18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat radiowy o wybuchu II wojny światowej

mrlewy • 2012-08-03, 11:47
Trochę historii sadole. Pełen komunikat o wybuchu II wojny światowej (dokładnie wkroczeniu do Polski wojsk niemieckich) wyemitowany przez Polskie Radio 1 września 1939r.


BongMan

2012-08-03, 12:05
Pamiętajcie - szwab zawsze był i będzie wrogiem.

FryzjerZG

2012-08-03, 12:08
pomyslcie sobie gdyby dzisiejsze pokolenia dowiedzialy sie o tej wojnie... 90 % gimbusow nawet nie zrozumialoby o czym ten pan mowi, licealisci pozakladali by blogi o wojnie itp. Europa jest bezbronna, Araby wejda tu jak po swoje.

Pater patriae

2012-08-03, 12:11
Już widzę komunikat TVN, gdyby nas dzisiaj zaatakowali:

"Dzisiaj o godzinie 5.00 wojska naszych dobrych sojuszników Niemców przeszły Polską granicę, nie wiemy czemu to zrobiły, ale może jest to jakaś operacja w ramach ćwiczeń bojowych, dostaliśmy także informacje, że nad Szczecinem, Wrocławiem i Poznaniem przeleciało kilka samolotów, a następnie słyszano jakieś wybuchy, nasi "eksperci' twierdzą, że mógł to być wybuch gazu. W naszym studiu o godzinie 11.00 będzie rozmowa "ekspertów" i polityków o tym incydencie, czekamy także na dalsze informację od Rzecznika Rządu. A teraz gościem w naszym studiu jest posłanka Anna Grodzka, która wypowie się na temat nietolerancji polskiego społeczeństwa dla transwestytów"

malvo

2012-08-03, 12:44
Na żywa przekopiowane z yt ...
To ja też coś dodam :
Hymn - Najstarsze wydanie

Głos Marszałka

Wacław Lipiński - Pułkownik Propagandy , więcej na youtube

Pierwsza Brygada

lapsikoss

2012-08-03, 12:45
BongMan napisał/a:

Pamiętajcie - szwab zawsze był i będzie wrogiem.



Panie Bongmanie! Lubię pańskie kawały, ale tym tekstem zawsze strasznie mnie zawodzisz :-/

takija

2012-08-03, 14:43
aż ciary po plecach przechodzą....

HejterSadola

2012-08-03, 14:52
"Pełen komunikat o wybuchu II wojny światowej"
Kłamiesz k***a! nie dokończył ostatniego słowa...

mrlewy

2012-08-03, 14:54
@up "Walka aż do zwycięstwa" ono brzmiało. Przy wrzucaniu musiało upie**olić tą sekundę.

endriu0094

2012-08-03, 15:28
gdybym dzis to usłyszał to zesrał bym sie gacie.

jackalski

2012-08-03, 15:40
Pater patriae napisał/a:

Już widzę komunikat TVN, gdyby nas dzisiaj zaatakowali:



A czemu nie wersja ONR?
"W dniu dzisiejszym zaprzyjaźnione oddziały międzynarodówki nacjonalistycznej przybyły na pomoc w walce z komunistycznym zagrożeniem ze strony 'demokratycznie' wybranych władz Polski, w sfałszowanych wyborach."

Podobny poziom absurdu... ale... Gdy wybuchła II wojna światowa, część Polaków faktycznie witała Niemców jako tych, którzy poradzą sobie z 'kwestią żydowską'... Ciekaw jestem jak by to wyglądało teraz. Po komentarzach niektórych ludzi, po ich uznaniu dla tego jak funkcjonują bojówki nacjonalistyczne w Rosji, na Ukrainie, to widzę tutaj potencjał... By bić 'folksdojczów z TVN', 'żydów z GW', etc...

Pater patriae

2012-08-03, 15:50
Cytat:

Gdy wybuchła II wojna światowa, część Polaków faktycznie witała Niemców jako tych, którzy poradzą sobie z 'kwestią żydowską'...



Może podasz źródło Twojej imponującej wiedzy historycznej?

Widzę, że już ten kto widzi złodziejstwo władzy i rzetelność TVN musi być z ONR ?? Dzielenie społeczeństwa na popierających PO "patriotów", a niepopierających PO "radykałów z krwią na rękach" kolejny etap?

wojas30

2012-08-03, 16:40
@up

Pisz co chcesz o wypowiedzi przedmówcy, ale do dziś wokół mnie żyją starsi ludzie którzy dziękują Bogu za wejście wojsk na nasze terytorium i za ten cały rozpie**ol. Przynajmniej wyrżnęli część szkodników. Przydała by się teraz powtórka - tylko bez udziału cywili, bo większość Bogu ducha winni za ten cały syf u nas w kraju.