18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kriski

2022-08-05, 01:30
Wiadomo że:


CoJaTamKurwaWiem

2022-08-05, 02:22
stefan szufla napisał/a:

Pamiętaj że nie można w żaden sposób powiązywać żydów ze spiskami!
Link do Polskiej wersji
Link do akcji ThinkBeforeShare



A dlaczego nie wspomniałeś, że cała ta historia dotyczy tylko teorii spiskowych dotyczących COVID19...?
Dlaczego piszesz, że "nie można" skoro wyraźnie jest napisane jako przykład, że "Nie wszystkie teorie spiskowe są skierowane przeciwko Żydom, ale przez wieki tak właśnie było."...?
Dlaczego wklejasz jakąś wersję w jezyku angielskim, która ma się nijak do oryginału...?
Dlaczego nie potrafisz zrozumieć tak prosto napisanego tekstu zrobionego nawet dla debili w postaci infografik...?
Dlaczego uważasz, że nie mogę tego wszystkiego przeczytać sam i obrażasz moją inteligencję wklejając tu takie gówno...?
Dlaczego ruskie trolle są tak bardzo ograniczone intelektualnie...?
I na koniec- za ile kupiłeś konto na Sadolu? Znajomy pyta.
:kawa:


35i

2022-08-05, 04:40
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Dlaczego ruskie trolle są tak bardzo ograniczone intelektualnie...?



Spójrz na jego profil, skąd jest. Mi to bardziej czosnkiem śmierdzi.

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-05, 04:54
35i napisał/a:

Spójrz na jego profil, skąd jest. Mi to bardziej czosnkiem śmierdzi.



Popatrz na jego posty. Post w grudniu 2018 i po tym prawie 4 lata ciszy.
Następny post dopiero po rozpoczęciu wojny i od razu narzeka, że nie może jechać na Ukraińców. Później już tylko gorzej i zgodnie z narracją ruskich troli na wszystkich forach: że nam się ukry odpowiednio odwdzięczą widłami, że pożalujemy, że ukry to, sramto, że wszędzie widzimy ruskie trolle, że ukry tu zostaną na zawsze, że na tej pomocy się przejedziemy, itek***ape, itek***ade. Jebie onucami, aż w oczy szczypie.


35i

2022-08-05, 05:41
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Popatrz na jego posty. Post w grudniu 2018 i po tym prawie 4 lata ciszy.
Następny post dopiero po rozpoczęciu wojny i od razu narzeka, że nie może jechać na Ukraińców. Później już tylko gorzej i zgodnie z narracją ruskich troli na wszystkich forach: że nam się ukry odpowiednio odwdzięczą widłami, że pożalujemy, że ukry to, sramto, że wszędzie widzimy ruskie trolle, że ukry tu zostaną na zawsze, że na tej pomocy się przejedziemy, itek***ape, itek***ade. Jebie onucami, aż w oczy szczypie.



Co prawda, nie uzewnętrzniam się na forum, ale też mam serdecznie dość szoszonów. Niestety mieszkam w Warszawie i gwarantuje Ci, że usłyszysz ukraiński w przeciągu 5 minut od wyjścia na ulicę z domu. Już nawet w reklamach masz nałożony tekst w ich języku. Powoli zaczynam się zastanawiać, w jakim kraju mieszkam. A w posty jakiegoś leszcza nie wnikam, z wyjątkiem Dj pyzy, ze względu na jego"yntelygencje", bo lubię się czasem pośmiać z bliźniego.

wSAD

2022-08-05, 07:26
Mnie ten komunikat przekonał. No i tvp.

stefan szufla

2022-08-05, 08:45
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A dlaczego nie wspomniałeś, że cała ta historia dotyczy tylko teorii spiskowych dotyczących COVID19...?
Dlaczego piszesz, że "nie można" skoro wyraźnie jest napisane jako przykład, że "Nie wszystkie teorie spiskowe są skierowane przeciwko Żydom, ale przez wieki tak właśnie było."...?
Dlaczego wklejasz jakąś wersję w jezyku angielskim, która ma się nijak do oryginału...?
Dlaczego nie potrafisz zrozumieć tak prosto napisanego tekstu zrobionego nawet dla debili w postaci infografik...?
Dlaczego uważasz, że nie mogę tego wszystkiego przeczytać sam i obrażasz moją inteligencję wklejając tu takie gówno...?
Dlaczego ruskie trolle są tak bardzo ograniczone intelektualnie...?
I na koniec- za ile kupiłeś konto na Sadolu? Znajomy pyta.



Jak byś sprawdził dokładniej linki to byś zobaczył że chodzi o Covid i Antysemityzm tylko trzeba zeskrolować trochę w dół

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Popatrz na jego posty. Post w grudniu 2018 i po tym prawie 4 lata ciszy.
Następny post dopiero po rozpoczęciu wojny i od razu narzeka, że nie może jechać na Ukraińców. Później już tylko gorzej i zgodnie z narracją ruskich troli na wszystkich forach: że nam się ukry odpowiednio odwdzięczą widłami, że pożalujemy, że ukry to, sramto, że wszędzie widzimy ruskie trolle, że ukry tu zostaną na zawsze, że na tej pomocy się przejedziemy, itek***ape, itek***ade. Jebie onucami, aż w oczy szczypie.



Tak opływam w ruble bo napisałem kilka postów na Sadisticu 8-) A tak na poważnie to po prostu długo mnie tu nie było i tyle ale wierzcie sobie w co tam chcecie