18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja równości

Barnellini • 2020-07-31, 09:46
Myślę, że Magdalena Środa i Kazimiera Szczuka byłyby bardzo zadowolone po obejrzeniu kompilacji z tej serii :D



Uwaga filmy z tej kompilacji zostały nagrane tylko w krajach które nie podpisały Konwencji Stambulskiej ;)

sqnk

2020-07-31, 10:57
nie nie 0.20 :P

kupaDelfina

2020-07-31, 11:16
Tak btw mówiąc już o temacie zastępczym (konwencja stambulska), który przwinął się już w kilku tematach, proponuję abyście Panowie i Panie poczytali o konfiskacie prewencyjne która w międzyczasie nasz rząd przepycha.

kolosasz

2020-07-31, 11:35
Konwencja stambulska to nie jest magiczne zaklęcie, które zapobiega przemocy kontrolując umysły ludzi.
Mimo że istnieją odpowiednie paragrafy w kodeksie karnym kradzieże się zdarzają. Mamy więc usunąć te paragrafy?

BolekMaku

2020-07-31, 11:37
Ten fronkick był najlepszy!

front

Eknen

2020-07-31, 12:54
kolosasz napisał/a:

Konwencja stambulska to nie jest magiczne zaklęcie, które zapobiega przemocy kontrolując umysły ludzi.
Mimo że istnieją odpowiednie paragrafy w kodeksie karnym kradzieże się zdarzają. Mamy więc usunąć te paragrafy?



nie jest magicznym zaklęciem, ale nakłada pewne obowiązki na rząd np. bezwzględne zapewnienie mieszkania ofierze, wsparcia finansowego i psychologicznego. U nas to nigdy nie funkcjonowało. Przykład? Duda zniósł zakaz zbliżania się pedofila do ofiary na wniosek ofiary, która w liście wskazała czynniki ekonomiczne jako powód - niezaradność finansową oraz fakt, że właścicielem mieszkania jest sprawca.

Centurionero

2020-07-31, 13:55
1:14 min :-> Zgarnęła z partyzany na klatę zdrowo. Parskłem w monitor :lol: