18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompot jabłkowy

av4cs • 2013-07-10, 02:23
Materiał własny sprzed 3 lat około.

Była na prawdę dobra impreza w klubie, w którym niegdyś pracowałem jako kelner. Z uwagi na to, że miałem dzień wolny, to stwierdziłem, że się zabawię i troszkę wypiję.
Na "troszkę" się nie skończyło. Byłem już bardzo mocno wstawiony.
W pewnym momencie do klubu przyjechały stare znajome z czasów jeszcze liceum.
Jakiś czas posiedziałem z nimi i wypiłem chyba jeszcze jedno piwo.
Na koniec, gdy zabierały się już do domu, poprosiłem, aby odstawiły mnie pod dom (nieważne, że do domu miałem 100 metrów). Stwierdziłem, że sam nie dojdę.
Odstawiły mnie pod samą klatkę. Z trudem otwierałem drzwi mając po lewej stronie klamkę a po prawej szukając zamka. Po wejściu już na 3 piętro, gdzie znajdowało się moje mieszkanie wszedłem do środka po cichu, by nie obudzić rodziców.
Mieszkanie zaczynało się od kuchni, która była połączona z salonem, gdzie spali w.w. rodzice.
Pierwsza myśl jaka mnie naszła, to odczucie ogromnej suszy w ustach - musiałem się czegoś napić. Żeby nie budzić rodziców, nie zapalałem światła, tylko zacząłem szukać jakiegokolwiek napoju.
Na blacie - NIC, obok blatu - też NIC, w końcu sięgnąłem ręką na kuchenkę i poczułem garnek, wsadziłem dłoń do środka - Nareszcie! Kompot jabłkowy. Zakryłem dłonią po chamsku owoce żeby móc tylko się napić i przechyliłem garnek wypijając cały (ok. 1 litra). Zadowolony poszedłem spać.
Rano pobudka:
Mama: k***a mać! Kto mi wylał wodę z ziemniaków!! :-/

Debiut, proszę surowo nie oceniać!

Suka_Blyat

2013-07-10, 12:40
Za przywłaszczanie cudzej historyjki powinieneś ch*ju dostać bana na pół roku i kopa w ryj

po...........cz

2013-07-10, 12:58
Za teksty typu "pierwsza wstawka, proszę nie bić" należy się karny ku*as

Razer

2013-07-10, 13:04
ale sadole mu ch*jów posłali :)

tfojastara

2013-07-10, 13:23
j***nym gimbusom się wakacje zaczęły i już strona spadła do poziomu demotywatrokuf czy innego quejka.

FunkDoc

2013-07-10, 13:34
Już wk***iające są te legendy przywłaszczane i opowiadane jako własne historyjki.
Kiedyś siedząc w barze przyszedł taki kierowca ambulansu i opowiadał o "swojej" historyjce o akademiku i misją na marsa w kartonie z 3 piętra. Opowiadał ją barmance. k***a historia którą słyszałem parę lat wcześniej w innym mieście, czytałem wielokroć na necie wypociny o tym wypocone przez ludzi z różnych zakątków Polski.
Ja pie**ole, jak mało trzeba mieć do powiedzenia, żeby przywłaszczać sobie miejskie legendy jako własne przygody w celu zaciekawienia barmanki. Ja pie**ole...jeszcze kierowca karetki... :trzesieee:

HokusPokus

2013-07-10, 14:06
koleś poprostu napisał sytuacje i ją rozbudował . a co miałby napisać ,, Raz wróciłem z imprezy , napiłem się czegoś z garnka myśląc że to kompot na zajutrz dowiedziałem się że były to ziemniaki , dawajcie piwa bo to niezwykła historia "

hejcior

2013-07-10, 14:20
FunkDoc napisał/a:

Już wk***iające są te legendy przywłaszczane i opowiadane jako własne historyjki.
Kiedyś siedząc w barze przyszedł taki kierowca ambulansu i opowiadał o "swojej" historyjce o akademiku i misją na marsa w kartonie z 3 piętra. Opowiadał ją barmance. k***a historia którą słyszałem parę lat wcześniej w innym mieście, czytałem wielokroć na necie wypociny o tym wypocone przez ludzi z różnych zakątków Polski.
Ja pie**ole, jak mało trzeba mieć do powiedzenia, żeby przywłaszczać sobie miejskie legendy jako własne przygody w celu zaciekawienia barmanki. Ja pie**ole...jeszcze kierowca karetki... :trzesieee:



Ten kierowca karetki to chociaż miał cień szansy, żeby por*chać dzięki tej przywłaszczonej historyjce...cel uświęca środki - jak to mawiają.

Braw

Grommash

2013-07-10, 14:41
FunkDoc napisał/a:

Już wk***iające są te legendy przywłaszczane i opowiadane jako własne historyjki.
Kiedyś siedząc w barze przyszedł taki kierowca ambulansu i opowiadał o "swojej" historyjce o akademiku i misją na marsa w kartonie z 3 piętra. Opowiadał ją barmance. k***a historia którą słyszałem parę lat wcześniej w innym mieście, czytałem wielokroć na necie wypociny o tym wypocone przez ludzi z różnych zakątków Polski.
Ja pie**ole, jak mało trzeba mieć do powiedzenia, żeby przywłaszczać sobie miejskie legendy jako własne przygody w celu zaciekawienia barmanki. Ja pie**ole...jeszcze kierowca karetki... :trzesieee:



Nie pomyliło Ci się czasem z kierowcą autobusu ? A i czy brawa były na stojąco ? :trollencjusz:

DuckDodgers

2013-07-10, 14:53
Ja pie**ole k***a mać do ch*ja Rzeczypospolita :facepalm:

Hrodgar

2013-07-10, 14:59
Hassos napisał/a:



Obrazek

Kolejny użytkownik obnoszący się ze swoim patriotyzmem, a nie umiejący poprawnie napisać nazwy swojej ojczyzny :trollencjusz:



Wiedziałem ze się na to złapiesz. Swoją drogą jak bym napisał samo Polska, to też obnosił bym się z patriotyzmem?

mat88

2013-07-10, 15:08
i to wszystko k***a dla kilku wirtualnych piw....ehh co z tymi ludzmi..

Roszp

2013-07-10, 15:25
Hrodgar, teraz zgrywasz, że to niby była pułapka na ciekawskiego?
Ha, niedoczekanie.

Lemon19

2013-07-10, 15:59
Hrodgar napisał/a:



Wiedziałem ze się na to złapiesz. Swoją drogą jak bym napisał samo Polska, to też obnosił bym się z patriotyzmem?



Wtapiasz na każdym kroku. Najlepiej stul pyszczek i już nic nie pisz jeśli nie chcesz się bardziej pogrążyć :)

duży

2013-07-10, 16:12
Hassos napisał/a:

Obrazek

Masz 21 lat, fakt zdarzył się 3 lata temu, więc miałeś wtedy 18.

Mając 18 lat, pracowałeś niegdyś jako kelner w klubie :roll:

Brzmi, jakby czas zakończenia liceum wynosił minimum kilka lat, a ty będąc wtedy 18-latkiem kończyłeś pewnie już studia? :lodowka:


Trzeba być debilem, żeby podawać swoją prawdziwą datę urodzenia na takich portalach jak Sadistic.