18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja wypadkow samochodowych

gntr • 2010-02-07, 01:50
pare dosc ciekawie zmontowanych wypadkow samochodowych.
milego podziwiania.


TheColt

2010-02-07, 13:13
StaLION4242 a co czyni Cię takim pewnym?????????

i od kiedy światła zmieniają się z czerwonego na zielone z pominięciem żółtego 3:27

marcin9002

2010-02-07, 14:01
mathias Widocznie mało w swoim życiu widziałeś. Film poruszający i realistyczny! Piwo!

gntr

2010-02-07, 14:05
haisix napisał/a:

ta reklama z duchami 03:00 mnie rozdupcyla
pamietam bloga z spotami spolecznymi nt wypadkow drogowych
daje wino jak przypomnisz bo to chyba stamtad



Nie, nie mam pojecia o jakim blogu mowisz.

kubsztyk

2010-02-07, 14:33
TheColt napisał/a:

(...) i od kiedy światła zmieniają się z czerwonego na zielone z pominięciem żółtego 3:27


W USA się tak zmieniają.

Lestat666

2010-02-07, 14:35
Takiej bajki na resorach dawno nie widziałem , usmiałem sie niesamowicie.... założę sie ze ci sami reżyserzy kręcili piłę, i oszukać przeznaczenie xD 70% takich wypadków kończy sie szczesliwie z wiele lżejszymi obrażeniami, tą reklamę powinno sie puszczec w kabaretach... ostatnio uczestniczyłem przy wypadku, jak w rowerzystę uderzył samochód, gość przeleciał jakieś 8 metrów i urwało mu nogi, był na tyle przytomny ze nie potrzebował zadnych środków znieczulających gdy przyszywano mu nogi... Ta reklama to bajka jakich mało, jezeli chodzi o obrażenia....

Szabla

2010-02-07, 15:03
Lestat666 napisał/a:

Takiej bajki na resorach dawno nie widziałem , usmiałem sie niesamowicie.... założę sie ze ci sami reżyserzy kręcili piłę, i oszukać przeznaczenie xD 70% takich wypadków kończy sie szczesliwie z wiele lżejszymi obrażeniami, tą reklamę powinno sie puszczec w kabaretach... ostatnio uczestniczyłem przy wypadku, jak w rowerzystę uderzył samochód, gość przeleciał jakieś 8 metrów i urwało mu nogi, był na tyle przytomny ze nie potrzebował zadnych środków znieczulających gdy przyszywano mu nogi... Ta reklama to bajka jakich mało, jezeli chodzi o obrażenia....


20 lat a głupi jak but :/

xhitlerx

2010-02-07, 15:07
Filmik daje do myslenia.... no i ta muzyka

gntr

2010-02-07, 15:15
Lestat666 napisał/a:

Takiej bajki na resorach dawno nie widziałem , usmiałem sie niesamowicie.... założę sie ze ci sami reżyserzy kręcili piłę, i oszukać przeznaczenie xD 70% takich wypadków kończy sie szczesliwie z wiele lżejszymi obrażeniami, tą reklamę powinno sie puszczec w kabaretach... ostatnio uczestniczyłem przy wypadku, jak w rowerzystę uderzył samochód, gość przeleciał jakieś 8 metrów i urwało mu nogi, był na tyle przytomny ze nie potrzebował zadnych środków znieczulających gdy przyszywano mu nogi... Ta reklama to bajka jakich mało, jezeli chodzi o obrażenia....



A potem sie obudziles?
Przeczytaj jeszcze raz i zastanow sie nad tym pare razy.

Zdunkov

2010-02-07, 15:30
Owszem, powinni to puszczać kierowcom, ale po takim spocie reklamowym powinni pokazywać zdjęcia porozk***ianych ciał z harda, filmiki nagrane przypadkiem jak ludzie wykrwawiają się na ulicy patrząc na swoje rozj***ne dzieci. Mózg żony na siedzeniu. Ludziom trzeba działać na te tępe mózgi o wiele drastyczniej. Bo oglądając taki soft, zawsze znajdzie się mnóstwo Wielkich Kozaków, których to takie delikatne rzeczy obrażają i "to są bajki". Niech zobaczą, że umiera się nie od stłuczki, tylko od obrażeń.

Byczarz

2010-02-07, 15:56
Zdunkov napisał/a:

Owszem, powinni to puszczać kierowcom, ale po takim spocie reklamowym powinni pokazywać zdjęcia porozk***ianych ciał z harda, filmiki nagrane przypadkiem jak ludzie wykrwawiają się na ulicy patrząc na swoje rozj***ne dzieci. Mózg żony na siedzeniu. Ludziom trzeba działać na te tępe mózgi o wiele drastyczniej. Bo oglądając taki soft, zawsze znajdzie się mnóstwo Wielkich Kozaków, których to takie delikatne rzeczy obrażają i "to są bajki". Niech zobaczą, że umiera się nie od stłuczki, tylko od obrażeń.


I tak by nic nie dało.
Ja widziałem te filmiki setki razy, harda przeglądam całego codziennie i jakoś nie czuje strachu jak jadę samochodem. Wsiadam i po prostu zapie**alam jeśli czuje, że mogę.
Jednakże to też zależy od człowieka- ja wiem kiedy mogę przycisnąć gaz, a kiedy nie. Inni wolą cały czas lecieć na wciśniętym na maksa dla szpanu, a nie dla przyjemności z szybkiej jazdy. ; )

kruger08

2010-02-07, 16:32
dla tych co uważają że to tylko reklama i takie rzeczy się nie dzieją


Grudzin

2010-02-07, 16:58
"uczestniczyłem przy wypadku, jak w rowerzystę uderzył samochód"

no to uczestniczyłeś czy oglądałeś ??

a wcale to takie wymyślne nie jest bo sam widziałem zwykły rowerowy wypadek kiedy koleś jadąc z górki przeleciał przez kierownicę i upadł na asfalt a potem się okazało, że miał złamaną rękę i 4 żebra a do tego mocny wstrząs mózgu (jechał bez kasku) i cała twarz poharatana...

DaruskaxD

2010-02-07, 20:27
Mam pytanie co to za piosenka w tym filmku?

mesiash

2010-02-07, 21:11
swoją drogą wypadek z okolic 01:00 nie jest winą nadmiernej prędkości, a kretyna, który stoi na środku drogi...

prędkość jest przyczyną uszczerbku na zdrowiu pasażerki