18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komisarz Rex

BongMan • 2015-02-17, 15:45
Koreańska wersja serialu "Komisarz Rex" skończyła się tragicznie już w pierwszym sezonie.

ojciec112

2015-02-18, 23:57
kreatywnakrowa napisał/a:

O co chodzi z tym Bongmanem?


Na co dzień zajmuje się połowem krabów. Że to praca sezonowa sporo czasu spędza na sadolu i wrzuca mnóstwo nowych tematów. Tych śmiesznych i tych mniej.

Swoją drogą nieważne co wrzuci, zdjęcie swojego gówna czy naprawdę interesujący temat. Ludzie dzielą się na dwie grupy. Tych co hejtują bongmana i tych co hejtują tych co hejtują bongmana (wiem że może brzmieć skomplikowanie ale tak naprawdę jest proste).

Chociaż ostatnio zaobserwowałem trzecią grupę. Ludzi którzy hejtują hejtujących hejtujących bongmana. Ale tego już sam nie rozumiem.

bonkucjo

2015-02-19, 00:00
demotywatory. pl/1700299/Komisarz-Rex
5 koło internetu

ojciec112

2015-02-19, 00:21
BongMan napisał/a:

Koreańska wersja serialu "Komisarz Rex" skończyła się tragicznie już w pierwszym sezonie.



małpaV8 napisał/a:


Kolejny k***a idiota, który myśli że jak wspomni o BongManie w komentarzu albo mu pojedzie to zostanie bohaterem sadistica i dostanie milion piw :homer: a może chcesz dostać się na główną mistrzów, idioto? :samoboj:



aligator-zbyszek napisał/a:


a może ssij pałe kolejny idioto, który cisnie człowiekowi który pocisnął Bongmanowi? :wytrysk:
mam w dupie te j3bane piwa
napisalem co mysle, a tobie jeszcze raz :idzwch*j:




Witamy na sadistic.pl
Zamiast chlebem i solą, bongmanem i komentarzami pod nim.

NastyRascal

2015-02-19, 07:16
"j3bane piwa "
za dziecinna cenzure odrazu powinien byc warn. jak to zawsze bywalo.

taigatrommel

2015-02-19, 09:43
małpaV8 napisał/a:


Kolejny k***a idiota, który myśli że jak wspomni o BongManie w komentarzu albo mu pojedzie to zostanie bohaterem sadistica i dostanie milion piw :homer: a może chcesz dostać się na główną mistrzów, idioto? :samoboj:


Wspomniałeś w komentarzu o Bongmanie i póki co w tym temacie to ty masz najwięcej piw. Czyżbyś więc celował w mistrzów :piwo:

BulaKSSG

2015-02-19, 12:55
małpaV8 napisał/a:


Kolejny k***a idiota, który myśli że jak wspomni o BongManie w komentarzu albo mu pojedzie to zostanie bohaterem sadistica i dostanie milion piw :homer: a może chcesz dostać się na główną mistrzów, idioto? :samoboj:



Widzę inną zależność. Teraz dostaje się piwa za to, że się komuś wypomina jechanie po BongManie z zamiarem otrzymania piw :-D