18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec Drogi Wojownika.

jv69 • 2014-03-21, 16:02
Cytat:

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) przegrał na punkty z młodszym Wiaczesławem Głazkowem (17-0-1, 11 KO) i rozmyły się marzenia "Górala" o tytule mistrza świata wagi ciężkiej. Być może zobaczymy jeszcze Polaka w ringu, ale raczej będzie to już pojedynek pożegnalny lub hitowe starcie z rodakiem na wielkiej gali PPV w Polsce.





I na Tomka przyszedł niestety czas. Niewątpliwie jeden z najlepszych Polskich pięściarzy. W dywizji ciężkiej może nie wymiatał, ale w półciężkiej dawał radę.
Zapowiada się straszna ch*joza na rynku bokserskim. Może Wy znacie jakieś talenty o których nie wiem (chodzi mi przede wszystkim o HW). Według mnie Tomek godnie reprezentował Nasz kraj i dawał spore emocje w ringu. Pozdrawiam wszystkich kibiców i nie tylko oraz zapraszam na „film” i do dyskusji.

quang-dat

2014-03-21, 16:15
Smutna prawda jest taka, że gdyby tytuł wagi ciężkiej zdobył Adamek, to z całym szacunkiem dla niego, byłby to byłaby to kompromitacja HW.

Pięściarz walczący tak asekuracyjnie i bez potężnego ciosu nie powinien zdobyć pasa w tej wadze. Umówmy się- zmienił kategorię wagową dla hajsu. Niestety od lat j***ne Kliczki sami dobierają sobie rywali i sztucznie przedłużają walkę, aby głownie niemiecka telewizja miała więcej przerw na reklamę pomiędzy rundami. Brak tu murzyna, który by zrobił tam porządek.

Ki...........ut

2014-03-21, 16:20
Świetny pięściarz, nie ma wątpliwości, ale tylko w wadze półciężkiej, juniorciężkiej. Tam brylował, tam był dynamiczny, miał uderzenie, miał szybkość, w ciężkiej zgubił swojej atuty, zatracił szybkość, a petardy aż takiej sobie nie wyrobił żeby tam siać postrach. Niemniej, dziękuję Tomkowi za dostarczane przez lata emocje i życzę najlepszego. Oby wyrósł jakiś godny następca i oby odżył cały boks, który ostatnio popadł w lekki marazm.

ziuny

2014-03-21, 17:07
Przykre, najpierw Najman teraz Adamek...

xmikexpl

2014-03-21, 17:15
Na pohybel wszystkim komentującym. Dziękujemy!!!!!

dOpieca

2014-03-21, 18:15
wrzucił bym filmik jak sram z tą melodia to był by wzruszający

dzymek123

2014-03-21, 18:44
Od razu wszyscy znawcy kończycie karierę Adamka, poczekajcie on sam mówił żebyście nie kończyli kariery za niego.

zadowolonyzzycia

2014-03-21, 19:31
Za Górala piwo dostaniesz, choć porywał się z motyką na słońce.

Adek1507

2014-03-21, 20:22
Widziałem już ten filmik, ale masz piwo za docenienie Tomka. Od 2005 roku oglądałem wszystkie jego walki i na żadnej się nie nudziłem. Jak najbardziej zasługuje na miano najlepszego polskiego pięściarza w historii. Fakt, w ciężkiej warunków nie ma, ale i tak dawał radę. Najlepsza walka w tej wadze z Chrisem Arreolą. Pięknie go obskoczył. a ta z Glaskovem? Szkoda, że Tomek obudził się dopiero w 10 rundzie. Ten jego trener ,,BLEDŁUD" spalił Adamka. Tomek dostaje po mordzie, a ten k***a wywiadów udziela. Gdyby Gmitruk był trenerem Adamka do dzisiaj to jestem pewny, że nawet w obecnej formie obskoczył by Ukraińca. Ale Glaskov swój chłop, lubię gościa.

ProVVe

2014-03-22, 03:41
Tak jak wyżej... Gdzie on do ciężkiej. Tam są kolosy, których naturalna waga to HW... On musiał wbić tą wagę i stracił szybkość, a ciosu potężnego nigdy nie maił. Chwała mu za inne kategorie, ale z tą ciężką mógł sobie podarować i dalej lać ich w niższych wagach.


PS. Ktoś się tam pytał o kandydata na ciężka Włodarczyk mówił, że myśli o wejście do ciężkiej (są jakieś plany żeby z Sosnowskim walczył i jeśli go tam poskłada poważnie podejdzie do HW --- jak wiemy Diablo pie**olnięcie w łapie ma.)

Ezoteryk napisał/a:

Jak ktoś chce ciekawego zawodnika w Wadze cieżkiej w tych czasach zobaczcie go http://pl.wikipedia.org/wiki/Deontay_Wilder






Dobry kandydat prawdopodobnie będzie właścicielem pasa WBC po walce "Bermane Stiverne - Chris Arreola" zwycięzca będzie z nim sie prał o pas. Czy będzie walczył z Władymirem... Może kiedyś, ale na bank nie w najbliższym czasie aktualne jego statystyki to 31 zwycięstw i wszystkie przed czasem... Tele, że chce go zobaczyć z dobrym rywalem, a nie jakimiś kelnerami. To jak Wach, Szpilka... Staty ładne wszystko zwycięskie, ale z kim... Czas pokaże czy namiesza w górnej tabeli.

MonroeHutchen

2014-03-22, 08:21
deontay wilder prędzej czy później dostanie na szklaną szczękę i wyleci z ringu na ostatni rząd na hali i tyle z niego będziecie mieli

Suspens

2014-03-22, 16:48
Szacunek dla Tomka za lata niezłych walk, ale tytuł najlepszego polskiego boksera należy do innego pana.

Pan_Generał

2014-03-22, 16:54
On był kozakiem w wadze średniej, niestety. Szkoda że Adamek odejdzie, a na ringu będą tacy ludzie jak Szpilka. :homer:

ma...........pa

2014-03-22, 16:55
Szanuję Adamka za każdą wygraną i każdą przegraną. Ale największy szacunek ma u mnie, bo wie kiedy ze sceny zejść. Mimo że pokonany, ale nie łudzi się fartowną wygraną kiedyś tam w jakimś tam pojedynku.