18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komuś trzba ręce uciąć

Kelus • 2014-01-14, 08:29
Znajomemu zajumali sprzęt. Może ktoś z Was pomoże w odnalezieniu złodziei i utniemy im łapki, jak na prawdziwego Sadola przystało :) .

Ponieważ to jedna z form walki z gnojami proszę was o udostępnianie
tych zdjęć. Może to jakoś pomoże.

Ukradli mi spod domu moje narzędzie pracy. Był to bus VW T4 CARAVELLE bordowy nr rej DJ 14758 - VINWV2ZZZ70ZNH146342. Jakby tego było mało, załadowali na niego motocykl mojego kolegi YAMAHA XJ 600N nr rej DJE 36EX - VIN 4BR137538 i WSZYSTKIE moje elektronarzędzia:
Kosę spalinową bez "kierownicy" z pojedynczym pasem jako szelka.
Nożyce do żywopłotu spalinowe
Szlifierka kątowa Black Decker bez osłony
Szlifierka z regulowaną prędkością
Wiertarka z udarem Black Decker w nieoryginalnej walizce czarnej
Frezarka do drewna w walizce od aparatu fotograficznego z uszkodzonym zamkiem)
Wyrzynarka
Strug elektryczny
Podnośnik hydrauliczny (żabka)
Mierniki elektryczne
Lutownice transformatorowe (jedna niebieska i jedna czarna)
Spawarka do plastiku
Komplet wierteł SDS
Komplet wierteł do metalu i drewna
Prostownik samochodowy (polski 6/12 V dwa prądy ładowania)
Piła stołowa
Piła szablowa - elektryczna (koty nasikały do walizki od niej i
jechało jak się otworzyło)
Szlifierka do ostrzenia łańcucha w pile (na drewnianej konstrukcji
zrobionej przeze mnie)
Kaski motocyklowe (orzeszki). Pewnie jeszcze coś tam było ale nie
wszystko jeszcze ogarniam.

Może ktoś trafi na ślad któregoś z pojazdów. Bus miał uszkodzony
prawy przedni próg i założone alufelgi z lekko przydużymi oponami a
motocykl klejony zbiornik paliwa z lewej strony na dole, brak osłony
obrotomierza i pęknięty przedni błotnik.
Człowiek kilka lat pracuje i oszczędza a później w jedną noc takie
gnoje pozbawiają go środków do zarabiania na życie. TOTALNE
Sk***YSYŃSTWO!


Kelus

2014-01-14, 12:54
OgarStaryx2 napisał/a:

Nikomu nie życzę kradzieży ale właśnie człowiek jest na szczycie intelektualnej piramidy zwierząt dlatego, że potrafi myśleć, wymyślać, odkrywać i ułatwiać sobie życie.

Bardzo dawno (jeszcze za czasów w ch*j starych) ludzie zaczęli chronić swoje dobro psami, tygrysami, lwami i wszystkim co się dało oswoić i broniło terytorium na którym żyje.

Nastała era prądu. Na świat przyszedł taki postrach co wymyślił alarm. Zwykłe j***ne urządzenie warte najniższą krajową tj. 1000zł. Oczywiście znajdzie się złodziej który omija alarm ale nie jest to pan kradnący 20 letnią T4, osikaną lisicę, kosę bez kierownicy i podkaszarkę do żywopłotu.

k***a chłopie w garażu trzymasz sprzęt warty w ch*j siana i nie założysz alarmu wartego kilka stów... Ubezpieczyłeś to wszystko od kradzieży? Założyłeś dobre drzwi których nie idzie rozj***ć łomem ani wytrychem z wsuwki do włosów?

Nie k***a bo po co. Później żale na sadolu wylewa.



Po jakiego się udzielasz OgarStaryx2, jak nic dobrego nie wnosisz do tej sprawy. Nikt się nie żali, a jedynie oczekuje pomocy. Jak ktoś chce coś ukraść, to ukradnie i nie pomoże Ci żaden alarm. Czasami owe instaluję i coś o tym wiem. Zachowaj swoje mądrości dla siebie. Jakbyś ze zrozumieniem przeczytał post, to pewnie zauważyłbyś, że umieszczając tego posta, pomagam okradzionemu. Ale, że brak Ci mózgu, to całkiem niesłusznie walisz k***ami w moją stronę.

blacov

2014-01-14, 14:52
Miasto po numerach rej busa to najprawdopodobniej Jelenia Gora.


@do autora tekstu: Jesli jestes z Jeleniej, to pewnie wiesz ze nalezy szukac na lokalnych portalach ogloszeniowych, lub nawet wybrac sie na gielde do Lubina badz moze nawet do Wroclawia... Bo na policje to bym nie liczyl za bardzo.

Matush5

2014-01-14, 15:24
Mój znajomy miał podobny przypadek gdzie w biały dzień zaj***li mu auto z parkingu wiedział kto, wiedział gdzie mieszka zadzownił na policje poinformował o wszystkim co gdzie jak. Policja natomiast nie mogła wejść na teren posesji tego typa pomimo tego iż znajomy okazał im wszelkie dokumenty, dowód rejestracyjny gdzie widniał nr. tablic... Auto stało kulturalnie na podwórku było widać blachy, kolor, wszystko się zgadzało - zanim policja zdobyła nakaz aby wejść na posesje auto było już pocięte i rozsprzedane na części :) " Mój kraj taki piękny "

Scoobyasd

2014-01-14, 15:49
Ruszamy ze śledztwem internetowym! :D Trzeba przeszukać komisy i ogłoszenia.

Przejrzałem ogłoszenia na otomoto, porównując na razie po kolorze i po kołach.
Jedna ważna wskazówka ułatwiająca szukanie:

-Drzwi z tyłu są otwierane na dwie części. Większość ma klapę, co nam bardzo zawęża poszukiwania.

-Druga rzecz, o której myślę, to że złodzieje są zbyt leniwi na wymianę kół. Więc będą te same.

Daj więcej zdjęć! Rocznik, pojemność itd.
Ile jestem w stanie to poszukam.

Jackofspam

2014-01-14, 16:48
Mam taki motór w piwnicy

xkrzysiek20

2014-01-14, 17:08
Śmierdzi mi to przemytnikami . A konkretniej podejrzewam że auto pojechało do Norwegii . tablice rejestracyjne identyczne z norweskimi a auto idealnie nadaje sie do przemytu duzych ilosci alkoholu i papierosów.
Znam strone na której mozesz wpisać nr rejestracyjny i wyskoczy ci jakie auto na tych nr porusza się w norwegii . w razie potrzeby skontaktuj się na priv.
Warto by to sprawdzićgdyż przemytnicy w razie problemów porzucą to auto a norweska policja bedzie doszukiwała się właściciela.

Radysh

2014-01-14, 17:50
Współczuję. Mi jakoś dwa lata temu, wyj***li boczną szybę i ukradli torbę od laptopa.
Ale po ch*j, skoro była otwarta, rozłożona. Perfidnie było widać, że sprzętu w niej nie ma.
Wystawały tylko kopie faktur z kieszeni wew.

Mojemu dobremu kumplowi wybili boczną szybę.
Ukradli praktycznie nową i dość drogą wiertarkę Black & Decker`a.
Oraz... k***a kołdrę i piżamę jego żony...

Patologia pie**olona...

ja...........23

2014-01-14, 20:42
Dobra. Szukamy bordowej Caravelli z napisem KAJAKI o numerze rejestracyjnym DJ 14758, którą złoczyńcy na pewno jeżdzą sobie po kraju i sprzedają z niej elektronarzedzia za grosze. Chłopie, auto i motor pewnie już dawno pocięte, a gluty sprzedane na giełdzie w Lubinie. Ale dobrze, że próbujesz, może coś się odzyska.

komandor121

2014-01-14, 23:18
co to sobie tablice ogloszeniowa robisz z Sadistica - wypie**alaj!

Kelus

2014-01-15, 12:39
Cytat:

komandor121"]co to sobie tablice ogloszeniowa robisz z Sadistica - wypie**alaj!

A co, zaj***łeś i się teraz boisz? Czy może pomoc innym jest Ci obca zjebie?