18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konie w galopie

TT4 • 2017-06-13, 15:24
Gdzieś na drodze w Rumunii.


ho...........zo

2017-06-13, 20:21
Jak konie w galopie jak niebo nad nami.

ellsworth

2017-06-13, 20:28
Niezmiennie dziwią mnie tacy kierowcy bez wyobraźni, którzy jadą szybciej niż odległość na zatrzymanie na którą widzą. Konie to rzeczywiście dość niespodziewana przeszkoda, ale przecież za tym ostrym zakrętem po którego wewnętrznej stronie jechał ten głupiec mogło się znajdować cokolwiek. Drzewo p*zdnięte na jezdnie, zgubiony ładunek z ciężarówki, człowiek który zasłabł i padł na jezdnię i w każdym przypadku efekt byłby taki sam - p*zdnał by w to i byłby wielce zdziwiony że jak to cokolwiek śmiało stanąć mu na drodze.

PhantomMask

2017-06-13, 20:59
No najlepszym pomysłem w takiej sytuacji to jechać k***a na takim komarku za spłoszonymi końmi...
Nie którzy to debile...sam jeżdżę konno i to, że ktoś przelatuję 80km/h metr od konia to norma...

Pirug8

2017-06-13, 21:18
to step, nie galop

jemknura

2017-06-13, 21:37
Koń j***ł! Nowa Dacia

lobuz32

2017-06-13, 21:49
Trzeba było jechać jeszcze bliżej i zacząć trąbić !

eMJay8086

2017-06-13, 22:47
...widział ty kiedy galop?
To ledwo jakiś kłusek jest...

Loaloa

2017-06-13, 22:52
Szczerze mówiąc liczyłem na ciężarówkę. Kunia do odstrzału proszę.

KlinikaAborcyjna

2017-06-14, 01:07
sp***olił z miejsca wypadku i za to przerobią go na kiełbasę!

qwerty1234567890

2017-06-14, 12:15
ellsworth napisał/a:

Niezmiennie dziwią mnie tacy kierowcy bez wyobraźni, którzy jadą szybciej niż odległość na zatrzymanie na którą widzą.



To powiem Ci, że Rumunia jest pełna takich kierowców, szczególnie w Bukareszcie. Jazda na wprost z lewo skrętu, skręt w lewo z prawo skrętu plus przecinka 3ch pasów, skręt w lewo prawo z pasa na wprost. Dwa pasy do jazdy na wprost 4 auta obok siebie. Wjazd na rondo z lewym migaczem. Skręcasz w lewo na skrzyżowaniu do jednego pasa?, spoko trzej kierowcy obok ciebie również. Zrobisz sobie miejsce do hamowania 2ch ci się wpie**oli. Tam na ulicach pierwszeństwo ma szybszy, sprytniejszy i duży, a ze skrajnego prawego robią sobie parkingi. Przejedziesz na czerwonym, przekroczysz prędkość o raz, zabierają prawko. Najedziesz na linię, nie ustąpisz pieszemu dojebią mandat, szczególnie jak masz zagraniczne blachy. Co 2 tygodnie do polskiego konsulatu spływa od 10 do 15 polskich prawek. Konsul nic nie pomoże, bo jest jedynie figurantem na imprezach. A jak zabiorą prawko to dopiero cyrk. Potrzebny tłumacz rum-ang, nie znasz angielskiego, rum-pol. Notariusz, gdzie piszesz oświadczenie, że wiesz za co Ci zabrali i przez 60dni nie będziesz jeździł po Rumunii, a i tak po 3ch miesiącach dopiero komenda rumuńska prześle do konsula w Bukareszcie, on do Warszawy, ci do miejsca zamieszkania. Rumunia na drogach to dzicz, a największa na blachach zaczynających się od "B" słoiki, którzy sp***olili z dziury zabitej dechami, zarośniętej winogronem i przyjechali do miasta. Tam najlepiej jeździ się nocą, wczesnym rankiem i we święta, kiedy tego gnoju nie ma na ulicach.

misiakulin

2017-06-14, 23:22