18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konflikt pokoleń.

Verbatim369 • 2015-02-25, 14:01
Impreza rodzinna na której spotkali się wnuczek, ojciec, dziadek i pradziadek.

Wnuczek peroruje:

- Słuchajcie, ale na imprze wczoraj byłem! Wciągnęliśmy trochę koksu ze znajomymi. Potem impreza. Technobit. Rozp***ucha. Drinki kosmiczne. Pijane świnie. r*chańsko. Potem jakaś amfa... no ja pie**olę... co wy wiecie o życiu!!!

Ojciec:

Synuś. Co ty pie**olisz. Jak za moich czasów jak mieliśmy zebrania lokalnego kółka PZPR w siedzibie naszej fabryki... co tam się działo! Wódka się lała strumieniami. Zakąski ze śledzia! Kobiety roznegliżowane. Pijaństwo i swawola! Sekretarka zaszła w ciążę i nie wiedziała z kim! Co Ty wiesz o życiu!

Dziedek:

- Ech... Wy nieudacznicy. Jak my z Piłsudskim poszliśmy na ruskich. To się dopiero działo! Wpadaliśmy na taką ruską wioskę! Samogon! Gwałty! Pojedynki na szable! Co Wy wiecie o zyciu!!!

Pradziadek:

- Ech ... jak tak Was słucham młokosy! Co Wy wiecie o życiu??? Macie pojęcie jak mi stolec dzisiaj gładko zszedł???!!

SamSobieBogiem

2015-02-25, 14:04
kłamiesz, wcale nie +18, chociaż w PEGI mogliby się rzypie**olić do wulgaryzmów :)

raper900

2015-02-25, 14:58
Ja pie**olę, ile w waszej rodzinie lat musiały mieć baby jak zachodziły w ciążę, skoro już masz wnuczka, a pradziadek jeszcze żyje.