18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kompilacja potrąceń pieszych

facet85 • 2018-11-25, 20:30
~10 min potrąceń pieszych, totalny mix od lekkich do śmiertelnych z przewagą mocniejszych.
Osobiście radzę ominąć ~6:45-7.00 min dla osób mających dzieci bo to i nasza większa czułość w temacie, bardzo przykry widok dla rodziców ;(

Kacu63

2018-11-26, 09:30
W rosji, czy przechodzisz po pasach czy bez pasów, masz takie same szanse na przeżycie :D

Matix96

2018-11-26, 12:29
Te wszystkie przejścia dla pieszch to jedna wielka pułapka żeby dostać się na głowną :krejzi:

Ronoaro

2018-11-26, 12:46
Filmy z Rosji pokazują idealnie jacy są "ruscy". Rosjanie to zlepek najgorszych cech Azjatów i Europejczyków, całe społeczeństwo jest uwstecznione przez rewolucję, komunizm, głód, masowe czystki inteligencji, emigrację klasy średniej oraz alkoholizm. Dodatkowo dochodzi całkowity brak szacunku do ludzkiego życia oraz niski poziom IQ- ruskie nie potrafią przewidzieć najbardziej oczywistych zjawisk, przyswojenie im jakichkolwiek cywilizowanych zasad jest dla nich awykonalne. Dlatego przebiegają przez przejścia dla pieszych lub w dowolnie wybranym miejscu bez zastanowienia się czy widać ich czy nie. Kierowcy z kolei nie rozumieją, że przed przejściem należy zwolnić, a jak na pasie obok samochody się zatrzymują to typowy Sasza czy Iwan raczej przyspieszy niż zwolni.

AN...........or

2018-11-26, 13:38
jacy ci ludzie są k***a głupi, aż ręce opadają :lol: dwa samochodu stają na 3 pasmowej jezdni na środkowy i skrajnym a babcia biegnie przez pasy patrząc się przed SIEBIE k***a down by nawet szedł, a tuż za ostatnim samochodem zatrzymał i spojrzał w lewo. Wina oczywiście babci, mimo że była na pasach i ch*j jej w dupe.

Alonso

2018-11-26, 13:42
Ruski motłoch. W Polakach też jeszcze zostało sporo tej stepowej słowiańszczyzny - tylko zapie**alać, nie patrzeć na pieszych ani na przejścia.

atrock92

2018-11-26, 19:15
Szkoda dzieciaków, ktos wyzej napisał, ze to z winy rodziców, bo nie upilnowali. Ok, po częsci się zgodzę. Ale z drugiej strony - nie da sie naprawde dizecku wytlumaczyc, jakiejs zasady? Prawo lewo, coś. My za dzieciaka, zdarzało się przechozic w miesjcach do tego nie wyznaczonych, ale nigdy nie biegłem jak down przed siebie. No troche myślenia.
A całą reszta tych glupich bab co fruwała w powietrzu - no coz, bezdyskusyjnie wpie**alanie sie na kilkupasmowke tak sie konczy.

grrronek

2018-11-26, 19:24
6:45 ewidentna wina kierowcy. 1 nie wyprzedzamy przed, tudzież na przejściu dla pieszych. 2 gościu zapie**alał jak poj***ny. 3 nie wiem jak jest u nich, ale u nas jak pieszy już wejdzie na pasy, kierowca ma obowiązek się zatrzymać. Ja wiem że trzeba być ostrożnym, ale zwalanie winy na matkę to sk***ysyństwo.

Loaloa

2018-11-26, 20:57
Cytat:

Filmy z Rosji pokazują idealnie jacy są "ruscy". Rosjanie to zlepek najgorszych cech Azjatów i Europejczyków, całe społeczeństwo jest uwstecznione przez rewolucję, komunizm, głód, masowe czystki inteligencji, emigrację klasy średniej oraz alkoholizm. Dodatkowo dochodzi całkowity brak szacunku do ludzkiego życia oraz niski poziom IQ- ruskie nie potrafią przewidzieć najbardziej oczywistych zjawisk, przyswojenie im jakichkolwiek cywilizowanych zasad jest dla nich awykonalne. Dlatego przebiegają przez przejścia dla pieszych lub w dowolnie wybranym miejscu bez zastanowienia się czy widać ich czy nie. Kierowcy z kolei nie rozumieją, że przed przejściem należy zwolnić, a jak na pasie obok samochody się zatrzymują to typowy Sasza czy Iwan raczej przyspieszy niż zwolni.



Szybka podmiana kilku słów na inne i...

Filmy z polski pokazują idealnie jacy są "polacy". polacy to zlepek najgorszych cech Azjatów i Europejczyków, całe społeczeństwo jest uwstecznione przez rewolucję, komunizm, głód, masowe czystki inteligencji, emigrację klasy średniej oraz alkoholizm. Dodatkowo dochodzi całkowity brak szacunku do ludzkiego życia oraz niski poziom IQ- polaczki nie potrafią przewidzieć najbardziej oczywistych zjawisk, przyswojenie im jakichkolwiek cywilizowanych zasad jest dla nich awykonalne. Dlatego przebiegają przez przejścia dla pieszych lub w dowolnie wybranym miejscu bez zastanowienia się czy widać ich czy nie. Kierowcy z kolei nie rozumieją, że przed przejściem należy zwolnić, a jak na pasie obok samochody się zatrzymują to typowy Seba czy Janusz raczej przyspieszy niż zwolni.


Pasuje idealnie.

ManBearPig

2018-11-26, 22:14
Nie obejrzałem nawet, ale piwo za ostrzeżenie. Takie ostrzeżenia o cierpieniu czy śmierci gówniaków powinny być pod każdym zawierającym takie sceny filmikiem.

U dzieciatych takie obrazy powodyją traumę. Mam na myśli normalnych rodziców a nie zwyroli patoli

Lalola ty j***ny przygłupie, co ma Polska z Azją wspólnego? W porównaniu do ruskich, u nas komuna była przez chwilę. Rozpijanie narodu to typowo ruski wymysł, aby trzymać motłoch za mordę. Aleś zabłysnął

StaryIdiota

2018-11-27, 14:42
Szkarłdupnia, pie**olisz, aż Was się nie chce słuchać! Właśnie oglądaj i ucz dzieciaka jak nie powinien postępować, bo go może spotkać to samo. Wiele rzeczy powoduje traumę, ale tylko człowiek mający coś z głową może wyobrażać sobie takie sceny z własnym dzieckiem, etc.