18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunijny prezent

ASAKKU • 2013-05-18, 11:29
W czasach kiedy jeszcze nie piłem, to prezent na komunię wyglądał tak:





Do dzisiaj pamiętam, że dostałem identyczny tyle, że bordowy zestaw (bez zegarka - zegarek dostałem w ch*j wypasiony - Montana - 16 melodyjek) :beka:

straatveger

2013-05-18, 11:34
Gówno akieś, może was zaboli komunie miałem 15 lat temu ale na komuni miałem wszystko bogactwo a tu moj ołtarz komunijny


Hu...........ia

2013-05-18, 11:39
@straatveger

Oto twój ołtarz komunijny:

Jackyll

2013-05-18, 11:54
To był prawdziwy wypas.


I zajebiste stereo, przewijanie w jedną stronę :-) :mrgreen:

klapaucjusz

2013-05-18, 12:04
i jeszcze niezawodna smiena 8



i z każdej coś zawsze wypadało :beka:

buenos111

2013-05-18, 12:10
Taa...bordowy zestaw...

ASAKKU

2013-05-18, 12:33
Jackyll napisał/a:

To był prawdziwy wypas.
Obrazek

I zajebiste stereo, przewijanie w jedną stronę :-) :mrgreen:
Obrazek



Identyczne dostałem i 41.000 pln, czyli w ch*j mało nawet na tamte czasy, ale kajtka do dzisiaj wspominam :)

bloodwar

2013-05-18, 12:37
Ja dostałem od rodziny bliższej i dalszej w kopertach 5 milionów złotych, aparat Kodak i zegarek Casio. Koledzy traktowali mnie z wyższością bo nie dostałem "górala" jak wszyscy :-( ale ch*j im w dupe, najważniejsze były mistyczne przezycia duchowe jak się brało komunię mimo, że nie wyspowiadałem się (koledzy straszyli, że jak tak zrobie to opłatek przepali mi gardło :-)

ASAKKU

2013-05-18, 12:42
No sorry, ale za moich czasów to był Jubilat i Wigry 3 i właśnie ten drugi egzemplarz dostałem i byłem w ch*j szczęśliwy.
Rowerek nie do zdarcia bo do zaj***nia niestety tak... Zaj***li mi spod sklepu po ok. 5 latach :mrgreen:
Szkoda tylko, że nie widziałem jak sp***ala na moim rowerku, bo łożysko miałem rozj***ne - miałbym przynajmniej ubaw :mrgreen:

bloodwar napisał/a:

bo nie dostałem "górala" jak wszyscy


skrytojebca

2013-05-18, 13:40
Młotek - wybij zobie KOMUnie i prezent

CYPRIAN

2013-05-18, 13:40
dobry materiał piwo poszło, a tak nawiasem dostalem uzywana kolarzówkę

boogeyman

2013-05-18, 14:05
Daj teraz dziecku taki prezent to cie na stosie spali.

CookieMonssster

2013-05-18, 14:17
Jak słucham tego pie**ol***a, to mi się rzygać chce.... Najpierw nagonka, na to, że dzieciaki nie latają po podwórku tylko przed kompem (za moich czasów było to samo gadanie tylko odnoście TV), teraz jakaś taka moda na komunijne prezenty.... jak ja miałem komunie, to najbardziej pamiętam, jak mi stary mówił "za moich czasów, to się dostawało łańcuszek i pomarańczę, a teraz to wszyscy mają rowery". Każde pokolenie ma swój czas i każde pokolenie uważa, że u niego było najlepiej, więc skończcie gadać takie głupoty, jak to kiedyś było wam dobrze....Czasy się zmieniają i tego się nie przeskoczy.... A jak tak bardzo was to boli, to swojemu dzieciakowi kupcie Montanę i pochwalcie się swoim osiągnięciem na facebusiu.... Dziękuję

aro89

2013-05-18, 14:19
Przypomniałeś mi o moich zaginionych pieniądzach z komunii! :( Ja jestem z tego troche młodszego pokolenia. Dostałem górala z amortyzowaną ramą co na tamten czas było niesamowitym rarytasem :D Wtedy jeszcze mieszkałem na wsi i pamiętam jak rodzice mieli spakowane torebki ze słodyczami dla dzieci sąsiadów które przychodziły z jakimś drobiazgiem. Nie wiem czy teraz też się tak robi.