18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Końcowe odliczanie

~_Yarko_ • 2021-01-14, 17:57
Phoenix, Arizona.

Policja wezwana przez dziewczynę na byłego, który ją nachodził.
Po przybyciu policji chłopak uciekał i udawał że ma ukrytą broń.


Razmes

2021-01-14, 23:04
RYHOO napisał/a:

Ja pie**ole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to j***ne ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to j***ne zapleśniałe gówno tego świata.



Coś mi się wydaje, że samobójcy mają wyebane na Twoją opinię

DzidaZawodnik

2021-01-14, 23:17
zbynekmaslanka napisał/a:

Raczej w jakim stanie psychicznym trzeba być, jakie mieć problemy życiowe żeby się zdecydować na taki krok . Naprawde uważasz, że taki koleś co sie na to decyduje to on sobie siedzi przed TV i z nudów albo ze "zj***nia genetycznego" takie coś robi? Za tym stoją realne problemy.



k***a już pierwszy żeby oceniać. Skąd wiesz, że nie przed tv siedział i odj***ło mu bo był słabym z\demoralizowanym socjaluchem?

RYHOO

2021-01-14, 23:35
zbynekmaslanka napisał/a:

Raczej w jakim stanie psychicznym trzeba być, jakie mieć problemy życiowe żeby się zdecydować na taki krok . Naprawde uważasz, że taki koleś co sie na to decyduje to on sobie siedzi przed TV i z nudów albo ze "zj***nia genetycznego" takie coś robi? Za tym stoją realne problemy.



Ja nic nie uważam tylko wiem, ze problemy jakieby nie były mają wszyscy a nie pechowcy

zbynekmaslanka napisał/a:

Raczej w jakim stanie psychicznym trzeba być, jakie mieć problemy życiowe żeby się zdecydować na taki krok . Naprawde uważasz, że taki koleś co sie na to decyduje to on sobie siedzi przed TV i z nudów albo ze "zj***nia genetycznego" takie coś robi? Za tym stoją realne problemy.



Ja nic nie uważam tylko wiem, ze problemy jakieby nie były mają wszyscy a nie pechowcy

psylocebulka

2021-01-14, 23:49
RYHOO napisał/a:

Ja pie**ole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to j***ne ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to j***ne zapleśniałe gówno tego świata.



Ironiczne, a wręcz zabawne bo oni myślą o sobie dokładnie to samo

RYHOO

2021-01-15, 00:07
psylocebulka napisał/a:

Ironiczne, a wręcz zabawne bo oni myślą o sobie dokładnie to samo



Całkiem możliwe ale oni to nie ja i Ty więc...

KaprysLosu

2021-01-15, 00:18
RYHOO napisał/a:

Ja pie**ole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to j***ne ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to j***ne zapleśniałe gówno tego świata.



jak ktoś nie widzi sensu to będzie wolontariat uprawiał... jasne.... ale mógł pomóc inaczej, np wziąć ze sobą jakiegoś polityka w zaświaty :)

0___0

2021-01-15, 01:16
RYHOO napisał/a:

Ja pie**ole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to j***ne ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to j***ne zapleśniałe gówno tego świata.



Zajebiste nagranie z kilku kamer jednocześnie, a Ty narzekasz. Jak taki mądry jesteś to zrób lepszy materiał.

Kurde26

2021-01-15, 06:59
RYHOO napisał/a:

Ja pie**ole....
Jak można być takim zjebem. Jeżeli nie szanujesz swojego życia to co szkodzi poświecić je dla ludzi, którzy nie mają szans ani wyboru i dać im odrobine szczescia?
Samobójcy to j***ne ścierwo. A tacy co odchodzą i jeszcze zostawiają syf po sobie to j***ne zapleśniałe gówno tego świata.



"samobójcy to zj***ne ścierwo" najczęściej tak mówią ludzie ze skłonnościami samobójczymi. Uważaj na siebie bro

RYHOO

2021-01-15, 12:27
Kurde26 napisał/a:

"samobójcy to zj***ne ścierwo" najczęściej tak mówią ludzie ze skłonnościami samobójczymi. Uważaj na siebie bro



Dzięki. Z tego co napisałeś mordeczko to można wnioskować ze albo jesteś samobójca albo ich rozumiesz.

batiz

2021-01-15, 21:00
a dla mnie ciekawe jest, że niektórzy z policjantów strzelali w ziemię

AtomicFeelings

2021-01-15, 23:33
Teraz ma tyle ołowiu w sobie że może jako ciężarek do wędki robić :->