18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolumbijska policja

MisDetonator • 2021-02-17, 22:49
Policjanci bardzo gorliwie dbają o bezpieczeństwo i zdrowie aresztowanych złodziei.


JaTylkonaChwile

2021-02-17, 23:03
no prosze - da sie? da. Jesli trzeba to sami taki wpie**ol spuszcza, jelsi są kamery to niechcacy slabo interweniują... W Polsce milicja jest nadgorliwa jak trzeba pacyfikowac marsz wolnosci lub ścigać osobę bez maseczki a dziwnie opieszała jak trzeba zajać sie przestępcami :/

AlbertoNihilo

2021-02-18, 02:19
To pewnie jacyś mordercy lub porywacze a nie złodzieje.

andysmith

2021-02-18, 07:42
jak to mowia ulica ich wychowa

Cz...........as

2021-02-18, 10:35
JaTylkonaChwile napisał/a:

no prosze - da sie? da. Jesli trzeba to sami taki wpie**ol spuszcza, jelsi są kamery to niechcacy slabo interweniują... W Polsce milicja jest nadgorliwa jak trzeba pacyfikowac marsz wolnosci lub ścigać osobę bez maseczki a dziwnie opieszała jak trzeba zajać sie przestępcami :/





Masz weź:





nehru

2021-02-18, 11:15
AyCaramba napisał/a:

Masz weź:



Chcesz zabłysnąć wrzucając nieśmieszne zdjęcie, ale fakt jest faktem. W Polsce policja boi się cokolwiek zrobić w stosunku do osoby z którą mogą mieć problem (obojętnie fizyczny czy prawny), za to zwykłego obywatela będą j***ć na każdym kroku, bo wiadomo, szarak musi podlegać "państwu".

banerr

2021-02-18, 12:40
Mnie się to podoba. To część ich aparatu sprawiedliwości. Najpierw ludowy wyrok obywatelski później oficjalny państwowy.

jakkajk11

2021-02-18, 14:38
Streszczenie filmiku :
Ale ale ale, no no no, Ale, ale ale, ale, raz raz raz, aj aj ajajaj

fikuswdoniczce

2021-02-18, 15:12
Jedna z niewielu rzeczy warta uznania w tym pie**olniku. Bo w Polszy pewnie za takie coś dostałoby się większy wyrok niż ci złodzieje za kradzież.

kaziolord

2021-02-18, 20:45
Tam chociaż policja broni obywatela haha

Cz...........as

2021-02-18, 20:49
nehru napisał/a:

Chcesz zabłysnąć wrzucając nieśmieszne zdjęcie, ale fakt jest faktem. W Polsce policja boi się cokolwiek zrobić w stosunku do osoby z którą mogą mieć problem (obojętnie fizyczny czy prawny), za to zwykłego obywatela będą j***ć na każdym kroku, bo wiadomo, szarak musi podlegać "państwu".



Zapomniałeś wziąć lek przed odpisaniem.

szczurto

2021-02-20, 03:41
A w polin jest na odwrót, złodziej skarży pokrzywdzonego ja jestem za samosądami i prawem COLTA