18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolumbijskie rozmowy w toku

CrazyEdek • 2021-07-30, 21:20
Urzekająca krótka historia.


djpyza

2021-07-31, 17:41
Folur napisał/a:

Uwazasz ze wszyscy są tacy? Serio myslisz ze w takim panstwie i kulturze nie ma ludzi normalnych ktorzy nie chcą zabijac a normalnie i po ludzku zyc? Im nie nalezy sie zycie? Nie nalezy sie emigracja? Nie mają prawa do azylu w kraju w ktorym nie grozila by im egzekucja czesto za to ze są np. Innej orientacji seksualnej niz wyznaje ich narodowa religia? Ciekawe czemu tylu we wlasnym kraju mamy emigrantow ktorzy uciekli z tej pieknej miidem i mlekiem plynacej ojczyzny na Zachod do Anglii, Niemiec, Nirwegii, itp. i nie spieszy im sie wracac..



jeszcze paranaście lat i wracać to nie długo będą wszyscy xD bo odechce im się troszkę więcej zarabiać i patrzeć na ten europejski pie**olnik w tej chwili zachód to nie ten zachód co 20 lat temu .te czasy się dawno skończyły..

Angevil

2021-07-31, 18:45
Miał tłumik, nikt nic nie słyszał, nic nie było.

bania88

2021-08-01, 09:16
Policeman napisał/a:

Faktycznie, jedna kula w łeb to za mało. Gość sobie myślał leżąc na ziemi i symulując z dziurą w skroni "ale mi się upiekło". Nie znam powodów tej egzekucji, ale przyznam, że niektóre rejony świata powinno się k***a objąć embargiem na ludność i zostawić ich by się tam kotłowali. Największe nieszczęście dla rozwiniętych i cywilizowanych państw jest takie, że od dobrobytu rosną serduszka wypieszczonym kretynom i tracą instynkt samozachowawczy. Tak, tak, przyjmujmy imigrantów i pomóżmy tym biednym młodym mężczyznom by sobie siedzieli u nas w ośrodkach i przyjmowali od nas zasiłki. Przyznam, że nawet ja, zaprawiony w czarnowidztwie, przecierałem oczy ze zdumienia gdy zaczęto bez żadnych dokumentów, bez żadnej weryfikacji przyjmować ludzi z syryjskich oddziałów rewolucyjnych do Europy. Tych samych ludzi, którzy wcześniej robili masakry na małych wioskach, gwałcili kobiety na śmierć, wycinali serca pojmanym na ulicy, rozsmarowywali ich po ulicach ciągnąc łańcuchami za autem, ścinającym głowy dzieciom, palących żywcem starców. Dosłownie tych samych k***a ludzi owijali kocami, dawali kawki ze starbucksa i pytali czy Hilton będzie dla nich w sam raz. Dzisiaj my, niby barbarzyńcy, ciemnogród mamy o 2-3-4 razy mniej rozbojów na 100k obywateli od tych światłych i tolerancyjnych w Europie. Statystyki gwałtów są tak niebotyczne, że w "dzikiej i zaściankowej" Polsce kobiety są statystycznie około 40 razy bezpieczniejsze [!!] niż w Anglii czy Szwecji.



2-3-4 razy mniejsze szanse na rozbój, 40 razy mniejsze szanse na gwałt. Jak zwykle ta niepostępowa i zacofana Polska na samym końcu :-D

Rick_Sanchez

2021-08-01, 14:06
Policeman napisał/a:

Statystyki gwałtów są tak niebotyczne, że w "dzikiej i zaściankowej" Polsce kobiety są statystycznie około 40 razy bezpieczniejsze [!!] niż w Anglii czy Szwecji.



#PiekłoKobiet

Namex napisał/a:

Dalo sobie wstrzyknac trutke na korone, jednoczesnie podpisujac wyrok smierci na siebie.



Technicznie rzecz biorąc, wyrok śmierci na tobie podpisali twoi rodzice płodząc cię.

Folur

2021-08-01, 16:04
djpyza napisał/a:

jeszcze paranaście lat i wracać to nie długo będą wszyscy xD bo odechce im się troszkę więcej zarabiać i patrzeć na ten europejski pie**olnik w tej chwili zachód to nie ten zachód co 20 lat temu .te czasy się dawno skończyły..



widzę że czytać ze zrozumieniem to Ty nie potrafisz ;-)
nie wszyscy wyjechali za lepszą płacą, wielu za życiem w ogóle lepszym, nie tylko materialnie

djpyza

2021-08-04, 20:30
Folur napisał/a:

widzę że czytać ze zrozumieniem to Ty nie potrafisz
nie wszyscy wyjechali za lepszą płacą, wielu za życiem w ogóle lepszym, nie tylko materialnie



jak o ile to twój prawdziwy wiek w co wątpię.jak ty srałęś w pampera jak byłeś mały tak samo ja to ja już będąc dzieciakiem mieszkałem na zachodzie wiec wiem jak było i jak jest wiec nie wiem po co seplenisz takie głupoty,wypocin bo ty pewnie z pl się jeszcze nigdy nie ruszyłeś to mało pewnie wiesz...