18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kołowrotek z napędem

Je...........ik • 2020-01-06, 16:50
Można? Można


~Velture

2020-01-06, 16:55
Wiadomo, że na "ryby" oznacza chodzenie z kumplami aby się nachlać i coś tam porobić przy okazji ale takie wciąganie wkrętarką to jebie pedalstwem już z daleka.
I tak 90% tych co łowią to tej ryby nie zje. Więc po ch*j? Jeszcze chwalenie się, że "ło takom rybem złowiłem" rozumiem ale przy użyciu tego czegoś to jak wj***nie granatu do jeziora i szczerzenie ryja, że 50kg ryb się złowiło.

Cephelion

2020-01-06, 17:19
~Velturek napisał/a:

Wiadomo, że na "ryby" oznacza chodzenie z kumplami aby się nachlać i coś tam porobić przy okazji ale takie wciąganie wkrętarką to jebie pedalstwem już z daleka.
I tak 90% tych co łowią to tej ryby nie zje. Więc po ch*j? Jeszcze chwalenie się, że "ło takom rybem złowiłem" rozumiem ale przy użyciu tego czegoś to jak wj***nie granatu do jeziora i szczerzenie ryja, że 50kg ryb się złowiło.



Swego czasu podjechalismy z chłopakami na hodowlany staw w Ochabach. właściciel słyszał ze 4 chłopa to nam cały brzeg zostawił 4x 20 metrów. Gdy wjechaliśmy ze sprzętem (wiadomo jak to na ryby, kombi zaj***ne po sufit, relingi i mała przyczepka) to właściciel zapytał "Panowie t...to wszystko ? Wiecej sprzetu nie macie ? " Sądziliśmy ze to jakiś podtekst czy coś. Zapłaciliśmy za wjazd, wchodzimy za parawan a tam k***a tragedia... Naście dronów, łódki, sondy harleje, grile gazowe, mini namioty (w sumie domki) kuuurwa... Gdzie cała radość wedkowania ? Hałas jak ch*j, a gdy kumpel krzyknął "mam k***e" momentalnie kilkanaście dronów sie zleciało i spłynęło.

Ja, to tylko spławiczek na krótkim i długim kiju i dziękuję... Piwko w łapie i dziadkowe przynęty ( chociaż zdradzę ze karasie uwielbiają wpie**alać mieso z absurdalnie tanich hamburgerów podgrzewanych z mikrofali z budki) Jak słysze te sk***iałe pikanie z gruntówek to już mi to tak nie przeszkadza jak te cyber pozerstwo z Ochabów.

pazuzu

2020-01-06, 17:32
Co za leniwa p*zda, wszytsko takim za ciężko, na siłownię pewnie wjeżdża ruchomymi schodami a do walenia konia wykorzystuje ojca z parkinsonem

wertuqq

2020-01-06, 19:20
Wędkarstwo, podobnie jak piłka nożna, to pedalstwo.

Bombeluna

2020-01-06, 21:28
Zlot debili w komentarzach uważam za otwarty. :D

~zsakuł

2020-01-06, 22:19
Po miniaturce myślałem że koles sika takim porządnym strumieniem :krejzi:

ZaSwojePiję

2020-01-07, 01:12
Bombeluna napisał/a:

Zlot debili w komentarzach uważam za otwarty.



Oho, obronca wedkarstwa sie nam objawil.

jawaskocham1

2020-01-07, 21:58
pazuzu napisał/a:

Co za leniwa p*zda, wszytsko takim za ciężko, na siłownię pewnie wjeżdża ruchomymi schodami a do walenia konia wykorzystuje ojca z parkinsonem



Skoro można sobie ulatwiać to dlaczego z tego nie korzystać? Sam zapewne tez nie korzystasz z samochodu czy innej komunikacji, mógłbyś się przejść przecież, nie korzystasz z telefonu? Mógłbyś napisać list do znajomego czy rodziny zamiast używać komórki.. ale rozumiem, że Milord nie korzysta z technologii aby sobie życie ułatwić, nie jest leniem aby się przespacerowac zeby gdzieś dotrzeć..i tak dalej..
Życie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać.

Dżizas_kurde

2020-01-08, 00:17
Cytat:


Co za leniwa p*zda, wszytsko takim za ciężko, na siłownię pewnie wjeżdża ruchomymi schodami a do walenia konia wykorzystuje ojca z parkinsonem


Dzięki takim leniwym , kretywnym p*zdom masz teraz wszystkie wynalazki na świecie.

Gdyby nie jakaś leniwa p*zda ileś lat temu nie wpadła na pomysł przesyłania danych na odległość, to dzisiaj musiałbyś zapie**alać na piechotę po tej swojej zapadłej wsi, pukać wszystkim do okien żeby wszyscy wiedzieli że jesteś kretynem.
A tak, proszę:
Wpisałeś jeden komentarz w internecie i już cały świat ma dostęp do tej informacji.

Pozdrawiam.

Gainer

2020-01-08, 06:28
Dobre. Koleś jest pomysłowy. Zazwyczaj debili boli to że ktos może byc mądrzejszy od nich. Piwo dla tego Pana