18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolumbijski PNC-0257...

Halman • 2022-04-14, 02:54

połączył start z lądowaniem...

baronturbina

2022-04-14, 06:16
Zaraz się znajda specjaliści, od awiacji z podkomisji smoleńskiej i zaczną debatować na temat modelu i rocznika samolotu.

tfujdiler

2022-04-14, 10:10
Za dużo koksu na pokładzie

eliveruss

2022-04-14, 10:43
Ta mgła wygląda na sztuczną

korax

2022-04-14, 10:50
Where brzoza?

Kris891

2022-04-14, 10:51
eliveruss napisał/a:

Ta mgła wygląda na sztuczną



Ja słyszę nawet wystrzały.

zipi

2022-04-14, 11:04
baronturbina napisał/a:

Zaraz się znajda specjaliści, od awiacji z podkomisji smoleńskiej i zaczną debatować na temat modelu i rocznika samolotu.



ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?

htp

2022-04-14, 11:53
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?



Zapomniałeś dodać pedała. masona i Żyda.

baronturbina

2022-04-14, 13:28
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?


Dalej to nie zmieni faktu ze niedoj***ny rząd wysłał jednym samolotem najważniejsze osoby w państwie. Sami są temu winni.

ProVVe

2022-04-14, 13:34
Samolot wielozadaniowy skoro ląduje i startuje jednocześnie. Słyszałem o nich :-)

to...........10

2022-04-14, 14:59
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?



Nadal to nie zmienia faktu, że wymysły Macierewicza i jego bandy, to wysrywy sprzeczne z fizyką, poparte nieudolnymi "obliczeniami" i podlane sosem propagandowym.

Pytanie, co TY zrobisz, kiedy w koncu cała ta "komisja" zostanie rozliczona za kłamstwa i przewalanie kasy i pójdzie siedzieć?

zipi

2022-04-14, 18:48
mwaski napisał/a:

Nadal to nie zmienia faktu, że wymysły Macierewicza i jego bandy, to wysrywy sprzeczne z fizyką, poparte nieudolnymi "obliczeniami" i podlane sosem propagandowym.
Pytanie, co TY zrobisz, kiedy w koncu cała ta "komisja" zostanie rozliczona za kłamstwa i przewalanie kasy i pójdzie siedzieć?



odrazu Ci napisze, jesteś debilem widać ze zyjesz Tvnem i wyborczą, bo jak byś czytał ze zrozumieniem to bys doczytał ze nie jestem za Pisem, ale dla was kazdy kto jest przeciw PO / Lewica to znaczy ze jest pisiurem bo przeciez jak to tak, scierwa zmanipulowane przez rosyjskich troli i niemieckie media, k***a jak ja was nienawidze.

baronturbina

2022-04-14, 20:05
zipi napisał/a:

odrazu Ci napisze, jesteś debilem widać ze zyjesz Tvnem i wyborczą, bo jak byś czytał ze zrozumieniem to bys doczytał ze nie jestem za Pisem, ale dla was kazdy kto jest przeciw PO / Lewica to znaczy ze jest pisiurem bo przeciez jak to tak, scierwa zmanipulowane przez rosyjskich troli i niemieckie media, k***a jak ja was nienawidze.


Ty jesteś sowiecką opcją czy po prostu cos jest nie tak? TVP i trvam ci prawdę mówi?

koniskooooo

2022-04-14, 21:01
Wtedy Jarosław zostanie Królem Polski i będziemy wszyscy żyli długo i szczesliwie
zipi napisał/a:

ja tam w sumie w dupie mam ten cały smoleńsk, ale do kazdego lewaka / scieka popierającego PO , jak wyjdzie ze serio to był zamach w smoleńsku i putinek się przyzna, to zaczniecie uwazać całe PO, TVNy i inne lewackie scierwa za kłamliwe ścierwa które niszczą Polske od srodka ? czy bedziecie to wypierać, bo jak chociaż raz przyznacie rację ze te scierwa was okłamują na okrągło, to wyjdzie ze zyliscie całe zycie w kłamstwie ?