18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konfiskata sztandarów, banerów i flag MW przez Policje

boczek777 • 2014-11-15, 14:32
Przeszukanie autokaru.

Ozajasz

2014-11-15, 14:48
Co to k***a jest, powrót ORMO?

mdmaniak

2014-11-15, 14:53
Proszę nacjonalistów by zaadaptowali metody ISIS i zastosowali je na psach. Może by zmądrzeli i zerwali się ze smyczy systemu.

Szczam_na_Zakrystii

2014-11-15, 14:53
Ozajasz napisał/a:

Co to k***a jest, powrót ORMO?



Raczej państwa policyjnego.
Kiedy władza się boi zaczyna wysyłać na ulice oddziały zbrojne w tym wypadku policję.
Jeszcze trochę i będzie powrót ZOMO.

kamuha

2014-11-15, 14:55
pewnie wymienili na gwiazdy dawida.

Archeolog

2014-11-15, 15:00
Powinni spalić te kurewskie sztandary faszystowskiego bydła tam na miejscu.

kamuha

2014-11-15, 15:04
Archeolog napisał/a:

Powinni spalić te kurewskie sztandary faszystowskiego bydła tam na miejscu.



jest różnica między faszystami, a narodowcami. Obecnie w modzie jest zrównywanie wszystkiego co ma związek z odczuwaniem przywiązania do kraju do faszyzmu.

pi...........ja

2014-11-15, 15:06
@up
No fakt, to tak różne od wyzywania wszystkiego co przeciw jedynym słusznym narodowcom od lewactwa itp.

casimus

2014-11-15, 15:07
@Archeolog
Ty k***a młotku jeden, czy Ty znasz różnicę pomiędzy nacjonalizmem a faszyzmem?
Jebnij się w łeb. To, że jakiś idiota prostuje rękę w pozdrowieniu faszystowskim (którego geneza jest jakże odmienna) nie znaczy, że cały ruch, tudzież formacja narodowa to faszyści.

Jojanna

2014-11-15, 15:15
A ja mam proste rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nienawidzą Polski i wszystkiego co Polskie, oraz ludzi przywiązanych do tradycji i kraju. Wyemigrujcie w końcu, i skończcie pie**olić jak tu źle, albo zamknijcie mordki i siedźcie cicho. Jakoś żadnego cwaniaka który by złe słowo przeciwko prawicy prosto w oczy nie spotkałam, a specjalnie prowokuję rozmowy na temat polityki. Tylko tutaj udało mi się spotkać, małe, żałosne, zakompleksione ch*jki, mogące sobie poużywać przez neta. Bo w prawdziwym życiu to ciotuchny siedzące na garnku u rodziców i kompensujące sobie życiowe nieudacznictwo kosztem lepszych od siebie. W sumie to mi was prawie żal. Prawie.

iamthelaw

2014-11-15, 15:21
Przecież prawica nie robi nic pożytecznego dla polski. Emigrować to sobie mogą watykańscy zdrajcy. Co znaczy słowo przeciwko prawicy prosto w oczy? Mam stanąć przed bandą łysych i ich zwyzywać?

cholonek

2014-11-15, 15:30
Za to w koszulce z j***ną mordą Che Guevary można paradować po stolicy bez problemów...

Pietia82

2014-11-15, 15:30
Archeolog napisał/a:

Powinni spalić te kurewskie sztandary faszystowskiego bydła tam na miejscu.



Wiesz obszczymurku co przedstawiają te sztandary?

Za wikipedią:

Zielony sztandar wyszywany przedstawia:

Szczerbiec – miecz koronacyjny królów Polski, jeden z najcenniejszych zabytków i unikatowe świadectwo polskiej historii. Jedyne zachowane insygnium koronacyjne dynastii piastowskiej. Szczerbiec kładziono na ołtarzu konfesji jeszcze przed przyjściem do katedry orszaku z królem. Był następnie przypasywany królom polskim podczas koronacji.

U góry sztandaru małe logo:

Falanga lub Ręka z mieczem − symbol, używany przez polskich nacjonalistów (głównie przez środowiska związane z ruchem narodowo-radykalnym), będący stylizowanym wizerunkiem ręki trzymającej miecz.

Palić to powinni taki matołów jak ty, taki z ciebie archeolog jak mysiej c**y sandały. Ośmieszyłeś się do reszty, idź już być idiotą gdzie indziej.

:idzwch*j:

Tak swoją drogą nie rozumiem jednego - jakiś pachołek konfiskuje sztandary z w/w symbolami a nie dalej jak kilka dni temu widziałem film z jakiegoś marszu gdzie pojebusy poginały z czerwonymi flagami z sierpem i młotem. Co do h*ja w tym kraju się dzieje?

iamthelaw

2014-11-15, 15:37
Co to za różnica co jest na koszulce, sztandarze czy czole. Chcą mięć swastykę na ramieniu moja sprawa.

Szczam_na_Zakrystii

2014-11-15, 15:59
Pietia82 napisał/a:



Tak swoją drogą nie rozumiem jednego - jakiś pachołek konfiskuje sztandary z w/w symbolami a nie dalej jak kilka dni temu widziałem film z jakiegoś marszu gdzie pojebusy poginały z czerwonymi flagami z sierpem i młotem. Co do h*ja w tym kraju się dzieje?



A wiesz co znaczy słowo prowokacja?
To nic innego jak próba wk***ienia części "niewygodnego" społeczeństwa i tyle.
Ot tak nagle postawili pierdyliard radiowozów na około Warszawy i trzepali wszystkie autobusy jak leci oraz rekwirowali co im się tam usrało bez powodu?
Chcieli iluś tam wk***ić i się im udało a iluś tam debilom zabrakło mózgu aby to olać.