18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

komentarz do wypowiedzi rowerowego fanatyka

mare30ks • 2013-10-18, 16:12
Kilka celnych uwag do wypowiedzi rowerowego fanatyka w rurkach ktoremu sie wydaje, ze wszystko mu sie nalezy.

pozyczone z twarzoksiazki

papcio666

2013-10-18, 16:22
Zgasił go jak peta butem na chodniku :D

Hrodgar

2013-10-18, 16:30
Kierowca samochodu musi patrzeć czy aby jakiś idiota nie będzie chciał przejść na skróty przez drogę, musi uważać na ciężarówki i tiry, których kierowcy uważają się za władców szosy, musi uważać na inne samochody, po sporo kierowców nie potrafi jeździć, co chwilę musi patrzeć w lusterka, czy aby jakiś szalony motocyklista nie zapie**ala 300km/h pomiędzy samochodami, jeszcze do tego miał by wypatrywać rowerzystów, aby ustąpić im pierwszeństwa. Ja się zapytuję KIEDY k***A MAĆ KIEROWCA MA PATRZEĆ NA DROGĘ I NA TABLICĘ ROZDZIELCZĄ?!

wiesiors4

2013-10-18, 16:35
Rowerzyści wypie**alać z dróg na chodniki (tam gdzie to możliwe). Zróbcie to dla swojego bezpieczeństwa.

Smutas

2013-10-18, 16:57
Nie mam nic przeciwko rowerzystom. Można dla nich specjalny wybieg w ZOO zrobić.

rafic100

2013-10-18, 17:41
Zadufanych i spedalonych debili na ich śmiesznych wiełasipiedach trzeba napiętnować. łap piwko i na główną

robertico

2013-10-18, 17:43
Najpierw nauczcie się jeździć samochodem młotki bo wielu z was siada za kółkiem myśląc że "jakoś to będzie".

dmnunited

2013-10-18, 17:53
a ja uważam, że to, co jest w Holandii jest zajebiste, z tym, że tam jezdnia ma wyznaczony kawałek dla rowerzystów, czyli wszyscy jadą ulicą, ale nikt nikomu za bardzo nie przeszkadza (poza tym tam naprawdę rowerzysta ma wszędzie pierwszeństwo; będąc w NL nie widziałem nikogo jadącego samochodem, któremu gdzieś się spieszyło, co w PL jest niezwykła rzadkością bo bliżej nam do Ruskich niż do Zachodniej Europy). w Polsce na rower wsiadła hipsteriada, która myśli, że są tacy zajebiści, bo jeżdzą rowerem. szkoda, że zaczęli to robić dopiero kiedy przyszła na to moda. banda pedałów i populistów.

JH...........DS

2013-10-18, 18:12
a kogo on obchodzi?

AdresatkaNieznana

2013-10-18, 18:28
rowerzyści którzy pokupili kolarzówki i szosówki na kołach fixach ostrych, a nie potrafią na nich jeździć. To dopiero zagrożenie, jak Ci się jedno z drugim pedalisko pod koła auta przewróci bo na kamyszek najedzie.

Code06

2013-10-18, 18:32
dać jakiejś mniejszości prawa, a zaraz zleci się więcej innych pederastów i zbójów.

ZiemniakSadola

2013-10-18, 18:42
k***a sam cholernie lubię jeździć rowerem ale jak widzę takich debili to mi się k***a odechciewa a najgorsze że właśnie z takimi wszyscy są kojarzeni nie należę do tej j***nej hipsterki przy której człowiek nie wie czy więcej ich rodzice zapłacili za rower czy za srajfona i srajpada jeżdżę już od dawna i dopóki te debile się nie pojawiły nikt się do nikogo o nic nie pluł

zulfoln

2013-10-18, 18:57
A ja uwazam ze drogi sa budowane z podatków ktorymi obciazone jest paliwo, wiec niech sie odpierola od naszych drog i zaloza sobie fundusz na rzecz budowy sciezek rowerowych.

Alien_12

2013-10-18, 19:15
,,Zmierzamy do tych samych wartości co Europa"... Ja bym się tym tak nie chwalił, pedzie jedne.

Terrorizer

2013-10-18, 19:21
Najśmieszniejsze jest to że to ICH głowy rozbryzgują pod kołami... Holandii sie ku(*a zachciewa,a jak w Polsce jeżdża to nawet nie są w stanie zadbać o odblaski czy kamizelki.