18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konfetti z motopiździelca

Lu...........i2 • 2024-03-24, 17:26
Ale wpaść pod takie auto to zaszczyt


turor

2024-03-24, 17:29
Veni_Vidi napisał/a:

Typowy blacharz.
"Krul szosy", myśli że wszystkie drogi należą do niego



Veni_Vidi

2024-03-24, 17:41
turor napisał/a:

Fejk,
Motorzyści nie łamią przepisów.



siewie

2024-03-24, 17:46
Całe szczęście że nikomu nic się nie stalo

Alosza

2024-03-24, 17:46
Jak zwykle Laweta dojechała przed karetką.

Pepewatch

2024-03-24, 18:37
Na litość boską niech ktoś wyłączy wycieraczki w caymanie bo piórka się zniszczą i szyba porysuje. Znieczulica ludzka nie zna granic

Alosza napisał/a:

Jak zwykle Laweta dojechała przed karetką.



Standard, obstawiam jeszcze że przed karetką naganiacz papugi już podsuwał półprzytomnemu papiery z pełnomocnictwem do odszkodowania z oc, a chłopu z porszaka o dopłatę do zbyt niskiej wypłaty z ac

Gres-83

2024-03-24, 19:01
Jakiś zjeb nawet poziomy monitor nagrywa w pionie

babazwozu

2024-03-24, 19:30
Powiem tak: dobrze, że jest na miejscu zawsze czlowiek, który nagra i tutaj to trafi, ale k***a wystarczy jeden, nie wiem czemu cała reszta nagrywających zawsze mnie wk***ia.

baronturbina

2024-03-24, 20:20
Pod jakiekolwiek auto wpaść i zdechnąć na ulicy jak pies to żaden zaszczyt. k***a.

Aaltonen

2024-03-24, 20:27
Ciekawe czy go znaleźli, bo chyba go wystrzeliło na orbitę.

majeńka

2024-03-24, 21:49
Lukiluki2 napisał/a:

Ale wpaść pod takie auto to zaszczyt

Jeśli ktoś cierpi na syndrom zbyt krótkiej kuśki, może.

szopen_rs

2024-03-24, 22:37
Raczej się ze sobą nie ścigali

smc

2024-03-24, 22:42
Każdy ma. Bo co to jest te 20-22cm. Na filmach murzyni mają półmetrowe ku*asy.

majeńka

2024-03-24, 22:55
smc napisał/a:

Każdy ma. Bo co to jest te 20-22cm. Na filmach murzyni mają półmetrowe ku*asy.

Wiesz, ja nie jestem zainteresowana czarnymi sztucznymi fiutami. Tymczasem, 6 tematów dalej gościówa zapostowała własne cycki — może i nie najładniejsze ale przynajmniej zdrowe i naturalne. Dałeś nieprzychylny komentarz — ale może byś się przemógł i jednak je obejrzał? Bo ja na cycki mogę patrzyć długo...

smc

2024-03-24, 23:50
Wiesz, mając te 22cm, 185cm wzrostu, wysportowaną sylwetkę, doktorat, udziały w kilku dobrze prosperujących firmach, mam prawo mieć pewne wymagania.

Nie ma się co okłamywać, nie będę się ślinił na ten dla mnie obleśny widok. Co kilka miesięcy zmieniam partnerkę, zazwyczaj są to studentki prestiżowych kierunków z dużych miast. Mają klasę, idealne wymiary, są spragnione zwiedzania świata i życia na wysokim poziomie. Chcą korzystać z życia już teraz, a nie za dwadzieścia lat. Ja z kolei korzystam z ich chojnie udostępnianych wdzięków. Oczywiście obie strony są zadowolone, do momentu, gdy zapragnę tego dreszczyku emocji i znów wyruszę na łowy... Wtedy kończę relację i zaczynam polowanie od nowa. Przy czym każda następna partnerka musi być ładniejsza od poprzedniczki. Nigdy nie wiążę się z dwiema na raz, taką mam żelazną zasadę. One też o tym wiedzą, więc każda stara się mnie zaspokajać pod każdym względem.
Teraz rozumiesz moją zupełną obojętność na estetykę pokazaną na zdjęciach. Nie było moim zamiarem robienie nikomu przykrości, pragnąłem tylko wytłumaczyć swoją osobę i życzyć Wam wszystkim spokojnego wieczoru.