18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja

Pawel. • 2024-03-06, 19:13
Wypadki i trochę strzelania


Caanonierka

2024-03-07, 02:42
Bul_od_bytu napisał/a:

Zacna kompilacja kiblarzy, murzynów i innych zwierząt



Stale obrażacie zwierzęta!Tyle tu siedzicie na Sadolu;tyle widzieliście-i jeszcze nie pojęliście,że świat zwierząt,nawet ten najkrwawszy-przy tym do czego zdolny jest człowiek-to przy ludzkim świecie,świat zwierząt jest piękny i szlachetny?Porównywanie zwierząt do tych zwyroli-obraża zwierzęta!Ludzkie noworodki znajdowane są w sortowniach śmieci!Znajdźcie w necie,jak kotka opiekuje się swoimi kociętami!Poobserwujcie!Popatrzcie w jej,matki,oczy!I nie obrażajcie zwierząt porównywaniem ich do ludzi!!

Bul_od_bytu

2024-03-07, 03:46
Caanonierka napisał/a:

Stale obrażacie zwierzęta!Tyle tu siedzicie na Sadolu;tyle widzieliście-i jeszcze nie pojęliście,że świat zwierząt,nawet ten najkrwawszy-przy tym do czego zdolny jest człowiek-to przy ludzkim świecie,świat zwierząt jest piękny i szlachetny?Porównywanie zwierząt do tych zwyroli-obraża zwierzęta!Ludzkie noworodki znajdowane są w sortowniach śmieci!Znajdźcie w necie,jak kotka opiekuje się swoimi kociętami!Poobserwujcie!Popatrzcie w jej,matki,oczy!I nie obrażajcie zwierząt porównywaniem ich do ludzi!!



Co za bulwers. Ja wspomniałem o tej krowie, która tak ładnie przymierzyła pani sprzątającej gnójj :D
A co do miłosierdzia w świecie zwierząt to chyba jeszcze niewiele w życiu widziałaś

RISE

2024-03-07, 11:05
sorin11 napisał/a:

Ktoś ma jakiś kontekst dla tego z petardami? To była próba samobójstwa czy zabójstwa? Czy może ta małpa jest aż tak głupia?



Myślę, że to coś w rodzaju

huberc1k

2024-03-07, 16:03
sorin11 napisał/a:

Ktoś ma jakiś kontekst dla tego z petardami? To była próba samobójstwa czy zabójstwa? Czy może ta małpa jest aż tak głupia?



Wygląda jakby ręce miał związane, więc zapewne zabójstwo/okaleczenie bo jakoś do szpitala trafił.

jawox

2024-03-07, 23:47
1:11 Tak się kończy noszenie jarmułki :D