18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kończy się era frajera

i-like-zombie • 2019-12-07, 13:40
Krótki wykład dotyczący spostrzegania ludzi wymieniajacych się swoimi spostrzeżeniami z Policją ;)


Respektuj

2019-12-07, 15:34
sam się pewnie rozjebie za jakiś czas jak mu się do dupy dobiorą a teraz struga cwaniaczka i kozaka ;) mama do tej pory myśli, że syn grzeczny, inteligentny, ciężko pracujący hehe. Przyjdzie co do czego to pierwszy wszystkich wyklepie

Robertuss

2019-12-07, 15:34
Ja go kojarzę wykładał w Warszawie na uniwersytecie...


..płytki w toalecie :-o

ProVVe

2019-12-07, 15:49
Patologia wymaga od patologii zasad i honoru... Nie widzi, że kretynem też był ten co im sprzedał towar... Ale walić to narkotyki bym zalegalizował by się powytruwali sami (opieka medyczna po narkotykach płatna) i eldorado

silwerbalk

2019-12-07, 16:15
Za ch*j i k***a można go j***ć.... Ale po części ma racje :-/ bo łby mówią jacy to nie są prawilne gity itp.... A jak idzie co do czego to się prują jak szmaty...a potem taki łeb chodzi i zaprzecza że to nie on się rozpie**olił itp i on jest prawilny ale nawet w mafii się rozpie**alają na siebie na wzajem tak więc tutaj nie ma jakiegoś szoku dla mnie.... Np. Taki nikoś z gdańska biegał na komende a j***ny prawilny był i grypsował..... :-D

borys42

2019-12-07, 16:18
Ten cep z tym zezem to na dz**kę by się nadawał, loda zrobi i auta popilnuje :D

mazga50

2019-12-07, 16:19
Bieda umysłowa i patologia, to nie jest patriotyzm. Patriota nie zaśmieca języka jak ten wyżej, nie działa na szkodę ojczyzny i jej obywateli i pracuje dla jej rozwoju.
Ten egzemplarz to napchany sterydami kogucik, który doszedł do wniosku, że jako uczciwy do niczego w życiu nie dojdzie. Burak zwykły bez wykształcenia i rozumu, ale za to silny. Będą go wykorzystywać do mokrej roboty, a jak pójdzie siedzieć, to go oleją.

JedkerTC

2019-12-07, 16:37
Patus i jego problemy z patologicznego świata. Nawet mi go nie żal. Do gazu.

Tr...........ty

2019-12-07, 17:00
Robertuss napisał/a:

Ja go kojarzę wykładał w Warszawie na uniwersytecie...
..płytki w toalecie



To raczej typ, który nie hańbił rąk pracą. Zapewne "szlachta nie pracuje" itp

lafi81

2019-12-07, 17:20
k***a za mało k***a,k***a !!

ManiacGregor

2019-12-07, 17:32
Wole sprzedać na policji kogos kto mnie przesladuje, I niech zgnije w więzieniu, niz bić go I dac mu chodzic po wolnosci.

mrokussw

2019-12-07, 17:33
DzidaZawodnik napisał/a:

Koleś dobrze mówi! Jeśli jesteś za krótki, to się nie bawisz. Jeżeli nie potrafisz brać odpoweidzialności za swoje czyny i na psach przerzucaszz ją na kogoś innego, to nie jesteś mężczyzną i powinieneś być gnojony jak podczłowiek. Ale i tak pewnie wszyscy będą go hejtować za to, że ma szersze spojrzenie na pewne sprawy.



Przecież to zwykły patus on ma być mi wzorem?

zeus6

2019-12-07, 17:41
Takie patusy jako pierwsze rozpruwają sie na psiarni.

Ronoaro

2019-12-07, 17:42
j***ć patusów i wszelkiego rodzaju bandziorskie ścierwo, ale... chyba wszyscy przyznamy, że w warstwie aksjologicznej, ten chłop ma rację. Tu nie chodzi o same czyny bezprawne, ale o branie odpowiedzialności za własne czyny i eliminowanie dysonansu poznawczego.

JebaćLudzi

2019-12-07, 17:46
Ty k***a frajerze j***na parówo.Nie masz prawa nagrywać takich filmików bo sam się na Konysa,Mańka i Siwego rozj***łeś ty k***o.JP 100% ch*j k***a.k***a :-D Będziesz tarł dupą po podłodze na celi ze strachu

A tak na poważnie to się nawet uśmiałem