18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja meneli

Sz...........an • 2012-12-05, 23:45
W wykonaniu Norbiego 8-)

MisioIgliwiec

2012-12-07, 16:49
Orissa napisał/a:

Filmik jest z Gliwic, Orzeł mieszka przy Staromiejskiej, nie wiem tylko w którym miejscu dokładnie



Dzięki, a kojarzysz w jakim mieście były filmy z Kobrą, albo jak zrobił wjazd do takiej meliny w nocy?

EdmundKemper

2012-12-07, 18:30
Norbi nagrywał i w Zabrzu i Gliwicach i Chorzowie i Rudzie Śląskiej. O takich miejscach słyszałem.

Orissa

2012-12-07, 22:51
@korndddd

Oczy Kobry mieszka gdzieś niedaleko Orła, w Napadzie na fabrykę jaboli (watch?v=dIKYWxRkp78) Norbi złapał po raz pierwszy Orła i Oczy Kobry, dlatego w dalszych filmikach są wymieszane fragmenty z obydwoma menelami
Melina w nocy (Somsiedzi insekty: watch?v=vEjEACCqVGw) to żadne mordy które bym znała z Gliwic. Nawet akcent jest trochę za słaby jak na Gliwice
Jeszcze jeden menel z pewną lokacją to Łabuk, sąsiad Orła. Norbi łapie go głównie w domu:
Krótki widok jego mieszkania i lokacja względem domu Orła w 0:19 watch?v=goure3HCBcE
Łabuk i kumple po imprezie: watch?v=nqOqHmSuRlI
Najnowszy filmik z Orłem i Łabukiem: watch?v=_kFmepJwHTA

Inni menele którzy na pewno są z Gliwic to:
Rudy ze Szturmu cyganów (watch?v=39tuatG5VM0)
Ci dwaj z Gdzie jest bigos + Dżejson o którym mowa (watch?v=gguxW6J7U64)
Wszyscy z Teamu BMW Sauber (watch?v=_HKlq1Jrlug)

Przynajmniej 1 filmik jest poskładany z materiałów z Pyskowic, ale nie pamiętam już który

MisioIgliwiec

2012-12-07, 23:26
Dzięki za wiadomości. Tak mi się przypomniało jak na przełomie 2007/2008 oglądałem te wszystkie filmiki na YT. Norbi chyba po śmierci Dżejsona przestał nagrywać. A kojarzysz co tam się u nich dzieje- Oczy Kobry, Orzeł żyją jeszcze? A Norbi?