18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikacja miejska źródłem najbardziej ciętych ripost

adrrys • 2012-10-23, 19:32
zasłyszane w autobusie

Kobieta z reklamówką marki Biedronka:
-proszę mnie przepuścić, jestem taka schorowana.
Przeciętny obywatel:
- to proszę na zakupy do Biedronki jeździć ambulansem.

spr

2012-10-23, 23:10
sięciesz że to nie była twoja ciocia.

hejcior

2012-10-24, 01:40
I taki "przeciętny obywatel" powinien wyłapać w dynie za głupkowate odzywki. To tak jak się do kogoś na ulicy zwrócić "przepraszam" w celu ominięcia go na ciasnym chodniku a w odpowiedzi słychać "nic nie szkodzi", krew się gotuje od słuchania takiego imbecyla. Ale niestety, dzisiejszy świat ogarnięty jest przez znieczulicę. Lać w mordę i patrzeć czy równo puchnie !

aleksander6

2012-10-24, 08:54
super. nie spodziewałem się takiej puenty.

Lupido

2012-10-24, 09:09
hejcior napisał/a:

I taki "przeciętny obywatel" powinien wyłapać w dynie za głupkowate odzywki. To tak jak się do kogoś na ulicy zwrócić "przepraszam" w celu ominięcia go na ciasnym chodniku a w odpowiedzi słychać "nic nie szkodzi", krew się gotuje od słuchania takiego imbecyla. Ale niestety, dzisiejszy świat ogarnięty jest przez znieczulicę. Lać w mordę i patrzeć czy równo puchnie !



idź się uczyć ogarniętości i mierzenia jej poziomu od Dębskiego

eligurf

2012-10-24, 09:40
Kiedyś jechałem autobusem i wsiadł taki lekko walnięty dziadzio. Rozgląda się za miejscem i nie ma nic choć tłoku nie było. I nagle zaczyna gadać - Ja nie muszę siedzieć, a jestem wysportowany itd. Po chwili zrobiło się to nudne, więc mówię - To trzeba było iść pieszo.

Kierowca nie klaskał, ale większość pasażerów się uśmiechnęła.


Nie wiem dlaczego w społeczeństwie jest taki mit, że to niby starszym należy się szacunek ze względu na wiek. Dlaczego niby mam ustępować rydzykowej babci, która kilka razy dziennie modli się o to żeby tacy jak ja się zmienili i pogardza tym co robię. Trzymałbym się bardziej słów Kazika:
"Czy siwym włosom należy się szacunek
Tylko z powodu wieku
Czy warunek inny być powinien?
Jaki w życiu byli?
Sami pięknie żyli, innym pozwolili?"

KKdemona

2012-10-24, 10:31
A potem wszyscy zaczęli bić brawo, kierowca zatrzymał autobus i uściskiem ręki pogratulował pasażerowi ciętej riposty.

gelek

2012-10-24, 12:32
@up
A żyli długo i szczęśliwie?

Hu...........ia

2012-10-24, 13:41
@up
Tak, bo lubili anal.

k18t

2012-10-24, 13:55
@up anal w hemoroidy to jest to!

sorra18

2012-10-24, 16:10
Na szacunek powinno sie zasluzyc to fakt.
Ale bez przesady by wam nogi z dupy niewyrwalo jak byscie ustapili miejsca.
Przesuniecie sie odzywki grzecznosciowe pokazuja wychowanie i wartosci osobiste.
Puzniej nie jest to dziwne ze sie w kolejkach na otwarcie sklepu chca wyzabijac.
Dlaczego bo kazdy ma takie podejscie ze jest najlepszy najmojszy i najwiecej sie mu nalezy.


Ps. Dawniej byla kultura ludzie sie zachowywali grzecznie dzisiaj sa ciente riposty. A jak bedziemy juz starzy to nowe pokolenie wpie**oli nam kose gdy burkniemy.

adrrys

2012-10-24, 17:20
up

później*
cięte*
,,,,,,, - Masz jeszcze kilka przecinków, wstaw sobie. :)

shiters

2012-10-24, 17:23
hahahaha, smieje sie na glos, dobry zart, a teraz idz spac

Sa...........is

2012-10-24, 20:22
@UP a ja sie smieje w nieslyszalny sposob, i robie kamienna twarz.