18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koncert

Flodzia • 2021-11-17, 09:33


i najwierniejszy fan.

Og0rek

2021-11-17, 20:30
Folur napisał/a:

Właśnie po to SG i WOT chroni wschodnie granice Polski żeby takich elementów jak Ty było tutaj jak najmniej.



Ja wiem że twoja matulka dorabia sobie w burdelu i stajesz w jej obronie,ale fakty są takie że ta na nagraniu ubrana jest jak prostytutka.Tobie to się podoba bo możesz nacieszyć swoje oko tylko to ci zostało a w realnym świecie jedyne co możesz zrobić to cioci stopy wymasować.

Folur

2021-11-17, 23:04
kris1978 napisał/a:

Jeżeli uważasz, że jest ubrana normalnie, to jesteś pie**olnięty. To zwykła dz**ka. Ubrana jak dz**ka i śpiewa z playbacku. A gość dostał kopa, za to że dotknął a nie zapłacił. Jeżeli przed imprezą byłyby pieniążki wyłożone, to po dotknięciu jeszcze by się przytuliła.



no ja wiem że tokiem myślenia kozojebcy i ciapaka to kobiety ubrane w samo bikini nad polskim bałtykiem w lipcu też są dz**kami............

kris1978

2021-11-21, 22:04
Folur napisał/a:

no ja wiem że tokiem myślenia kozojebcy i ciapaka to kobiety ubrane w samo bikini nad polskim bałtykiem w lipcu też są dz**kami............



Gdzie ty tam k***a widzisz Bałtyk czy jakaś inna wodę? Zanim napiszesz jakąś bzdurę przejrzyj i przemyśl zaistniałe zdarzenie.

AlbertoNihilo

2022-08-29, 04:04
sothis napisał/a:

Czyli Ty jak ubierzesz się jak pedał to oczekujesz podobnych atrakcji ze strony Homokomanda? Cóż.
A na imprezę kobieta powinna iść w worku na ziemniaki (kilku, bo warstw dużo trzeba) i burce. Jak zmienisz orientację, to nie zapomnij swojej pilnować, żeby te worki dobrze nakładała.



Jak ubierzesz się jak pedał, to za pedała będą cię mieli. Proste.