18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komandosi z Lublińca

Pan_Generał • 2012-12-20, 19:16
Bardzo ciekawy materiał tvp o naszych 'specjalsach' z Lublińca.




A teraz ciekawostka, poniżej znajduję się naszywka noszona przez dowódców sekcji bojowych, cel wiadomo jaki. Upamiętnienie AK.


shodek

2012-12-21, 14:13
Ranger napisał/a:

Tam, gdzie twoja wypowiedź oficera Delty i książeczka wojskowa shoguna :lol:

A poważnie to nie szukam. Mam ciekawsze zajęcia niż udowadnianie czegoś internetowemu napinaczowi, bo i tak by nie dotarło. Natknę się na ten wywiad to wkleję, proste.



Nope, po prostu wzajemne stawianie sobie piwek jest pedalskie jak twoja stara.



j***ny tłuku nawet ja w temacie nie jestem a POTWIERDZAM na 100% ze był dowódca Delty który tak powiedział, ze Polski GROM jest w top3 (a uszczuplając: jak dobrze kojarzę to powiedział, że od naszego GROMu to tylko amerykańce są lepsze - więc top2), ponieważ gdzieś, któregoś dnia czytałem ten wywiad i ten typ tak mówił.

Ranger
Wiek: 22

Koniec tematu?
W DUPIE BYLES GÓWNO WIDZIAŁEŚ, tfu parówo.
za obrażanie naszych jednostek specjalnych ch*j ci w dupe.

affgan

2012-12-21, 14:39
ranger ty jesteś tak zj***ny że nie mogę nawet czytać tego co piszesz, wielki k***a znawca jednostek specjalnych, znasz je z call of duty czy z medal of honor zapyziały smrodzie? Poczytaj sobie w internecie, pooglądaj wywiady, udaj się chociażby na jeden trening takiej grupy realizacyjnej a dopiero wtedy pie**ol głupoty że gówno umieją..
@up z kolegą się podłączam dwa ku*asy w twoje dupsko, soczyste murzyńskie co by Ci srakę rozerwało.
Miałem kiedyś przyjemność być na warsztatach z grupą realizacyjną Wrocławskich ateciaków, potrenować z nimi na ściance +zajęcia wytrzymałościowe, i szczerze nie dałem rady.(sam ich dowódca mówił że poziom wyszkolenia w gromie lub lublińcu jest o niebo większy) więc nie pie**ol znawco wszystkiego i wszystkich bo wiesz tyle co nic.

Pan_Generał

2012-12-21, 15:45
Ranger, obejrzyj to i się zamknij tumanie. watch?v=pDRd8BH6aIQ
Oglądaj do drugiej minuty. I widzisz, udowodniłem teraz tobie że okłamałeś ludzi. Śmieciu, nikt mi nie będzie kłamał w żywe oczy. Petelicki nigdy nie mówił że grom jest najlepszy na świecie.

Ranger

2012-12-21, 16:04
Cytat:

Ranger
Wiek: 22

Koniec tematu?



Shodek
Wiek: 22

Myślę, że tak :mrgreen:

Cytat:

Oglądaj do drugiej minuty. I widzisz, udowodniłem teraz tobie że okłamałeś ludzi. Śmieciu, nikt mi nie będzie kłamał w żywe oczy. Petelicki nigdy nie mówił że grom jest najlepszy na świecie.



No tak właśnie mi wyglądałeś na miłośnika TV Trwam :lol:
Nie jest to żaden dowód, bo wielu ludzi mówi w jednym wywiadzie jedno, a w kolejnym drugie. A szczególnie, kiedy się miało takie chwile słabości umysłu, żeby stwierdzić, że kibole to patrioci, którzy uratują nasz kraj...
Jak to stwierdził wcześniej JarekBestia ''Każdy kraj ma najlepsze oddziały specjalne'', a zaraz za nimi są oddziały sojusznika, co dowódca Delty potwierdza.
Reszty nie będę komentował, bo jest to po prostu żenujący poziom. Jeśli dla kogoś ''ch*j ci w dupę'' jest jedynym argumentem w rozmowie to wiadomo, że nie ma się do czynienia z kimś, kto orientuje się w temacie.

romeo1111

2012-12-21, 16:11
@Ranger, bez urazy ale już dawno nie widziałem tak żałosnej osoby jak Ty

Pan_Generał

2012-12-21, 16:19
Ranger, mówi koleś który jedzie po innych matkach :lol: Aha, nie jestem miłośnikiem tv trwam. Kolejne twoje kłamstwo.

Ranger

2012-12-21, 16:24
@romeo1111, jebie mnie twoje zdanie 8-)

Cytat:

Kolejne twoje kłamstwo.



Powinieneś się zapoznać z definicją słowa ''kłamstwo'', a potem pie**olić od rzeczy.

valker04

2012-12-21, 17:11
Ale prawda jest taka że nikt cię tu nie lubi. Idź stąd.

shodek

2012-12-21, 19:44
Ranger napisał/a:



Shodek
Wiek: 22

Myślę, że tak :mrgreen:



patrz co napisalem:
shodek napisał/a:


j***ny tłuku nawet ja w temacie nie jestem



a teraz powtorze:
ty j***ny tłuku nie napisalem tu po to zeby dyskutowac z toba na temat wyszkolenia jednostek specjalnych itp (co przyznalem, że nie jestem w temacie?) tylko po to zeby wytknac ci twoja glupote.

Epizod

2012-12-22, 00:30
Dla Lublinca Piwko :) bylem w Woju tam i Sie urodzilem :P tez tam... Miasteczko Male porazka. Co do wojskowych duzo teraz cwaniakow tam jest.. no ale :) nie kazdy Pozdrawiam;]

mard77

2013-09-02, 21:05
shogun pisane jak ss gratuluje - polskie siły duch nazi


lupusborealis

2015-11-01, 20:01
Ranger
Odgrzewam kotleta ale od dawna nie czytałem takich debilizmów, nawet nie będąc wielkim specjalistą mogę ci wytknąć dużo głupot które piszesz:

"Rzecz w tym, że inni po prostu o tym nie gadają."
Gadają i to więcej niż w Polsce, po zabiciu Osamy pojawiły się co najmniej 2 książki opisujące tę akcję (różnice w szczegółach), amerykanie zresztą sami mówią że mają problem z pisaniem książek przez specjalsów i robieniem z nich celebrytów...

"Ile się słyszy o działaniach Wywiadu Wojskowego, CIA czy MI6 ? Prawie, że nic, a to ten sam stopień tajności, co działania wojsk specjalnych. Tyle tylko, że działania wojsk specjalnych są zajebistym chwytem marketingowym, więc się z żołnierzy robi celebrytów."
tak jak pisałem wyżej, w ameryce z nich robi się celebrytów, w Polsce jest Dziewulski...

"Jestem antysemitą, ale jedno trzeba przyznać żydkom - siły specjalne to dla nich świętość. Sayeret Matkal powstał w kompletnej tajemnicy, a ich istnienie wypłynęło całkiem przypadkiem. Mimo tego, że ludzie się dowiedzieli o istnieniu tej jednostki do dzisiaj nie są podawane żadne informacje na temat struktury, działań i aktywności tej jednostki."
trochę mitologizujesz, sami żydzi przyznali się do ich istnienia w latach 80-tych..

"Zupełnie inaczej. Kiedy JWK odbija zakładników to kompetentny człowiek, który nie spuszcza się w majtki na samą myśl o jednostkach specjalnych pomyśli ''Dobra, solidna robota, ale bez rewelacji''"
a co ma być rewelacją? odbili zakładnika i to jest SUKCES! po to ich szkolą i to jest robota którą mają wykonywać. No ale jak ty się nagrasz cod-a albo naoglądasz hollywoodzkiego syfu..

"Jak zapytają jakiegoś brytyjskiego oficera czy innego specjalsa zza oceanu to ten oczywiście powie, że to była operacja na światowym poziomie i bardzo ceni sobie polskie jednostki specjalne. Różnica pomiędzy kimś obiektywnym, a kimś kto na słowo ''GROM'' dostaje erekcji jest taka, że ten pierwszy wie iż ten oficer czy specjals musiał tak powiedzieć." ....

"Odbicie portu w Zatoce było zadaniem o niskim priorytecie, a specjalsi hamburgerów były wtedy zajęte polowaniem na Saddama i poważniejszymi rzeczami." no tak rozpętali wojnę po ropę i obalenia Saddama i mieli doświadczenie z Pierwszej Wojny w Zatoce, że irakijczycy podpalają szyby i niszczą cenną infrastrukturę, ganianie za Saddamem było czysto medialnym/politycznym problemem; z tych samych przyczyn, medialno-politycznych, Saddama musieli złapać amerykańcy. Za resztą oficerów Saddama oraz za znacznymi terrorystami uganiali się już wszyscy.

"Jeśli bierzesz udział w jakiejś dyskusji to najpierw naucz się czytać, bo zupełnie pomyliłeś sens mojej wypowiedzi. Ja nie porównałem zwykłych szwejów ze specjalsami tylko dałem przykład tego, co by się stało gdyby ktoś otwarcie stwierdził ''Polskie siły specjalne są co najwyżej przeciętne'' na zasadzie alegorii do zdarzenia, które rzeczywiście miało miejsce.
Polska jest zbyt betonowym krajem i zbyt biednym żeby nasi specjalsi mogli pokazać coś niezwykłego na forum międzynarodowym."
chcesz coś niezwykłego to idź do cyrku, za dużo gier i filmów za mało wiedzy fachowej,

"Poza tym w naszych jednostkach specjalnych jest zbyt dużo pozerstwa. Dosłownie WSZYSTKO jest zgapiane od zachodnich specjalsów. Od mundurów, przez patenty ułatwiające życie po naszywki ''Morale Patch''."
a co mają robić? wywarzać otwarte drzwi? wiele rzeczy w systemach walki, strzelectwie, budowie broni i powiązanych podyktowane jest anatomią ludzką, więc jak tu nie "zgapiać"?

"No k***a, jak ''Medal of Honor'' jest dla ciebie źródłem wiadomości to rzeczywiście obeznany z ciebie specjalista :lol:
Ta technika nie jest niczym niezwykłym i nie jest taka zajebista, jak to GROMowcy mówią. O wiele szybszym sposobem jest zastosowanie tzw. ''Magpulla'', ale na potrzeby ''Medal of Honor'' trzeba było pokazać coś swojego to pokazali..." a gdzie indziej piszesz że nie ma "niezwykłych rzeczy" i "rewelacji", a jak dostajesz coś niezwykłego to i tak pier****sz że nic niezwykłego i nie jest zajebiste...

Koleś poczytaj czym się zajmują JS, potem się wypowiadaj; oczekujesz czegoś "niezwykłego" i "rewelacji" idź do cyrku... kompletnie się nie znasz na JS..