18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolumbijski byczy festiwal

~_Yarko_ • 2022-08-28, 22:38

Osobiście zawsze kibicuję bykom :-P

radek225

2022-08-28, 22:42
Męska krowa vs ludzkie ścierwo wyj***ne w powietrze za przebitą na wylot łapę 1:0. Kiedy ten festiwal sp***olenia i męczenia zwierząt skończy się raz na zawsze?

Bart47

2022-08-28, 23:08
radek225 napisał/a:

Męska krowa vs ludzkie ścierwo wyj***ne w powietrze za przebitą na wylot łapę 1:0. Kiedy ten festiwal sp***olenia i męczenia zwierząt skończy się raz na zawsze?



Kiedy uświadomisz sobie, że ta 'męska krowa' prawdopodobnie miała lepsze, ciekawsze i wartościowsze życie niż Ty oraz zapewne więcej r*chania, to jej cierpienie fizyczne przestanie Cię oburzać. Może to zwierzę zostało wyhodowane właśnie w tym celu i gdyby corridy zostały zakazane, to ten byk nawet by się nie narodził.

Sm_Jaca

2022-08-28, 23:23
Że też mu ręki nie urwał :-(

Zbysław

2022-08-28, 23:23
Z tiktoka wrzuxone lepsze materiały usuwają
kto piwuje takie gówniane wstawki?

~_Yarko_

2022-08-29, 00:04
Zbysławie.
Po mojej nalewce z jeżyn i aronii ( którą akurat spożywam) świat byłby i dla Ciebie piękniejszy.

Wyjcio

2022-08-29, 00:58
Miał farta j***niutki, że tak łatwo uwolniła mu się ręka, jeszcze dwa rzuty i ładnie by mu łapkę rozj***ło.

to...........10

2022-08-29, 02:18
Bart47 napisał/a:

Kiedy uświadomisz sobie, że ta 'męska krowa' prawdopodobnie miała lepsze, ciekawsze i wartościowsze życie niż Ty oraz zapewne więcej r*chania, to jej cierpienie fizyczne przestanie Cię oburzać. Może to zwierzę zostało wyhodowane właśnie w tym celu i gdyby corridy zostały zakazane, to ten byk nawet by się nie narodził.



Idąc twoim tokiem "myślenia", gdyby ktoś wyhodował ciebie, specjalnie po to, żeby cię zabić w wymyślny i okrutny sposób, to byłoby ok, bo inaczej byś się nie urodził?

Marcin360360

2022-08-29, 13:14
Bart47 napisał/a:

Kiedy uświadomisz sobie, że ta 'męska krowa' prawdopodobnie miała lepsze, ciekawsze i wartościowsze życie niż Ty oraz zapewne więcej r*chania, to jej cierpienie fizyczne przestanie Cię oburzać. Może to zwierzę zostało wyhodowane właśnie w tym celu i gdyby corridy zostały zakazane, to ten byk nawet by się nie narodził.


Co ty pie**olisz pajacu? Jakim cudem sarna czy dzik w lesie żyją skoro nie są zabijane na arenach jak te byki? Głupota ludzka nie ma geanic. A w sklepie mięsko czy jajka kupujesz najtańsze co? Ja wolę zapłacić dwa razy więcej i zjeść coś pozadnego oraz z hodowli hunanitarnej/od prawdziwego rolnika i jak widać wpływa to pozytywnie na psychikę.

PabloSkills

2022-08-29, 14:44
Wcale mi nie szkoda tych ludzi. Gdyby nie ich przewaga to mogliby mu najwyżej obciągnąć.

sothis

2022-08-29, 23:05
Oh Oh Oh.
Ilu wrażliwych obrońców krówek. Tak, to nieetyczna zabawa. Co z tego? Szkoda zwierząt, ale.... Ja zwierzątka kocham. Nigdy koło krzywdy nawet j***nego gołębia nie przejdę. Ale jest czas pilnowania i dbania i jest czas zabijania. Kto tego nie rozumie jest jak komunista. W teorii super idea. W praktyce odrealniona.
Dręczenie zwierząt jest złe. Ale ludzie są raczej źli... I zabranianie im takich rozrywek nie zmieni ich natury, a raczej sprawi że znajdą inne ujscie dla swoich potrzeb. A tak szczerze to ch*j w te kilka muciek. Tyle ich jest dużo okrutniej zabijanych codziennie w rzeźniach (pracowałem to wiem), że te.. Ile, no ile ich na corridach zabijają? No, tyle robi mała różnice.

ColinFarelka

2022-08-30, 20:12
Cejrowski by powiedział rąsia rąsia