18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

luja27

2020-07-28, 16:06
Dobry trol :mrgreen:
No jakich debili tylko u hamburgerów

Barnellini

2020-07-28, 16:48
Widać po barkach, że to facet to po pierwsze. Po drugie co ten k***a leszcz z tym sedesem odpie**ala ja się pytam. Ludziom się strasznie pod kopułą pie**oli :shock:

Cudak

2020-07-28, 18:06
Barnellini napisał/a:

Widać po barkach, że to facet to po pierwsze. Po drugie co ten k***a leszcz z tym sedesem odpie**ala ja się pytam. Ludziom się strasznie pod kopułą pie**oli



A poźniej wychodzą na ulice drzeć mordy takie black lifes ch*j wie co, czy inne lgbteuroagd+pro.


black celowo z małej litery. Doceńcie to

wihrura

2020-07-28, 18:59
Piękne. Magia

gnojarz

2020-07-28, 19:04
To są spermiarze

niefart86

2020-07-28, 20:35
czy ktoś spoza grona kwejkowiczów powie mi co w tym zabawnego?

KAmil18ss napisał/a:

O kurcze chłop z cyckami


dobra, mój błąd, nie zauważyłem komentarza kolegi

pro_avenger

2020-07-28, 21:58
:lol: piękne to było, ale koniobijcy, a ten co gasi pragnienie "woda toaletowa" to poszedł na całość. Pewnie nigdy nic nie wyr*chał.



Mors_Nigra

2020-07-28, 22:29
Barnellini napisał/a:

Widać po barkach, że to facet to po pierwsze. Po drugie co ten k***a leszcz z tym sedesem odpie**ala ja się pytam. Ludziom się strasznie pod kopułą pie**oli



A co to za problem kupić nowy, nieużywany sedes, zablokować odpływ, czy co tam, a potem walić takie filmiki? Z drugiej strony internetu nie obchodzi czy z używanego pił czy nie, no i są ludzie, którzy z prawdziwego by pili i to nagrywali, więc w sumie...

Elektro-Mech

2020-07-28, 23:17
pro_avenger napisał/a:

piękne to było, ale koniobijcy, a ten co gasi pragnienie "woda toaletowa" to poszedł na całość. Pewnie nigdy nic nie wyr*chał.



Nigdy niczego niewyr*chanie nie ma nic wspólnego z brakiem szacunku do samego siebie.