18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koncercik ...

~McSadol • 2023-06-26, 21:37
i "nowocześni" koledzy ... :gay:


kris1978

2023-06-27, 10:06
BękartProboszcza napisał/a:

A dyktaturę nienawiści małemu karakanowi wybaczasz ? Kaczor to typ Łukaszenki ,Putina i Hitlera dla zachowania władzy zrobi wszystko a tępaki pińcetplusy podobnie jak ruskie społeczeństwo wierzą we wszystkie jego bajki .



No proszę, następny niedorozwinięty bękart. Ja piszę jak rudy ch*j, zniszczył tak ważną dla Polski datę, a ten o nienawiści kaczora odpisuje. Choć w samym tuskaczu jest więcej nienawiści niż w całym zasranym pisiowkim świecie.

BękartProboszcza

2023-06-27, 12:07
kris1978 napisał/a:

No proszę, następny niedorozwinięty bękart. Ja piszę jak rudy ch*j, zniszczył tak ważną dla Polski datę, a ten o nienawiści kaczora odpisuje. Choć w samym tuskaczu jest więcej nienawiści niż w całym zasranym pisiowkim świecie.




Taak zniszczył ważną datę, pie**olisz głupoty jak mało kto . Nie chodzi o pojeba rudego tylko o to żeby Ci zesrani pisowcy nie mieli większości bo odpie**alają cyrki a kradną jeszcze więcej niż poprzednicy.

kris1978

2023-06-27, 13:21
BękartProboszcza napisał/a:

Taak zniszczył ważną datę, pie**olisz głupoty jak mało kto . Nie chodzi o pojeba rudego tylko o to żeby Ci zesrani pisowcy nie mieli większości bo odpie**alają cyrki a kradną jeszcze więcej niż poprzednicy.



I znów nie masz racji. Nie chodzi o to, kto ile kradnie, tylko o to kim jesteśmy w Europie. Będzie rządzić PO będziemy murzynami zachodu, będą rządzić pisiory, będziemy wyrzutkami zachodu. Pytanie, co jest dla nas lepsze?

eMCeONe

2023-06-27, 13:38
Halman z kolegą skaldujący, że bardzo nie lubi motocyklistów...

grzech0987

2023-06-27, 20:16
kris1978 napisał/a:

data



Gumka w majtkach cię ciśnie.

Victorarmy

2023-06-27, 22:05
Siriuz napisał/a:

Czy to z tego marszu z 4 czerwca w Warszawie?



Nie to ten z marszu niepodległości od Konfederatów

badrass

2023-06-28, 06:36
vengo napisał/a:

Tfuuu, pedalstwo kałem jebiące



Ale płeć żeńską w dupę to już ok?

KUBA-SKA

2023-07-10, 22:24
Kondratowej na gorąco poproszę