerdolila. Pozdrawiam biedaki



pobudka! obsrałeś się! coś słabo odkręcasz tę manetkę, że jeszcze tu nie trafiłeś :)
ps. grani w gry się nie liczy! :D

Aligejtor

2023-10-20, 22:55
Chinol od razu za ten pachołek dostałby w morde

Bartshin

2023-10-20, 23:06
Aligejtor napisał/a:

Chinol od razu za ten pachołek dostałby w morde



najpierw musialbys wyjsc z piwnicy nieudaczniku zyciowy

smc

2023-10-21, 10:46
Prowadzę takie życie, które dostarcza mi całą masę adrenaliny. Dzięki remu mam wszystkiego w nadmiarze: kasy, wrażeń i podwyższony testosteron :mrgreen: Czerpię z życia garściami.

Nie wyobrażam sobie, jaką p*zdą życiową trzeba być, żeby jarać się pierdzącym tłumikiem pod dupą. Zazwyczaj motoc*pki to suchoklatesy przebierające się w gruby kombinezon z tak sp***olonym życiem, że ich jedynym celem jest rozpie**olenie na pierwszym zakręcie...

zwierzak30

2023-10-21, 17:14
smc napisał/a:

Prowadzę takie życie, które dostarcza mi całą masę adrenaliny. Dzięki remu mam wszystkiego w nadmiarze: kasy, wrażeń i podwyższony testosteron Czerpię z życia garściami. ...



Po twojej wypowiedzi.Mój umysł .
-Aktywiszcze. Nie daj się w ch*ja zrobić frajerze. :)


Cymesowy

2023-10-21, 19:48
Lucek102 napisał/a:

Wy k***y, żadna z was nie wie co to adrenalina odkręcania manety. W 7s masz 200 na budziku. Przy 160 stawia na gumę z gazu. Mam świadomość że nie wszystkich to jara. Ale wieloszc z was to j***ni hipokryci, siedzicie przed kompem oglądacie jak ucinają łby a może r*chaliscie kilka razy w życiu. Chyba że znaleźliście jakaś wywloke co wam dała 5x i spoerdolila. Pozdrawiam biedaki



Jestem motocyklistą od 12 lat i kisnę za każdym razem jak słyszę teksty o adrenalinie i odkręcaniu manety, jakbym słyszał nastolatka który opowiada z zapartym tchem jak to z kolegami w czterech obalili pół litra i tak się najebaaaaali... dorośnij i nabierz umiejętności to motocykl zacznie sprawiać Ci więcej frajdy przy dozwolonych prędkościach....

berhol

2023-10-22, 12:44
Narażenie na bezpośrednią utratę życia lub zdrowia , debil z pachołkiem odpowie za to!. Nie był policjantem , nie był prowadzony pościg wobec tego kierowniczego , więc ma przej***ne