18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kongres kozich synów w syrii...

Halman • 2021-08-06, 04:15

tam to chyba każdy uważa się za najlepszą część Rambo...

se...........ed

2021-08-06, 08:51
Te kozojeby nie wiedzą że kule gdzieś w końcu spadną :D

NafazowanyKoleś

2021-08-06, 09:29
sedziazgred napisał/a:

Te kozojeby nie wiedzą że kule gdzieś w końcu spadną



I pewnie myślisz że spadną z taką samą prędkością jak podczas wystrzału?

MalcolmX

2021-08-06, 09:30
Ahmed, ty sobie już daj spokój z tym karabinem. Idź por*chaj kozę albo wypij szklankę wielbłądzich szczyn dla uspokojenia nerwów.

Gienek86

2021-08-06, 09:46
Podobno ten drugi zestrzelił rosyjskiego drona szpiegowskiego


KukiPL

2021-08-06, 10:05
NafazowanyKoleś napisał/a:

I pewnie myślisz że spadną z taką samą prędkością jak podczas wystrzału?



Może nie z taka samą, ale ciągle może przebić taka kula kilka brudnych głów. Kule nie spadają na spadochronie, tylko szpicem w dół z baaardzo dużą energią.

blade2206

2021-08-06, 10:43
KukiPL napisał/a:

Może nie z taka samą, ale ciągle może przebić taka kula kilka brudnych głów. Kule nie spadają na spadochronie, tylko szpicem w dół z baaardzo dużą energią.



Taaaaa i jeszcze salto robia przed samym uderzeniem w cel :roll:

MalcolmX

2021-08-06, 11:38
KukiPL napisał/a:

Cytuj  KukiPL • Dzisiaj 10:05



k***a, brawo geniuszu! "kule spadają szpicem w dół". A może nazwa kule bierze się od kształtu kulistego? A może szpic mają pociski i też nie do końca, bo duża część pocisków też ma czubek okrągły (kulisty) lub stożkowaty.


xv89

2021-08-06, 14:30
NafazowanyKoleś napisał/a:

I pewnie myślisz że spadną z taką samą prędkością jak podczas wystrzału?



To, że coś Ci się wydaje, niekoniecznie musi pokrywać się z rzeczywistością. Kiedyś z nudów zagłębiałem się w temat, dlaczego na różnorakich paradach czy imprezach z udziałem np. żołnierzy, podczas wystrzeliwania salw w powietrze, strzela się ślepakami. Okazuje się, że energia takiego spadającego z nieba naboju, w sprzyjających warunkach, jest wystarczająca do zabicia człowieka.

Cytat:

Przykładowo, trzy osoby zginęły w czasie świętowania Nowego Roku 2011 na Filipinach po tym, jak ktoś wypalił z pistoletu w powietrze. W 2010 roku turecki pan młody zabił trójkę swoich krewnych na własnym weselu, po tym jak wystrzelił kilka razy z kałasznikowa. W tym samym roku król Jordanii Abdullah II zakazał strzelania w powietrze, gdy dwie osoby zginęły, a 13 zostało rannych w jednym z takich incydentów. Rząd Macedonii także przeprowadził kampanię "Kule to nie pocztówki. Świętujcie bez broni". W 2005 roku serbskie władze ostrzegły swoich obywateli, że strzelanie w związku z obchodami Nowego Roku też musi się skończyć.

Ofiary kul wystrzelonych w powietrze nie ograniczają się tylko do Bałkanów, Azji i Bliskiego Wschodu. W samym tylko Los Angeles w latach 1985-1992 w ten sposób zginęło 38 osób.

Jak wynika z badań, wystrzelona z karabinu kula może przy spadaniu osiągnąć prędkość nawet 90 m/s (ponad 320 km/h), co wystarczy, by przebić ludzką czaszkę.



https://tvn24.pl/swiat/jak-bardzo-niebezpieczne-sa-strzaly-w-powietrze-ra182203-3529726

se...........ed

2021-08-06, 18:38
NafazowanyKoleś napisał/a:

I pewnie myślisz że spadną z taką samą prędkością jak podczas wystrzału?



Myślę że jesteś za głupi na to by wiedzieć co myślę .

bania88

2021-08-06, 19:16
Dziewczynki, był o tym odcinek "Pogromców mitów".
Niestety nie pamiętam jaka była konkluzja, ale chyba, że ch*ja tam się stanie.

1408

2021-08-06, 20:04
bania88 napisał/a:

Dziewczynki, był o tym odcinek "Pogromców mitów".
Niestety nie pamiętam jaka była konkluzja, ale chyba, że ch*ja tam się stanie.



konkluzja była taka, że może zrobić krzywdę, ale nie zabić