18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komentarze na Onecie

Centurion • 2007-11-10, 22:02
Cytat:

"Święta wojna" w sieci - e-dżihad atakuje
Firma McAfee informuje, że otrzymała próbki programu mogącego posłużyć islamskim terrorystom do przeprowadzenia ataku na zachodnie strony www.
Aplikacja nosi nazwę "Electronic Program of Jihad" i jest obecnie wersji 3.0, a jej logo pasuje do symbolu przedstawionego przez serwis DEBKAfile na początku tygodnia.

Po instalacji E-Jihad prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła, a następnie próbuje połączyć się z serwisem cyberterrorystów, mającym koordynować atak. Przewidziano również przyznawanie dodatkowych punktów dla lojalnych użytkowników, jeśli zwerbują nowych członków.

Rewelacje o rozpoczęciu przez terrorystów wirtualnej wojny ujawnił na początku tygodnia serwis DEBKAfile. Jednak większość specjalistów uważa, że ani aplikacja ani zapowiedzi ataków, nie stanowią realnego zagrożenia i powinny być traktowane z pewną dozą sceptycyzmu.



Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1638902,18,1,1,item.html

I teraz najlepsze - komentarze :)
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,36967688,100267571,4271135,0,forum.html

uderz głową w klawiaturę i napisz co Ci wyszło
- hjg
- Guz.
- PO
- HGW
- thhrtfvgbbbbbb (trochę poturlałem czołem)
- CZESC KOMUSZKI ! //zapewne jakiś fan PIS-u :P
- Szpik z nosa i miód z uszu.
- bnbmb ( tez poturlalem czolem hehheh)
- kupka
- yhtg6h (ale ze mnie debil - miałem na czole pryszcza i teraz jest on na klawirce)
- kopytko
- No nie, hihalem sie 2 minuty :]]


Mają ludzie pomysły na tym Onecie ;)

te...........ra

2013-11-13, 16:27
18 maja 2008 roku w jeziorze Świętajno w okolicach Szczytna dwaj wędkarze dokonali makabrycznego odkrycia. Na wodzie unosiły się zwłoki mężczyzny.

Policja przypuszcza, że mord dokonany na mężczyźnie to wynik gangsterskich porachunków. Być może mężczyzna został pozbawiony życia przez członków grupy przestępczej, do której należał. Inna wersja prawdopodobnych wydarzeń jest znacznie bardziej prozaiczna. Być może zamordowany został nakryty przez męża kobiety z którą spał. To mogło doprowadzić do tragedii.


olo: myślę że dostał podwyżkę renty i doznał szoku...

tekst lekko zretuszowałem. olo wygląda na sadola z rentą.
za słaby???