18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komplikacja obijania mordy

prawiebezglowy • 2013-01-05, 14:46


Przed Wami 9 i pół minutowa porcja soczystego wpie**olu, ale Wy to przecież lubicie, suki :amused: miłego oglądania ! :mrgreen:





Jeżeli było to wyj***ć z taką siłą jaka jest na filmiku. :dead:

poloo89

2013-01-05, 20:54
A ja k***a i tak nie zrozumiem jak można się wyłożyć po jednym strzale... jeszcze rozumiem jak nieraz siądzie taki lak, że łeb urywa... Ale w większości przypadków są to jakieś nie wypały co ledwo do pyska dolatują a ci się składają jak klocki jenga....

Uchy

2013-01-05, 20:58
Czasami mam wrażenie, że połowa tutaj loguje się, żeby cisnąć ch*je na kogoś kto napisze "komplikacja". Ile można to czytać. Pieprzeni poloniści.
Autorowi też należą się podziękowania za wyrażenie zgody na usunięcie filmiku! Naprawdę bez tego admini mieliby związane ręce i musieliby słać gołębie pocztowe do Pipidowa Górnego, z prośbą o możliwość usunięcia filmu. Jak mnie to za każdym razem wk***ia jak ktoś tak pisze.
Skoro już się powk***iałem to filmik dobry, jest pie**olnięcie jest piwo :)
PS Propsy dla typa z 0:33 :D

Macary

2013-01-05, 21:31
prawiebezglowy napisał/a:

Polonista j***ł was w odbyt że tak znęcacie się nad moją poprawną polszczyzną ? Po prostu się pomyliłem znawcy :)



pie**olisz. Po prostu jesteś chodzącym przykładem naszego "nowoczesnego" systemu edukacji. Jak widać nauka w gimbazjum nie idzie w las.
Powinni twojej nauczycielce od polskiego pensję cofnąć.

@up

Jak k***a można być takim matołem, żeby kompilacji od komplikacji nie odróżniać?

hrynQ

2013-01-05, 21:54
ma ktoś może tą tapetę z końca filmiku bo wstawiłbym sobię na pulpit :D

adik300i

2013-01-05, 21:55
Druga nuta to:
Dony feat. Elena Gheorhge - Hot girls :)

patrykbas

2013-01-05, 22:16
ta muza w ch*j pasuje do tego filmu, w dodatku jest tak ch*jowa az mnie leb rozbolal

tigerqaz

2013-01-06, 00:01
Za ten latający obraz też Ci się lepa należy.

A nic mnie tak nie wk***ia jak kopanie w ryj kogoś zglebowanego...
-Sk***ysyństwo !!!

Argatulius

2013-01-06, 01:36
Nie komplikujcie bardziej sprawy, drodzy sadole... :roll: