18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Komentarz do zdjęcia

Sisik2205 • 2013-11-26, 19:56
Dzisiaj mój znajomy wrzucił na pejsbuka zdjęcie ze swoim dzieciakiem. Mały, w przeciwieństwie do łysego jak kolano ojczulka, ma całkiem bujną fryzurę, to też automatycznie napisałem komentarz do zdjęcia "Patryczek najdłuższe włosy w rodzinie? ;) ". Szybko pożałowałem tego komentarza, jak tylko wyszło na jaw, że jego żona jest po chemioterapii ... :samobojstwo:

petru23

2013-11-26, 20:22
jak buc nie ma poczucia humoru to wyjeb go ze znajomych.

Dzelvl

2013-11-26, 20:24
A zaraz potem Jego żonę!

cys23

2013-11-26, 20:50
Widzę, że bardzo dobry znajomy, skoro nie wiesz takich rzeczy o jego żonie. Przyznaj się ilu ich tam masz? 700? 800?

Sisik2205

2013-11-26, 21:15
^up znajomy jeszcze z czasów podstawówki, więc dalej jesteśmy znajomymi, ale kontakt nie tak dobry jak kiedyś - gadamy sporadycznie, bo nie mieszkamy już w jednym mieście (ja się przeprowadziłem idąc na studia) ... ja też nie czułbym potrzeby, żeby mówić wszystkim dookoła, że moja żona ma raka, chyba że bym potrzebował jakiejkolwiek pomocy. To świetnie, że Ty jesteś na tyle otwartym człowiekiem, ale nie każdy taki jest, peace.

Maddogg

2013-11-26, 21:26
To, że miała chemioterapię nie oznacza, że ma raka. Pierw dowiedz się co nazywamy nowotworem a co rakiem.

broniu

2013-11-26, 22:07
Ale to oznacza, że Patryczek ma rzeczywiście najdłuższe włosy w rodzinie. Prawda zawsze zwycięża.

petru23

2013-11-26, 22:10
Sisik2205 napisał/a:

^up znajomy jeszcze z czasów podstawówki, więc dalej jesteśmy znajomymi, ale kontakt nie tak dobry jak kiedyś - gadamy sporadycznie, bo nie mieszkamy już w jednym mieście (ja się przeprowadziłem idąc na studia) ... ja też nie czułbym potrzeby, żeby mówić wszystkim dookoła, że moja żona ma raka, chyba że bym potrzebował jakiejkolwiek pomocy. To świetnie, że Ty jesteś na tyle otwartym człowiekiem, ale nie każdy taki jest, peace.



Przyjaciół wśród dewiantów szukasz że się na Sadolu tłumaczysz?

Co Ty k***a, pedał jesteś?

:amused:

DeepInLove

2013-11-26, 23:15
Na sadisticu sie nie tlumaczy i nie uzywa argumentow, piszesz "wypie**alaj z tym bolem dupy" jak 99% uzytkownikow tego portalu i cieszysz jape z sily swojej wypowiedzi.

Trzyszcz

2013-11-27, 00:42
Dwa komentarze powyżej poprawiły mi humor bardziej niż wszystkie dzisiejsze wstawki na sadolu ;p

Sl...........nx

2013-11-27, 01:50
petru23 napisał/a:

jak buc nie ma poczucia humoru to wyjeb go ze znajomych.



Zajebisty k***a powód do żartów. Ukochana osoba tak naprawdę walczy o życie, poczucie humoru może i się przyda, ale bardziej przy tej osobie, niż na facebooku.

Benkard

2013-11-27, 03:28
Nie wierzę. Dawaj screena

Ciesin

2013-11-27, 06:40
Slonx napisał/a:



Zajebisty k***a powód do żartów. Ukochana osoba tak naprawdę walczy o życie, poczucie humoru może i się przyda, ale bardziej przy tej osobie, niż na facebooku.



Super. Możesz już wracać do oglądania zdjęć kotków ;-)

luxik1988

2013-11-27, 09:44
Właśnie, wyjeb go ze znajomych, a jego żony już nie musisz.

Ma raka, więc sama niedługo się wyjebie :D

Sl...........nx

2013-11-27, 10:22
Ciesin napisał/a:



Super. Możesz już wracać do oglądania zdjęć kotków ;-)



Po pierwsze: Nienawidzę sierściuchów.

Po drugie: Sam temat wywołał moje rozbawienie, co nie znaczy jednak, że w bezpośredniej konwersacji bym się z takiego człowieka wyśmiewał i oczekiwał, że odpowie tym samym.
Czegoś nie zrozumiałeś, czy dalej będziesz zgrywał wielkiego sadystę?